• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Jack Taylor - VZ// mix


Recommended Posts

Carlos Weeb

Jack Taylor

Kur var but tik gudrs rakstit par VZ ar savu pienemsanu - Albanos?

Vinja vaina , ka raksta VZ ..

Bildite te apaksa!

Link to comment
Share on other sites

topika autors ir lol, es uzrakstiju, lai cilveki, kam intelekta limenis zems taka tev, nespamo sms un nezvana, lai pienemu, bet, protams, lasit jau nemak neviens.

 

Pirms gada shadu pashu lietu rakstiju, kad Amerikani pashkiras un devas visi prom, nekadu problemu nebija...

 

Un kur ir MIX, RP diev? LOW

Link to comment
Share on other sites

topika autors ir lol, es uzrakstiju, lai cilveki, kam intelekta limenis zems taka tev, nespamo sms un nezvana, lai pienemu, bet, protams, lasit jau nemak neviens.

 

Pirms gada shadu pashu lietu rakstiju, kad Amerikani pashkiras un devas visi prom, nekadu problemu nebija...

 

Un kur ir MIX, RP diev? LOW

Oi , sajaucu tur Rakstot topiku ...

Bet Vz gan ir..

Link to comment
Share on other sites

Oi , sajaucu tur Rakstot topiku ...

Bet Vz gan ir..

Ka man pateikt, lai tadi boti, piemeram, kaa tu, man nerakstitu sms ar textu: Pienemsi, var mafija, gribu mafija, var banda? Uzrakstiju pa /gov, ka klubs ir aizveries un neko nemekle, vareju jau ari uzrakstit, ka ir bankrots, ja gribi tik precizi.

Link to comment
Share on other sites

Par šo huiņu es tiešam iebildīšu ! Vataffak par tādu sikumu ir jabono nost ? Nesaprotu un + Mēs rakstam kā sporta klubs "LCN" vai "Albanian" un vrb ooc visi domā kad mafija ķip raksta pa VZ ,bet nu IC tas reāli ne pa ķeksi ! Un arī Vtf ? Viņam iedod 3.dienas BAN .bet man 7.dienas ?! :D Vaitad ja soda visus par ķip VZ tad vaitad nav visus spēletajus vienādi jasoda ,neviss šitas man nepatik tam iedošu 7.dienas ,a šim tik 3.dienas ,tas nav reāli godigi. Mana sūdziba ----> http://www.samp.lv/index.php?/topic/37863-sandis-cuenos-lcn/

Neheitojat ,un te nebraucat man augumā par šo Postu.

Link to comment
Share on other sites

Par šo huiņu es tiešam iebildīšu ! Vataffak par tādu sikumu ir jabono nost ? Nesaprotu un + Mēs rakstam kā sporta klubs "LCN" vai "Albanian" un vrb ooc visi domā kad mafija ķip raksta pa VZ ,bet nu IC tas reāli ne pa ķeksi ! Un arī Vtf ? Viņam iedod 3.dienas BAN .bet man 7.dienas ?! :D Vaitad ja soda visus par ķip VZ tad vaitad nav visus spēletajus vienādi jasoda ,neviss šitas man nepatik tam iedošu 7.dienas ,a šim tik 3.dienas ,tas nav reāli godigi. Mana sūdziba ----> http://www.samp.lv/index.php?/topic/37863-sandis-cuenos-lcn/

Neheitojat ,un te nebraucat man augumā par šo Postu.

Es netaisīju pieņemšanu, bet gan uzrakstīju, ka klubs aizveras, tās ir nedaudz savādākas situācijas, bet nu par šito banot? pirms gada, kad te vēl bija RP, es tā uzrakstīju, nekādu banu nelika, tagad jau bano...

 

RP limenis mazaks, sodi lielaki par sikumiem, agrak par /gov pieņemšanu mafijā bija max 3 dienas... ar to pietika

Link to comment
Share on other sites

Bans nebūs , jo vakar viņam teicu , ka ļauju rakstīt pa /gov ja nav kāds cits administrātors , tajā laikā kad viņš rakstija pa /gov , nebija ON administrātori ar 6 līmeni , tapēc vien man bija jaatļauj

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...