• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Lee_Turner ( HP HAX )


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Kristaps_Mitchell

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Lee_Turner
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Tātad, protams, HP HAX, zinu, man taja Video ir pamatīgs DM, CS u.t.t Bet no sākuma nebija, pirms filmeju, iesledzu Fraps, kad tikko redzeju kad nošaut viņu nevar, arī iepriekš Spawnā šavu pa viņu un nekā! Man vienalga, varat mani sodīt, atsedešu to Jailu / Banu, bet būšu panācis savu! :)
 4. Kā vainas dēļ tas notika? -  Da hvz, ilgi vel jāštuko!
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 

https://www.youtube.com/watch?v=nX1q4eYVNRo&feature=youtu.be

 

P.S Beigās viņš izsledza HP HAX un viņu nošāvu, Pings nav liels, tā kā vari nemuldet kad tev nets lago! :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nav tas HP HAX! Vins maja uztaisija /healme,tas ir bugs,kad atlec hp

Ne, ne, ne, es jau nu zinu kā darbojas tas būgs, tev tiešām ir taisnība HP vajadzetu atlekt, bet tev izskatās kad atlec? Viņam vispar HP nenaca nost! Ja butu bugs, tad es kā iešautu, norautu HP un uzlekt atkal Full! Zinu, tu tur pinies ar tiem KM, nevajag aizstāvet!  -_- 

Link to comment
Share on other sites

Man nets no drauga rūtera nāk un šod telia tika bojāts optiskais kabelis un nets čakarējās.. Man ielagoja tajos mirkļos kad šāvi un kad atlagoja nomiru ..  + tajā mirklī pats filmēju kā tu dmo..

Video var redzēt ,ka man nerāda ,ka šauj man ,jo ir nets čakarējās un tad aiziety normāli ..
https://www.youtube.com/watch?v=3Qoab3BCJ08&feature=youtu.be

 

 

6bjbbn1q04afjg54szlb.png

Link to comment
Share on other sites

Ar Vilderu parunāju, tas ir bugs, tas k.kas līdzīgs tam, kad ierij narkas vai /healme, un uzreiz kāds pa tevi šauj, nenāk/lēka hp. + Viņš tik tikko on ienāca, tā kā arī terrās, ja karo tuvu bandas hood, respawnojoties, kādu laiku nenāk hp nost.
TC
 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...