• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

TS3 Administrātors Robčiks. *FacePalm* kartējā sudzība.


Guest Krūgers

Recommended Posts

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

 

MOD,ACP Es atļauju te postot visiem, savas domas, jo varbūt uzzināsim kaut ko jaunu. Lūgums nelikt WARN

 

Nu,cerams netikšu pie warn %,bet pasaku godīgi. Ja es būtu jauniņais šeit ,kas neko nezin un pirmo reizi sācis spēlēt. Un man adminstrātors šitā dirstu virsū vai nezin ko te,es te nemaz neuzturētos,jo ja jau adminstrātori tādi,tad iedomājies kādi ir tie spēlētaji. Viņš tak dzen tautu prom + ir bieži redzēts,ka blato ar savu Ts3 adminu. Lien istabās kurās ir paroles,kas mani kaitina ( pietams bez atļaujas ),kā arī viņa valoda nav normāla un par attieksmi labāk nerunāsim.

+ Taj ierakstā,tie teksti,šausmas  :unsure: 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tā ....


Sāksim ar to ka tu te vienu dienu līdi iekšā un nodirsi visus ar saviem E*latiešiem , nobanoju visus . . . 


Tagad tu ienāc un tākā nekas nav bijis . . Es saku kā ir tu esi lohs un tur neko nepadarīsi . 


Man pie dirsas var ņemt nost vai nē  . 


Nekādu Descriptionus neesmu nevienai Mafijai mainijis 


Vakar to Skūto Ānusu nemaz nepamaniju ka viņam ir tads Ts3 vārds, biju pats Spēlē un spēlējam un nezināju ka viņš ir ar tādu vārdu .


Draugiem dodu privilēģijas ? Kādas privilēģijas tavu prāt es varu iedot ? Es esmu tikai Uzraugs un ar to es neko nevienam nevaru iedot .


Savu ierakstu ieliec savā tauku dirsā , man pilnigi pie dirsas . . . Čali tu pats mani provicēji , es stāvu klusu un tu sāc dirst '' Ko tāds kluss ''  '' KO tads un šitāds '' Ej izaudz no saviem pamperiem resnais pidar. 


Pa to Gejeli , Še ierij loh .


99ywi8refrpz687n9uoc.png


 


Un pasaki man nahujam tur kur ir tas '' [TS3]Robčiks '' Ir blakus rakstīts tāds jobans '' - cue '' ?


TU BĻĒ JENOT PATS MANI PROVICĒJI , RESNĀ SKŪTĀ KAZA.


Un ko tu pa jauniņajiem sāc dirst loh ? 


Es eju katram jauniņajam un diršu virsū ? Teici ka te nenāksi vairs jo tev ir tā huiņa serveris ''  E**at '' un kaut ko nodirsi samp.lv . .. . . Pisies tagad pidar. 


Link to comment
Share on other sites

 

Nu tā ....

Sāksim ar to ka tu te vienu dienu līdi iekšā un nodirsi visus ar saviem E*latiešiem , nobanoju visus . . . 

Tagad tu ienāc un tākā nekas nav bijis . . Es saku kā ir tu esi lohs un tur neko nepadarīsi . 

Man pie dirsas var ņemt nost vai nē  . 

Nekādu Descriptionus neesmu nevienai Mafijai mainijis 

Vakar to Skūto Ānusu nemaz nepamaniju ka viņam ir tads Ts3 vārds, biju pats Spēlē un spēlējam un nezināju ka viņš ir ar tādu vārdu .

Draugiem dodu privilēģijas ? Kādas privilēģijas tavu prāt es varu iedot ? Es esmu tikai Uzraugs un ar to es neko nevienam nevaru iedot .

Savu ierakstu ieliec savā tauku dirsā , man pilnigi pie dirsas . . . Čali tu pats mani provicēji , es stāvu klusu un tu sāc dirst '' Ko tāds kluss ''  '' KO tads un šitāds '' Ej izaudz no saviem pamperiem resnais pidar. 

Pa to Gejeli , Še ierij loh .

99ywi8refrpz687n9uoc.png

 

Un pasaki man nahujam tur kur ir tas '' [TS3]Robčiks '' Ir blakus rakstīts tāds jobans '' - cue '' ?

