• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Wasted] [TS]


Recommended Posts

1. Ne Mans niks serverī:  - cue
2. Admina niks serverī: Wasted or smthing.
3. Pierādījumi (Screenshots/Video):http://www.bildites.lv/images/pqsiup0t17jrr3ppscpp.png
4. Apraksts par situāciju. - 0 Reklāmas / Mazais Roberts uzlika padstavu. Pateica , viņš esot cipa kautko teicis , ko neesot teicis un šo nobano bez jebkādiem pieradījumiem! 

You were banned permanently from the server by "Wasted" (Pats Lohs un tranis,Ec**.l*!)

 

PS. Robertiņ es apsolu , ka mums ar tevi būs randiņš un šoreiz tava nauda nepalidzēs.

Edited by reflja
Link to comment
Share on other sites

Tātad sēžu es AFK kanālā , ienāc Tu ar Krueger un vel kaut kādiem ienāc un dirsies uz mani gan uz bijušiem administratoriem .


Domā tas ir normāli ?


Man tak pie dirsas , vari satikties ar mani , uz priekšu . . . . Un kada nauda ? Ohuel ? Čist tu arī kaut ko netā saspiedi ?


Link to comment
Share on other sites

 

Tātad sēžu es AFK kanālā , ienāc Tu ar Krueger un vel kaut kādiem ienāc un dirsies uz mani gan uz bijušiem administratoriem .

Domā tas ir normāli ?

Man tak pie dirsas , vari satikties ar mani , uz priekšu . . . . Un kada nauda ? Ohuel ? Čist tu arī kaut ko netā saspiedi ?

 

 

Nosauc konktrēti adminu nikus kuri bija klāt, lai varu griezties pie viņiem privāti , kuram tieši es uzbraucu un ko?

Link to comment
Share on other sites

 

Tātad sēžu es AFK kanālā , ienāc Tu ar Krueger un vel kaut kādiem ienāc un dirsies uz mani gan uz bijušiem administratoriem .

 

 

 

Bet screenā var redzēt, ka tu viens pats aizej uz afk kanālu un -Cue tajā laikā ir American mafijas kanālā. Nedaudz nesapinies melos?  :huh: 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...