• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par : (Edijs_Tremeks)


Recommended Posts


1. Tavs niks serverī: Trake_Talsinieks
2. Admina niks serverī: Edijs_Tremeks
3. Pierādījumi (Screenshots/Video):http://www.bildites.lv/images/ol2fk562fl2ag4379y.png
4. Apraksts par situāciju.

Es aizbraucū uz domi jo tur par Valsts Ziņam teica kad buss 4 stava izloze es uzgaju uz 4 stavu un saku stavet rinda.

Pienaca mana karta es gaju iekša man uzdeva jautajumus Kas ir: CS,DM,QO,RP.es atbildeju uz jautajumiem un man

boss teica kad man 5 rank nakss mazliet klat visu laiku es rakstiju ok. Pekšņi man uzmeta. Edijs_Tremeks ban for hphack. :@

Es pectam prasiju draugam lai iedod to Edijs_Tremeks skype jo man draugs itka runaja ar viņu par skype viņš teica kad nedos.

 

Ludzu unbanojat manu profilu. Lai varu turpinat spelet šo samp.Paldies. :)

 

Gribetu lai viņu soda par iemeslu: Freeban speletajus;. :@

Link to comment
Share on other sites

1. Tavs niks serverī: Trake_Talsinieks

2. Admina niks serverī: Edijs_Tremeks

3. Pierādījumi (Screenshots/Video):http://www.bildites.lv/images/ol2fk562fl2ag4379y.png

4. Apraksts par situāciju.

Es aizbraucū uz domi jo tur par Valsts Ziņam teica kad buss 4 stava izloze es uzgaju uz 4 stavu un saku stavet rinda.

Pienaca mana karta es gaju iekša man uzdeva jautajumus Kas ir: CS,DM,QO,RP.es atbildeju uz jautajumiem un man

boss teica kad man 5 rank nakss mazliet klat visu laiku es rakstiju ok. Pekšņi man uzmeta. Edijs_Tremeks ban for hphack. :@

Es pectam prasiju draugam lai iedod to Edijs_Tremeks skype jo man draugs itka runaja ar viņu par skype viņš teica kad nedos.

 

 

Ludzu unbanojat manu profilu. Lai varu turpinat spelet šo samp.Paldies. :)

 

Gribetu lai viņu soda par iemeslu: Freeban speletajus;. :@

Atvainojos ka postoju ,bet:

Edijam vajadzētu atņemt statusu vai arī dot brīdinājumu ka pa hp haku bano uz 356 dienām jeb gadu.

P.S

Es arī no Talsiem xD

Edited by Mr_kiwi
Vairāk nevar nemaz nobanot... Kā arī +1 wp. Posto kur nevaig. // Mr_kiwi.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1. Tavs niks serverī: Trake_Talsinieks

2. Admina niks serverī: Edijs_Tremeks

3. Pierādījumi (Screenshots/Video):http://www.bildites.lv/images/ol2fk562fl2ag4379y.png

4. Apraksts par situāciju.

Es aizbraucū uz domi jo tur par Valsts Ziņam teica kad buss 4 stava izloze es uzgaju uz 4 stavu un saku stavet rinda.

Pienaca mana karta es gaju iekša man uzdeva jautajumus Kas ir: CS,DM,QO,RP.es atbildeju uz jautajumiem un man

boss teica kad man 5 rank nakss mazliet klat visu laiku es rakstiju ok. Pekšņi man uzmeta. Edijs_Tremeks ban for hphack. :@

Es pectam prasiju draugam lai iedod to Edijs_Tremeks skype jo man draugs itka runaja ar viņu par skype viņš teica kad nedos.

 

 

Ludzu unbanojat manu profilu. Lai varu turpinat spelet šo samp.Paldies. :)

 

Gribetu lai viņu soda par iemeslu: Freeban speletajus;. :@

 

Neatvainošos ka te postoju tā kā mana sūdzība tika slēgta ciet.

Teikšu godīgi un pavisam vienkārši - Tas nav nekāds administrators bet gan sīks perdelis .

 

Nekādas cieņas pret tieši šo administrātoru, kuram smadzeņu vietā ir salāti!

Esmu parliecināts uz 100% dzīve tu sēdi mājas un dročī :)

 

Es saprotu ka ta nav citu vaina, bet gan neaudzinātu Administratoru vaina (Tava = Edijs_Tremeks) , kuriem nevaidzētu atrasties šāda serveri un vispar nerunāsim par statusu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ar cienu BeeZee!

Edited by Mr_kiwi
Aizskāri citu jūtas (Edija) Kā arī sūdzība uz tevīm neattiecas. + 1 wp. // Mr_kiwi
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak paklusējam, gaidam Neglītā varoņa (Edija_Tremeka) Video.

Iespējams, pat ka Tev ir IP Sakritība.. Ip nemainas?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotii man juss pat neradijaties jo man majas lens internets MCK. Man nav jegas spelet ar hackiem samp nesaproti man lagoo . ka lai tev pasaku man vienkarši juss neradijaties man vel boss prasija kad 5 rank naks visu laiku klat es teicu ok un saku skriet es godavarts saku man nebija ieslegti nekadii čhiti un hphack es godigi saku

ka juss varat nesaprast. :( :( :(

Es nespeleju samp ar hackiem es zveru pie savas dzivibas es apsolu ..... man nepatik samp spelet ar chitiem ludzu saprotiet manii varat manu gta mapi vai ko citu pastities ka lai jums to pasaku Man Nebija Nekadii chiti ieslegi vainu man uzlagoja vai es uzliku uz afk un aizgaju,. godiiggii :(

Link to comment
Share on other sites

Nesu tak sledzi hackus nu ludzu ticiet man es zveru man nebija nekas ieslegta ludzu ticiet man tas bija gluks vai ar es afk godigi citos severos es ari nevaruu nošaut cilveku bet tur nerauj hp nost. :( :(

Link to comment
Share on other sites

Howijs pat raksta ta---

nu es nezinu, man jau tpt nav nekādas iespējas izlemt. būtu man 6.lvl admins, es unbanu iedotu, jo tavs niks jau pasaka to, ka neož pēc hakiem.

sv19mtxm2g3fxyvc13.jpg

Edited by -Barons
+1wp par DP//-Barons//
Link to comment
Share on other sites

Tad varu dabut savu unban atpakaļ . ludzu lai varu turpinat spelet . MAN NEBIJA HACKI VAI KAS CITS. :@ :@ :@

Edited by Mr_kiwi
Multi post. +2 warn. // Mr_kiwi
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...