• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba par Michael Klebitz


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī: Enrique_Carter
2. Admina niks serverī: Michael_Klebitz
3. Pierādījumi (Screenshots/Video):


4. Apraksts par situāciju. Nu tad taa, es braukaju pa LS pilsetu ar Jack Groover, piebraucam pie spawn un sitas coms mums saka kko dir*t virsu, es sadusmojos un noshavu vinu, LABI tur bija DM, bet NEJAU KKADS SUDA S0BEITS:@

Seit jus varat redzet ka man ir piesolits BANS:@ ---> http://www.samp.lv/index.php?/topic/36437-s%C5%ABdz%C4%ABba-enrique-carter-hax/?hl=enrique

Ceru ka sis stulbums atrisinasies....

Link to comment
Share on other sites

Mhmm, pasaki, ka vēl bugs, ka hp uzpildījās :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ko?
Es tev kautko dirsu virsū ?
Es vispār nevienam neko nediršu ...
Es braukāju pa spawn, tu sāki mani ar savu mašīnu stumdīt - braukt virsū uz mopēda...
Es apstājos, tu arī ... - Tālāk ir redzams ..

- Tīrs s0bis , žēl tevis .

 

Link to comment
Share on other sites

ai tadi cilveki....

 

Čatā neparādijas " /me " komanda " Enrique Carter lieto narkotikas " ...

 

 

 

E - Forši editot savu postu , bez edit līnijas ?

Edited by Thruu - '
Link to comment
Share on other sites

ai tadi cilveki....

 

Kādi? :lol:

 

Interesanti, ko šoreiz izdomās, kā attaisnojumu... :D

Link to comment
Share on other sites

Mhmm, pasaki, ka vēl bugs, ka hp uzpildījās :lol:

tu esi admins un neko nezini?  HP hack būtu tad ja neņemtos vispār HP nost! pastāv arī gļuki SAMPā  it īpaši! padomā ar galvu ja  noņem un uzpildās HP bļe tas ir gļuks. HP hack būtu ja vispār neņemtos nost. Servera admininistrācija. pabirušu putnu bars

Edited by Niknais Lācītis.
Kurš tev te lika postot ? +1 WP
Link to comment
Share on other sites

tu esi admins un neko nezini?  HP hack būtu tad ja neņemtos vispār HP nost! pastāv arī gļuki SAMPā  it īpaši! padomā ar galvu ja  noņem un uzpildās HP bļe tas ir gļuks. HP hack būtu ja vispār neņemtos nost. Servera admininistrācija. pabirušu putnu bars

 

Pašlaik tu lien kur nevajag ...

Neiet runa par HP hack'u , bet gan par s0beita iespēju " Repair heal " , vai arī kā tur bija ...

 

Link to comment
Share on other sites

tu esi admins un neko nezini?  HP hack būtu tad ja neņemtos vispār HP nost! pastāv arī gļuki SAMPā  it īpaši! padomā ar galvu ja  noņem un uzpildās HP bļe tas ir gļuks. HP hack būtu ja vispār neņemtos nost. Servera admininistrācija. pabirušu putnu bars

 

Mēs runājam par hp haku? Nē! Tu pats esi pabiris putns, kurš lien svešās darīšanās un nesaprot pat par ko iet runa. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jus esat tik sasoditi gudri, KADS VEL S0BEITS?!?!?!:@:@:@:@ Nedalec ka ir bugi or somthin, es pats nepamaniju ka hp uzpildas, ieraudziju tavu post skatijos velreiz, un jaam, BET TAS I BUUUGS:@ Taspats kas pie majas iznak cilveks un uzreiz sac saut, vinam nenemas hp nost, un sitas ar ir MUTHAFUCKING BUGS:@

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik tu lien kur nevajag ...

Neiet runa par HP hack'u , bet gan par s0beita iespēju " Repair heal " , vai arī kā tur bija ...

 

tu lo*i pats nedriksti list, pa tevi te kkas teikts?!?! :@

Edited by Niknais Lācītis.
Eksistē arī edit poga // +1WP
Link to comment
Share on other sites

Jus esat tik sasoditi gudri, KADS VEL S0BEITS?!?!?! :@:@ :@:@ Nedalec ka ir bugi or somthin, es pats nepamaniju ka hp uzpildas, ieraudziju tavu post skatijos velreiz, un jaam, BET TAS I BUUUGS:@ Taspats kas pie majas iznak cilveks un uzreiz sac saut, vinam nenemas hp nost, un sitas ar ir MUTHAFUCKING BUGS:@

 

Emm , bugs tas nevar būt nekādā gadījumā , serveris nelago , tādejādi nevarētu būt bugu dēļ .

Ja tas būtu bugs, tad nebūtu pirmā sūdzība ar šādu iemeslu , būtu diezko daudz .

Labi, vairs nepostošu , lai lemj administrācija .

