• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] par adminstrātoru Paul Miller


Recommended Posts

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administratora niks]


1. Tavs niks serverī: Andijs Rastamens
2. Admina niks serverī: Paul Miller
3. Pierādījumi (Screenshots/Video): 1cxglbkqtogxwebq7gm.png
4. Apraksts par situāciju. Vnk, chillojam hood, tlt terra. mani iemet jail par ooc insult, sudziba foruma. Labi skatos, nekur neatrodu, tad parādi man to sūdzibu , kur vina ir. vai arī unjail, labi ātri!

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).


šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn savā

 
Link to comment
Share on other sites

18 marts, tu smejies? 12 dienas pagājušas, kā arī sodu jau sen atsēdēju, gaidu steidzīgi unjail.

p.s mēs zinam, kad jus speciali pievershat uzmanibu vagos, lai tik iejailotu, un lai vieglak butu terras panemt, tirakie boti..

 

Atsēdēju, netaisos velreiz sēdēt, nāc ig, ja neesi, saki lai laiž arā.

Link to comment
Share on other sites

Jails paliek, sūdzība nebija atzīmēta, tā kā nav mana problēma. Mēs visi mākam dirst, lai tik sūdi mazāk. Speciāli, lai pakāstu terras? Pff, neesmu BG. :)

Link to comment
Share on other sites

Jails paliek, sūdzība nebija atzīmēta, tā kā nav mana problēma. Mēs visi mākam dirst, lai tik sūdi mazāk. Speciāli, lai pakāstu terras? Pff, neesmu BG. :)

nu un? tu palīdzi saviem draugiem, tpt kā Marks, labi nenovēršamies no tēmas.

Sūdzība bija izskatīta, un jau nakamaja diena sanemu jail, unjail..

Link to comment
Share on other sites

Ja sudziba nav atzimeta tad tu vinu nebiji atsedejis! Jo parasti kad jailo , tad atzime sudibu viss seit ir kartiba! Sedi vien cietuma!


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...