• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Mark_Scofield


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī:Jaden_Street
2. Admina niks serverī:Mark_Scofield
3. Pierādījumi (Screenshots/Video):07uab05yeh9ajiopzcie.png39mpx0w5x0596vyz1p9.pngtd4h52ybpa5p6u2yju9.png
4. Apraksts par situāciju.Atbraucu uz ieroču fabriku, tur priekšā marks, CS, kautko sākam runāt par to cs... tas man piedraud, ka izmetis no org, tad eju pirkt slotu, noperku eju ara un tas nosauj, nonRP, jo apmeram bija sadi :Noteme uz nevelamo viesi. /me sauj. tas apmeram. nu reku viss ieks ss redzams, lai sito izskata kkads vilders vai kas, un lai tas marks tikai tc netaisa 

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu tu esi tups vai tu tiesam izliecies ? Ta ir ierocu fabrika man bija ierocis rokas nu un ? Izcelsu vardu ''Ierocu fabrika'' 


Neskaitot to es tevi beigas nosavu , jo tu trauceji stradat maniem berniem :D


 


Nezinaju ka ierocu fabrika ir publika vieta , kur brauc mafijas un bandas taisit ierocus. Sad story bro.


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Es nesaprotu tu esi tups vai tu tiesam izliecies ? Ta ir ierocu fabrika man bija ierocis rokas nu un ? Izcelsu vardu ''Ierocu fabrika'' 

Neskaitot to es tevi beigas nosavu , jo tu trauceji stradat maniem berniem :D

 

Nezinaju ka ierocu fabrika ir publika vieta , kur brauc mafijas un bandas taisit ierocus. Sad story bro.

 

Cirvis toc, bleg trauceju, es vnk nopirku slotu, gaju atpakal uz masinu, tu vnk mani nosavi lai es vnk butu papisis naudu par slotu. nu toc cirvis

 

Edit:Pag tulitas nonRP iemetisu editaa, un vel es iemetisu adins sava laba :)

Link to comment
Share on other sites

Cirvis toc, bleg trauceju, es vnk nopirku slotu, gaju atpakal uz masinu, tu vnk mani nosavi lai es vnk butu papisis naudu par slotu. nu toc cirvis

 

Edit:Pag tulitas nonRP iemetisu editaa, un vel es iemetisu adins sava laba :)

Jebalu aiztaisi sīkais eģik, viņš ir daudz sakarīgāks par tevi, un iemācies rakstīt latviski.

Edited by David_Travore
Suspends uz 10. dienām +2 wp par postošanu nevietā.
Link to comment
Share on other sites

Cirvis toc, bleg trauceju, es vnk nopirku slotu, gaju atpakal uz masinu, tu vnk mani nosavi lai es vnk butu papisis naudu par slotu. nu toc cirvis

Klau zini aiz ekrana tu daudz maki runat. Eh ar tadiem mazgadigajiem knupisu ziditajiem nav pat jegas diskutet. 

Par temu: Es neko sava laba neizmantoju saksim ar to , un ja tu tik mierigi staiga pa ierocu fabriku laigan tur ir pilns ar brunotie cilvekiem bezmazvai ka pa parku. Un ja vispar kommandas bija sadas /me Noteme uz nevelamo personu   , /do Atklaj uguni uz nevelamo personu. 

Un ja ierocis man jau bija rokas , ta ka man nevajg special prieks tadiem dorniem ka tevi visu pa jaunu rakstit. Un talak ko lai vel piemin , es pat nezinu ar dorniem nav verts runat!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Klau zini aiz ekrana tu daudz maki runat. Eh ar tadiem mazgadigajiem knupisu ziditajiem nav pat jegas diskutet. 

Par temu: Es neko sava laba neizmantoju saksim ar to , un ja tu tik mierigi staiga pa ierocu fabriku laigan tur ir pilns ar brunotie cilvekiem bezmazvai ka pa parku. Un ja vispar kommandas bija sadas /me Noteme uz nevelamo personu   , /do Atklaj uguni uz nevelamo personu. 

Un ja ierocis man jau bija rokas , ta ka man nevajg special prieks tadiem dorniem ka tevi visu pa jaunu rakstit. Un talak ko lai vel piemin , es pat nezinu ar dorniem nav verts runat!

 

Paga editu, tulitas!

Link to comment
Share on other sites

 

Ko lai saka tupiem cilvekiem organizacijas nav jasez. ;) Tadel ari tevi jalidina ara no Trend!

 

Tas saucas tā ja, tu man piedraudēji!

Link to comment
Share on other sites

Nekāds DM nav redzāms!

 

 

Kā var ieroču taisītavā nebūt ierocis rokā, tu taisot to jau turi rokā, mācies rp!

 

TC

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...