 

Link to comment
Share on other sites

Ko nelien pa vidu?  bļe man ir tik pat daudz tiesību šeit postot kā tev par tevi arī šajā brīdī un topica neko nerakstija!! takā tu te nedirs. Es ar vinu taja bridi runaju pa skype!  pajoli un zinu ka nav nekads hp hack 

Edited by Niknais Lācītis.
Vispār tu nevari šeit rakstīt, izlasi foruma noteikums! Pie tam, kāda starpība vai tu runāji ar viņu pa skype, vai viņš bija tev blakus. Nevienam tas neinteresē! Pie tam par tavu skaisto krievu valodu, apbalvošu tevi ar +4 WP
Link to comment
Share on other sites

hp var uzpildīties pie sava hooda vai mājās, bet nejau pie kkāda veikala. Pietiek dzīt hujņu.  :wacko: 

Link to comment
Share on other sites

hp var uzpildīties pie sava hooda vai mājās, bet nejau pie kkāda veikala. Pietiek dzīt hujņu.  :wacko: 

TU PATS DZEN HUJNU, NAV NeKADI HACKI MAN BLAC:@ KA MAN BESI SITAS HERNAS VISAS, VNK JA NETICAT TAD SALABOJAT TO SERVERI.... Un sitas admins nav diezko gudrs....

Link to comment
Share on other sites

TU PATS DZEN HUJNU, NAV NeKADI HACKI MAN BLAC:@ KA MAN BESI SITAS HERNAS VISAS, VNK JA NETICAT TAD SALABOJAT TO SERVERI.... Un sitas admins nav diezko gudrs....

 

Aha, esmu glupš kā auns, kurš nespēj atšķirt s0bi no buga.  <_< 

Link to comment
Share on other sites

WTF nopauzējiet 14sec tur ir redzams bet ne labi ka hp vinam atkal ir 50% kautkur. WTF? Ma1z3 pirms liec banu un TC izskati kārtīgi!

 

Tur reāli sekundes 100 daļa šas es uzņemsu print screen

Edited by Niknais Lācītis.
Sadaļas noteikumi # +1 WP
Link to comment
Share on other sites

TIKO Ar GROOVERU NOSKAIDrOJAM 14 sekundee redzams ka man atkal hp pazudis Loti uzmanigi jaskatas

Link to comment
Share on other sites

WTF nopauzējiet 14sec tur ir redzams bet ne labi ka hp vinam atkal ir 50% kautkur. WTF? Ma1z3 pirms liec banu un TC izskati kārtīgi!

 

Tur reāli sekundes 100 daļa šas es uzņemsu print screen

 

Tur nekas neatlec atpakaļ. :D lel

Link to comment
Share on other sites

Tur nekas neatlec atpakaļ. :D lel

TU AKLS ESI SKATIES AR LIELO EKRANU UN LOTI LOTI UZMANIGI.....

Link to comment
Share on other sites

TU AKLS ESI SKATIES AR LIELO EKRANU UN LOTI LOTI UZMANIGI.....

 

Video arī pirms 15. sekundes beigām  ir redzams kā tu saliecies, tev no muguras ierāva . ;)

 

Edit - Ekur arī ir skrīns, pēc šīs saliekšanās tev arī norauj hp ... - http://prntscr.com/3zab5u

Edited by Thruu - '
Link to comment
Share on other sites

Video arī pirms 15. sekundes beigām  ir redzams kā tu saliecies, tev no muguras ierāva . ;)

tur ne su*a nav redzams ka man butu kads ieshavis...

 

UN BEIDZ LIST KUR NEVAJAG, TEVI TE NEVIENS NEIEJAUCA, NEDALEC?!

Link to comment
Share on other sites

tur ne su*a nav redzams ka man butu kads ieshavis...

 

UN BEIDZ LIST KUR NEVAJAG, TEVI TE NEVIENS NEIEJAUCA, NEDALEC?!

 

Es esmu te iesaistīc .

Esmu " Charlie Ballad " , tas kurš ir filmējis to video ...

 

Link to comment
Share on other sites

Video arī pirms 15. sekundes beigām  ir redzams kā tu saliecies, tev no muguras ierāva . ;)

 

Edit - Ekur arī ir skrīns, pēc šīs saliekšanās tev arī norauj hp ... - http://prntscr.com/3zab5u

Pasam smiekli nenak?!:D:D:D::D:D OMG mosh es temeju uz zemi?:D:D Ebal, tu nokriti zeme un es uz tevi temeju, Gudrinieks tads:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Pasam smiekli nenak?! :D:D:D: :D:D OMG mosh es temeju uz zemi? :D:D Ebal, tu nokriti zeme un es uz tevi temeju, Gudrinieks tads:D:D:D:D

 

Beidz te dzīt huiņu, jebkurā gadījumā tev ir s0bis , ar kura palīdzību tu papildināji hp ...

Labi, a kas tur augšā skrēja?

Ments ne? Pēc kā arī raidīja šāvienu uz tavu pusi ! ;) - http://prntscr.com/3zackt

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...