• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Par kādu no foruma adminiem.


Recommended Posts

Karoč, eju iekšā forumā. rāda nepareiza parole. Apstos, vai mans profils ir - nav. Apstos status updates, arī nav. Cmon. Maakam un Elvuham arī izdzēsts. Pieprasu savu acc atpakaļ ar visiem postiem un oldschool grupu. Un bija 7 warn. Btw, mans bijušā profila niks bija AirMadez, bet display name QuickSilver.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ja profils ir izdzēsts, tad kā tu iedomājies dabūt to atpakaļ? Vai nu Markijs vai arī Audio spēlējies ar acp.. Protams, neviens jau nezin, vai Travim arī acp nav palicis.

Man liekas ka Travim acp pirmstam noņēma Juris.

Link to comment
Share on other sites

Man liekas ka Travim acp pirmstam noņēma Juris.

Vins teica,kad pats sev noneema.

Link to comment
Share on other sites

Zb... Marks sonakt ir izdzesis kkur 5 acc. Man ar to Mark vispar neitraalas atiecibas. Runajusi pat neesam. Audio tas nav, jo laiki, kad pedejo reizi biju on, un kad audio nesakrit. Marks vel sev uzlicis ir bigger post count.

Link to comment
Share on other sites

Jā, noteikti Markam nav ko darīt , un viņš dzēš profilus :D Domā čali , kāpēc lai viņš to darītu !?  :rolleyes:

 

Iespējams kaut ko ne tā uzspiedis/saspiedis bijis, un izdzēsis. Jo viņš vakar ņēma nost OldSchool tiem, kam neatbilst noteikumiem. Izskatās, ka tiem OldShool arī profili ir pazuduši.

Link to comment
Share on other sites

Iespējams kaut ko ne tā uzspiedis/saspiedis bijis, un izdzēsis. Jo viņš vakar ņēma nost OldSchool tiem, kam neatbilst noteikumiem. Izskatās, ka tiem OldShool arī profili ir pazuduši.

Nu speciāli jau nedzēsa droši ;D

Link to comment
Share on other sites

Nu speciāli jau nedzēsa droši ;D

 

Es jau nesaku, ka speciāli dzēsa. Noteikti ir kļūdījies, un kaut kas ne tā noticis. Skāde jau diezgan, pagaidām 3 profili pazuduši. Iespējams vēl kādam būs.

Link to comment
Share on other sites

Es jau nesaku, ka speciāli dzēsa. Noteikti ir kļūdījies, un kaut kas ne tā noticis. Skāde jau diezgan, pagaidām 3 profili pazuduši. Iespējams vēl kādam būs.

Rēktu ja audikam pēkšņi profils pazustu :D

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu, es itka visam oldschool atbilstu... Tad nafigam ir izdzests, un pats marks, sev ir uzlicis 2200 posts, tas arii tads ''negadijums'''?>

Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu pirms tam es izdzēst nu nekādīgi nevarēju , zinu kā darboties ar ACP.


Es grupas mainīju caur ''Edit Members'' nevis caur manege member groups , kur ir iespējams izdzēst lietotāju profilus. 


Tie kas tur gudri dirš ka es tur eju un kaut ko speciāli dzēšu prieka pēc vai ko tādu , tad nu varu teikt '' Ejat un ieskrienaties labi tālu''


 


 


Voshem tiem kam kaut kas pazudis raksta man PM  - # Postu skaitu 


                                                                                # Grupu


                                                              # Agrāko niku


Edited by -Markijs-
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...