TU BĻĒ JENOT PATS MANI PROVICĒJI , RESNĀ SKŪTĀ KAZA.

 

Potiņ neārdies, dabusi suspend. Traks paliec ?

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl Robi tā ir. Tu nedrīksti izmantot savas privilēģijas, lai ietu sarunās, kur ir parole. Priekš tam ir "poke". + Iet vari tad, ja kāds uzpoko, un pasaka, lai ieej, un paklausies, ja notiek diršanās. Lai cilvēki izsakās, palasīšu. Pēc tam ar Andreju sazināšos, ja būs vajadzība noņemt. Tas nav normāli. + Iesaku paklausīties visiem to sarunu, ar Krūgeru. Tāds TS3 uzraugs nedrīkst būt, ar tādu valodu. Kā jau te tika minēts, ienāks kāds jauniņais, un bams, viņam brutāli dirš virsū, dzen prom, diezvai, ka gribēs uzturēties šeit.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Nu potiņ, arī forumā tava valoda ir spīdoša, redzam mēs visi, vakar no Ec*** neviens nebij, un pilnīgi neko neteica par to komunu, mēs iegājam parunāt, jo tajā TS3 netikām iekšā, tu dzini prom, es tevi provocēju? Nē, es tik skatījos kāda ir tava reakcija, un kāda ir attieksme, aiz monitora visi kruti, Keitai gribēji izradīties? pff, GL. Kad nobanoji visus no E**** tas bij apmēram 12 dienas atpakaļ, bet sūdzība ir par vakardienu, jeb šodienas rītu/nakti. Harisa vardi, lien citos kanālos, nodirs, attieksme graujoša, un jau sen admins bij jāņem nost, tas ka privilēģijas tu nevari dot? pff tu kā operātors vari nobanot pēc draugu lūguma, vai arī parvietot viņus pa kanāliem, kuriem ir paroles. Kā jau Kamerons teica, ka tu esi drausmīgs administrātors, labāk nebūtu ticis pie viņa, es vel tagad nožēloju ka REC ieliku.

Tu ahujenais *** esi . . . Man pie dirsas ir valoda vai nav . . Zajebal man vienkārši esi . . Keitai izrādīties tu bļe galvu dirsā iebāzi pa dziļu ?

Es mētāju kādu ? Es NEVARU . . . Es banoju pēc drauga lūgumu ? NĒ .

Takā ja tu nezini tu pidar , tad nerunā .

Es stāvēju klusu AFK kanālā , tu visu laiku saki '' Ko Tāds kluss '' utt . . 

Besī tava jobnutā balss .

Ej ielien vel kādam dziļāk dirsā pediņ bļe .

Es saku ka tas vakar bija ? 

Tu vienu dienu ienāci ar saviem E*latiešiem .. un dirsi pa serveri , ka šis serveris ir ateja . . . 

Pa Īpašnieku tu nedirsi ? NEDIRSI Bļe ? Dirsi arī . . . Taka nedirs ka esi bez vainais .

Link to comment
Share on other sites

 

Tu ahujenais *** esi . . . Man pie dirsas ir valoda vai nav . . Zajebal man vienkārši esi . . Keitai izrādīties tu bļe galvu dirsā iebāzi pa dziļu ?

Es mētāju kādu ? Es NEVARU . . . Es banoju pēc drauga lūgumu ? NĒ .

Takā ja tu nezini tu pidar , tad nerunā .

Es stāvēju klusu AFK kanālā , tu visu laiku saki '' Ko Tāds kluss '' utt . . 

Besī tava jobnutā balss .

Ej ielien vel kādam dziļāk dirsā pediņ bļe .

Es saku ka tas vakar bija ? 

Tu vienu dienu ienāci ar saviem E*latiešiem .. un dirsi pa serveri , ka šis serveris ir ateja . . . 

Pa Īpašnieku tu nedirsi ? NEDIRSI Bļe ? Dirsi arī . . . Taka nedirs ka esi bez vainais .

