• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Sandi_Cuenos


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Valts_Price

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?:Sandis_Cuenos
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo:OOC insult
 4. Kā vainas dēļ tas notika? - Viņa
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=nd8dgct97fjumiey5eq.png

Link to comment
Share on other sites

Pasaki : Kurā vietā Es Apsaukāju kādu ? "Bļeg,***" Taās jau ir replikas tik,nevienu jau neaizkāru vec ;/// Tākā jaaam... Un tieši tajā laika mani iemeta Tas Jason_Radler jaila par neko :D 

Link to comment
Share on other sites

Pasaki : Kurā vietā Es Apsaukāju kādu ? "Bļeg,***" Taās jau ir replikas tik,nevienu jau neaizkāru vec ;/// Tākā jaaam... Un tieši tajā laika mani iemeta Tas Jason_Radler jaila par neko :D

Mani arī iemeta, bet es nelamājos, man liekas kad tas skaitās kā OOC Insult, bet to pateiks admini ;)

Link to comment
Share on other sites

Mani arī iemeta, bet es nelamājos, man liekas kad tas skaitās kā OOC Insult, bet to pateiks admini ;)

Ok var mani iebazt Jaila vrb Par OOC insult ,bet nejau banu lol :D Un tā jau man par neko iebāza jailā takā jāām... Bijaa tolks no tada SS ? Laikam jau nē :) (vSP NEREDZU KAD ES TUR KADU APSAUKāJU :dddddddddd )

Link to comment
Share on other sites

Ok var mani iebazt Jaila vrb Par OOC insult ,bet nejau banu lol :D Un tā jau man par neko iebāza jailā takā jāām... Bijaa tolks no tada SS ? Laikam jau nē :) (vSP NEREDZU KAD ES TUR KADU APSAUKāJU :dddddddddd )

Es jau tev teicu Admini pateiks visu kā, neposto te vairs.

Piemēram zinu kad citur pa šo tev dotu sodu!

Link to comment
Share on other sites

Nē , saprotu viņu . Sajaucu ID iemeti viņu jailā nevis hakeri , viņam bija tiesības kliegt uz mani , jo nepamatoti iemetu uz 5000 sekundēm ;)Atvainojos vēlreiz

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...