• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] par Mason_Bowman


Recommended Posts

Posted 21 December 2013 - 11:18 AM

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administratora niks]


1. Tavs niks serverī: Reinis_Puisitis
2. Admina niks serverī: Mason_Bowman
3. Pierādījumi (Screenshots/Video):q8r9b5ctgr85kxq6n7ci.png
4. Apraksts par situāciju. Cik es zinu policijai ir jatbild par NonRp driving , es vienkārši spawna piebraucu pie sienas nu takā ietriecos bet ta lenām ,un mani iemeta jaila

 

 

Ceru uz atsaucibuu , un ka adminam aizzradis ka par NonRp driving ir jatbild policijai.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Paga, paga, vecīt...
Tu iebrauc spawnā, tur stāv taksis, tu vienkārši brauc viņam virsū, it kā piespiežot viņu pie sienas, wtf?
Saprastu, ja tev būtu buldoozers un tu savāktu visas mašīnas, bet nu ar vieglo mašinu, taksi vienkārši stumt, normāli.
+ kāds sakars par to NONRP driving? to var arī skatīt admini, līdz ar to tas visu vairāk izsaka un vieglāk saprast, par ko tika sodīts. :)

Link to comment
Share on other sites

Es taksi piespiedu pie sienas ? Vecīt tev bija slikts leņķiss , es vinjam nobraucu gar pašu malu un tad pret sienu atsitos.

Link to comment
Share on other sites

Es taksi piespiedu pie sienas ? Vecīt tev bija slikts leņķiss , es vinjam nobraucu gar pašu malu un tad pret sienu atsitos.

Nu beidz tēlot muļķi, es stāvēju spawnā uz tās malas, visu ļoti labi redzēju - iebrauc zilā mašīna čels un taksi no centra aizgrūž zem manis. :)

Pierādījumu diemžēl nav, jo es taču nerakstīšu video par vienu jailu. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...