• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Jānis_Howards [Haxors] [DB]


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī:Patrick_Casey
2. Admina niks serverī:Janis_Howard
3. Pierādījumi (Screenshots/Video):


4. Apraksts par situāciju.
Tātad ar čomu devāmies no fab uz spawn pusi , pamanījām LM limuzīnu .. paskatamies kas pie stūres - ārsts Janis_Howard ,kurš arī ir admins .

Kā viņš tika mašīnā ? - s0beit hax.

un vel viņa draugs Leonardo_Cuneo DB uztaisīja šaubos vai tas ir atļauts it īpaši ,ja admins blakus un nenosoda . :)
#365

 

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

:D tu zini kas ir /clist?

A skin bug ? - aizlliegts .

paļubom tagad glābjas, redzēju kā šis vel nonrp ārstēja.. attaisnojumi neder. 

Link to comment
Share on other sites

Janis_Howard neatrodas LM :)

 

c1iqibcby9lhelneb4n.png

 

w31yehvrsz2l18p4vyz.png

Edited by Niknais Lācītis.
Multi acc forumā + bana apiešana. Atā taylor.
Link to comment
Share on other sites

Laiks biki novēlots uzņemot ss. :(

 

Laiks biki novēlots uzņemot ss. :(

tu gribi teikt ķipa paspēja iziet ? :D

16min ? beidzat te atmaskas taisīt gaidat lielāka līmeņa adminu .

Link to comment
Share on other sites

tu gribi teikt ķipa paspēja iziet ? :D

16min ? beidzat te atmaskas taisīt gaidat lielāka līmeņa adminu .

Video neko nevar redzēt. Ākstijāmies. Clist var dabūt jail. Ko padarīs. Hack ne smakas. 

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Tev nepatīk atmazkas, jo zini ka tā ir taisnība. So Sad. 

 

Haki tīri, LM viņš nav, clist nav uzlicis, bet vienkārši VM clists, jo ir Lācīša draugs, kas atrodas VM

Video neko nevar redzēt. Ākstijāmies. Clist var dabūt jail. Ko padarīs. Hack ne smakas. 

Hack - f11 - SA:MP Patches - NOP RemovePlayerFromVehicle un droši brauc ar visu organizāciju auto, kā arī Tev, Lācīt, tur ir skaists Drive-By un tam bomzim Janim DB līdzdalība, gl.

 

Ja nav bans, tad jūs esat galvā pists luņu bars, kas vēl nav 100% apstiprināts, bet pēc šīs sūdzības tā tas būs...

Edited by Niknais Lācītis.
Tylore pazūdi!
Link to comment
Share on other sites

Padomā loģiski. Tev ir video, kā Janis brauc ar mašinu, kur plīst, kā arī ss kurš ir ar gandrīz 20min pauzi uzņemts.

Tajā video var redzēt, ka nav nekāds sobeits. Lasot tavus postus, tu gribi iegāzt administrāciju. Nebūs. Nekāds sobeits netika pielietots. 

Šī persona bija LM, tanī brīdī. Pie tam šī adminis katru dienu ir online un cītīgi strādā, šaubos, ka viņš tād darītu, lai visu pazaudētu. Par šo tev vajadzētu suspendu iedot! 

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Grūti pateikt...Varbūt ka bugs, cik zinu LS autoparka mašīnas  var tā paņemt. Šodien pamēģināju paņemt to limuzīnu, bet man nesanāca, varbūt ka es nemāku tādu bugu vai viņam haki, es nezinu un dikti šaubis vai viņs tā riskētu ar adminu šādi.

Bet jebkurā gadījumā jābūt kautkādam sodam, jo ja tas ir bugs tad par servera bugu izmantošanu jābūt banam, ja ir čīti tad paši zinam... un ja nesoda ne par vienu no ieprieks minētajiem pārkapumiem tad notewikti ir jāsoda par DB līdzdalību.

 

Lai skatās kāds lielāks - īpašnieks. Un vispār sadaļa "sūdzības par administrātoriem" būtu jāskatāš īpašniekam un katrā sūdzībā viņam būtu kautkas jāieraksta un jāizver, jo admins adminu diži nevar sodīt.

Link to comment
Share on other sites

Katad, mani, tayloru un parejos srazu bano par hax, bet te tak ka vienmer bus TC, jo admini tak ir paraki par parejiem un var darit ko grib, hakot, dmot un protams taisit DB...

Dabīgi ka ir hax, skaidri redzams viss ir, un kā jav windens vai howards reiz teica, TAD PAR SHI BUGA IZMANTOSHANU CILVEKS TIKS BANOTS UZ 365 DIENAM.

Link to comment
Share on other sites

Esmu dzirdējis, par domes mašīnām (Viegli bugojami), un tiem bugiem. Jakas, tas arī ir iespējams ar dažām frakcijas mašīnām. Labi, pa to nav runa.

Tātad, Es ar Leonardo_Cuneo šodien braukājāmies apakārt LM mafijas limozīnu. Nomainīju clist, jo taisījām "Trakās Vāveres mafiju" (Mēs bļaustijāmies, ka esam trakās vāveres. :D)

Kā jau arī video ir redzams, skins arī ir LM, soo yea.

Dundee mani izmeta ap 10:40, atgriezos mafiā ~15:00 (Apliecināt var Carlos_El_Padre (LM Panelis kas mani /invite))

Aizrāvāmies drsku, Leonardo DB, bet n'jā.

Tagad esmu panelis, jo līderis atkāpjas (Sed)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...