 

Oho, šeit pēc suspenda prasās. ; ///

Link to comment
Share on other sites

Pote vienmēr ir bijis sūkala, viņš no sevis iedomājies ir bosu, IG man dirš virsū, timspīkā visus nodirš, ai vecīt, tiktu tu manās rokās aci pret aci, timspīkā, es tevi nomētātu kā mazu švepstekli, un pārējie tikai pasmietu par tevi. (izņemot LMus)

Saproti, tad kad tu tur dirs LMu priekšā, ka rekur ienāca kkāds bowmans, lohs utt, un par to pasmej tavējie, vecīt, aci pret aci tu vafeles ietu laizīt, es tev nopietni, es pat nebrīnītos ka tavējie par to pasmietu..

Vienkārši IG es to nedaru, jo vienkārši nedrīkstu kā admins, un timspīkā es vispār neuzturos, tā kā, jā...

Es saku, šitā nemētā no sevis interneta slieku, jo agri vai vēlu tev kāds lielāks būdō, iedos pa mizu, es tev nopietni.

Šitie nebija draudi, un es arī netaisos ar tevi dirsties, bet padomā pats ar galvu puika, tas ka tu esi anglijā, nenozīmē, ka tu vari visiem dirst un teikt ka rilas izsitīsi, uzradīsies cilvēks, kas tiešām aizbrauks pie tevis, kad tu Latvijā būsi, un tad nu tu varēsi saukt policistus, zvanīt mammai, vai vēl sazin ko, jo no šortiem tecēs mazas strūklakas, jo tad tu sapratīsi, ka muti dzesēt nav labi internetā, vai arī vienkārši tevi ieklapēs zemē līdz ceļiem.

Padomā vecīt.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Lūdzu pasaki man, kad un kā es dirsu par šo serveri? Kaut kā man atmiņās nepaliek. ;) Būšu pateicīgs par atgadinājumu, ja besī balls nerunā, aizej citur uztaisi savu kanālu, kur nedzirdēsi mani. Aaa pareizi, nemāki. Es prasīju kur tik kluss esi, jo kamēr es neko neierakstīju, tu dirsies un nevarēji beigt runāt, ierakstīju sarunu pēc tava lūguma, 10x vakar aprāvies, vardiem galotnes pazuda, es nezinu ko tu centies pateikt, vai paradīt, bet to ka Keitai izradīties gribēji, es zinu, jo tāda situācija jau nav 1 reizi, ar Nikkiju arī tas pats bij, un kā tu esi dirsis par pārējiem, vnk nav vārdu, izlasi kartīgāk ko Kamerons pateica, varbūt pieleks, un saprotu tagad, ka uz tevi nevar paļauties un tu esi bezatbildīgs.

Ej tak tu ***, es kādam izrādos . 

Tu loh , paprasi Zigim , varbūt viņš atcerās jo es atceros ka viņš bija tajā sarunā .

Kam vel ... hmm , āāā Hariss mani tad pasauca . . Pareizi .

Viņam arī paprasi . 

Man tak pie dirsas .

Ej ielien vel adminiem dirsās un tad runā ;)

Apdirsi visus sampiešus aizgāji uz Ec*at . . 

Izbanoja tevi tur , nāc atkal te un lien dirsā .

Kur sakars ?

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

 

Ej tak tu ***, es kādam izrādos . 

Tu loh , paprasi Zigim , varbūt viņš atcerās jo es atceros ka viņš bija tajā sarunā .

Kam vel ... hmm , āāā Hariss mani tad pasauca . . Pareizi .

Viņam arī paprasi . 

Man tak pie dirsas .

Ej ielien vel adminiem dirsās un tad runā ;)

Apdirsi visus sampiešus aizgāji uz Ec*at . . 

Izbanoja tevi tur , nāc atkal te un lien dirsā .

Kur sakars ?

 

Pēc suspenda prasās , ka ar tādiem vārdiem runājam kā piemēram: ''loh'' 

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

DA MAN PISS .


ŅEMAT NOST UZREIZ .


ES TIKAI ZINU KA TU TE DZEN VIEN VIENĪGU HUIUŅU.


UN TU ESI BEZ VAINAS 


TAKA PISIES UZ *** .


Petuks bļe .


Edited by David_Travore
Neapvaino citus lietotājus! //suspends uz 10. dienām.
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...