• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par - Jason_Redler


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī: Joe_Madman
2. Admina niks serverī: Jason_Redler
3. Pierādījumi (Screenshots/Video): http://www.bildites.lv/viewer.php?file=damqgi3vqmbb56g9lz6g.png
4. Apraksts par situāciju. Tātad, mums bija terra un kad terra beidzās, viens čalis ar rolleri atbrauca pie mums un kliedza ka mēs visi esam piderasi. Tad mēs pa viņu sākām šaut, un Redlers mūs ielika jailā pa DM, laigan tas bija tikai NONRP. Kad biju jailā uzrakstiju Redleram reportu JAUTĀJUMA formā vai viņš ir galvā sists, un ka tur nebija DM, jo DM ir nogalināt kādu spēlētāju bez IC iemesla (Izskaidroju pašam Redlera kungam, jo izskatas ka viņš nezin tādu terminu).

 

ATĻAUJU VISIEM POSTOT, IZSAKIET SAVAS DOMAS

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Domāju ka šeit banu nevajadzētu dot .


Jo kā Joe Madmans teica viņš viņam prasija '' Vai viņš ir galvā sists ? ''  Tas ir jautājuma formā , viņš viņam gribēja tikai uzzināt vai ir vai nav .


Bans nepaties , pēc manām domām .


Edited by Basko(Frīks juniors)
1warn. Posto kur nevajag//Basko
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Iedod screenus kur viņš ir kliedzis , ka esat pidarasi , es kautkā neredzēju , jo specoju jūs tieši tajā brīdi pēc terras.Un jā vispār iegāju serverī skrēju pēc sava moča kurš stāvēja blakus GSG hoodam , skrienot Jums garām , jūs mani brutāli novācāt , bez nekāda RP , pat nepabrīdinot , ka Jums ir terra . Kā tad es varēju zināt , ka Jums terra ? Jūs nošāvāt , tad mediķis atbrauca izārstēja mani un skrēju uz rifas hood pusi , tad aizkrēju aiz vienas mājas un sāku specot Jūs , specojot iemetu cētrus cilvēkus jailā , divus par DM,QS vienu par DB un Tevi arī iemetu cietumā , kādā sakarā mani nosaukt par galvā sistu ?

Āāāāāāā lieta tāda, KĀ ES VARĒJU ZINĀT KA TU ESI TIKO IG IENĀCIS UN NEZINI PA TERRU, TAKĀ TU ATRADIES TAJĀ TERITORIJĀ ŠĀVĀM TEVI NOST, JO LIKĀS KA JAUKSIES TERAA. UN TAS PA TO GALVĀ SISTO BIJA JAUTĀJUMA FORMĀ.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Vecīt , es neredzu , ka Tur būtu šī zīme '' ? '' Un kāda jēga Jūs mani nošāvāt ?Es esmu Russian Mafiā , nevis kādā no bandām ! Piemēram ja es paliktu zonā , tas neko nejietekmētu , jo neesmu kādas bandas biedrs !

Labi labi princesīt, piesienies tagat pa sūda zīmēm, bet kad pats kautko netā izdari, tad tikai pasmejies un viss.

So ka tu esi Russian, mosk apšausi mūs un Rifas varēs brīvi dabūt terru.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Mhhm , man darīt nav ko , šaut jūs + jūs bijāt vairāk par mani , tad padomā kāds rezūltāts iznāktu . . . !

Tas ka tu mūs varētu sākt šaut, tāda lieta ir iespējama.

Un varbūt ka tu mūs visus apšauj, arī tāda lieta ir iespējama

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Es skrēju garām , apstājos un jūs mani novācāt , ierocis pa rokās nebija , tā bez iemesla nešaudos ! Bet tagad nav tēma par to , vai šaudītos vai nē , nenovērsīsimies no tēmas , bet gan spriedīsim par galveno.

Labi labi redler, beigsu ar tevi dirsties, labāk nopērc sev vel lielāku admina līmeni lai pats varētu banot

Link to comment
Share on other sites

Pēc Joe teiktā, noprotu, ka klāt vēl piemest MG var? Kā Tu zināji, ka viņs ir no mafijas? 

RL pa civilajiem nešaus, un RL arī tādas terras nebūs. Nedaudz Redleram CS, jo skrēja tur, kur šaudas. 

Visā visumā, tiksi unjailots, jo no abām pusēm ir pārkāpums. (Bet Tu sēdi zem bana, cik zinu).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...