• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Amerikāņi [Part2]


Recommended Posts

Nu ko lai saka. Līderis paliek taylors un biedri mācās no līdera. Tāpēc jau hako, ko vēl piebilst. 

Un kāpēc DB taisāt? 

Edited by Tony^s
+10% warn.lieks posts
Link to comment
Share on other sites

 

eLXE91r.png

 

DM / CS / DB / NONRP / GOD RP .

 

 

 

eLXE91r.png

 

DM / CS / DB / NONRP / GOD RP .

 

Jums te lieki posti , savējie savējos aizstāv , ilgi nedzīvosiet , varu jail pasēdēt par DB , bet banu tomēr jādod būs ! (: šoreiz gribu lai zaļais izskata ,jo Taylors ielidis dirsa noteikt kādam citam adminam ,lai nebano . Zaļais godigi nobanos . :) Video jau ar var redzēt ka trapiju garām lodes , jāā ;ddddd Noteikt raud tagad ,kā lai atmaskaas uztaisitu . 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jums te lieki posti , savējie savējos aizstāv , ilgi nedzīvosiet , varu jail pasēdēt par DB , bet banu tomēr jādod būs ! (: šoreiz gribu lai zaļais izskata ,jo Taylors ielidis dirsa noteikt kādam citam adminam ,lai nebano . Zaļais godigi nobanos . :) Video jau ar var redzēt ka trapiju garām lodes , jāā ;ddddd Noteikt raud tagad ,kā lai atmaskaas uztaisitu . 

Tu mazāk muti virini *** , gribu un postojo.

Edited by Tony^s
+10% warn.lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Tu mazāk muti virini *** , gribu un postojo.

Plus kā viņš tur tika ? Ja maha sedeja divi ? Atlidoja protams ar newsob (:

GL . Un Elpo . Abloms .

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Plus kā viņš tur tika ? Ja maha sedeja divi ? Atlidoja protams ar newsob (:

GL . Un Elpo . Abloms .

Es biju paslepies mazā

Edited by Tony^s
+10% warn.lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Visi taylori ir haxori,visu laiku meiģinu to ieskaidrot,lai padzen viņus,bet ne!

Edited by Tony^s
+10% warn.lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Es biju paslepies mazā

Jep . Jau zināji ,ka mēs braucam ? :D

Pats pa skype teici ,ka atlidoji :D bans tapat par hp hax . pirmās lodes trāpiju , dzīvo .

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Da jus esat Amerikāņi LOW ! Boti un vsjo,tik Hakot mākat :|

Edited by Tony^s
+10% warn.lieks posts
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rakstu Taylora vietā, jo viņam flags: Tātad, ar kādu iemeslu jūs (banda) iebraucat mafiju pilsēta San Fierro veicot ''ghetto''? Tas jau ir CS. Tālāk, jūsu high RP ir redzams video, kā arī pāris postus augstāk screenos, tātad nonRP/lowRP. Precizējam tālāk, tur ir redzams skaists DM, DB, carDM. Un par ko tu tagad sūdzies? Par to, ka Jack_Taylor un Rick_Taylor nav hp hax un viņi nomira? Ja iet runa par Arturu, tad tas jau sen nav Amerikāņos, takā vienīgi jums derētu pāris dienas bans par DB, DM, carDM, nonRP, CS.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Labs video

Edited by Tony^s
+20% wanr,lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Rakstu Taylora vietā, jo viņam flags: Tātad, ar kādu iemeslu jūs (banda) iebraucat mafiju pilsēta San Fierro veicot ''ghetto''? Tas jau ir CS. Tālāk, jūsu high RP ir redzams video, kā arī pāris postus augstāk screenos, tātad nonRP/lowRP. Precizējam tālāk, tur ir redzams skaists DM, DB, carDM. Un par ko tu tagad sūdzies? Par to, ka Jack_Taylor un Rick_Taylor nav hp hax un viņi nomira? Ja iet runa par Arturu, tad tas jau sen nav Amerikāņos, takā vienīgi jums derētu pāris dienas bans par DB, DM, carDM, nonRP, CS.

Pasties uz savu uzvārdu un tad domā ,ko raksti :) 

Lai uzķertu hakus .  Neredzēji ,ka bija ? 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Taylors raksta: Tas neattaisno jūsu izdarības, Lācītis arī gribēja tikai uzķert hakeri pats hakojot, norāva banu, jums arī būtu jasaņem sods, apmēram 3 dienu bana apmērā, kas tev ir pret manu uzvārdu? Es tur redzu vienīgi hp haku tam čalim, kurš jau sen nav AM

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Taylors raksta: Tas neattaisno jūsu izdarības, Lācītis arī gribēja tikai uzķert hakeri pats hakojot, norāva banu, jums arī būtu jasaņem sods, apmēram 3 dienu bana apmērā, kas tev ir pret manu uzvārdu? Es tur redzu vienīgi hp haku tam čalim, kurš jau sen nav AM

 

Taylors raksta: Tas neattaisno jūsu izdarības, Lācītis arī gribēja tikai uzķert hakeri pats hakojot, norāva banu, jums arī būtu jasaņem sods, apmēram 3 dienu bana apmērā, kas tev ir pret manu uzvārdu? Es tur redzu vienīgi hp haku tam čalim, kurš jau sen nav AM

neredzu ,ka man būtu haki , par ko bans 3 d? nebija ne MassDM ne DM . (: maziņš DB , pret pāris servera lowakiem ;*

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

neredzu ,ka man būtu haki , par ko bans 3 d? nebija ne MassDM ne DM . (: maziņš DB , pret pāris servera lowakiem ;*

tev ir DB, DM, carDM, nonRP, CS. Par tādiem pārkāpumiem takā bans pienāktos

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

tev ir DB, DM, carDM, nonRP, CS. Par tādiem pārkāpumiem takā bans pienāktos

Mēgini iegāst ? :D 

Nesanāks , jo admini nav mudaki ,kas uzķersies .. Tayloriem tāpat neviens netic . 

Par to 3h jailiņš , jo tik traki nebija kā tu uztver. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

PADZIT AMERKĀŅUS!

Edited by Tony^s
+20% warn,par lieku postu.
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es pieŗadījumus neesmu nekādus redzējis un pēc autora vēlmes  TC. Ja kas līderis viņs vairs nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...