• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sūdzība] Patrick_Casey Aim


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Otto_Star

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Patrick_Casey
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Es ierodos viņu hood gribu pieteikties banda bet pienak šis cilvēls uztaisa QS un sāk DMot un vēl plusā Aims viņam bija 
 4. Kā vainas dēļ tas notika? -  Saprotams ka viņa jo es jau tikai pieteikties atbraucu sis ar aimu saka DMot viņu baig banot 

 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time):  https://www.youtube.com/watch?v=05h6zM9J5Kc&list=UUUhhxvpnpI_ckGDSeIg_KLQ

 

Atvainojos ka tas bija pirms 2 dienām man forums negāja 

Link to comment
Share on other sites

Man liekas ka tev butu cs,jo tu braucc uz band hood kuri var tevi noshaut

p.s ludzu newarnojat, esmu gsg biedrs, un tikai pateicu ka vinjam laikam ir cs.

Edited by Tony^s
+10% warn,neies cauri.Sory newarnojiet.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lel, bandu rajonā it īpaši ,kur atrodas viņu patversme pat policija netiek ielaisa ,kur nu vel kādi citi cilvēki .
Tev ir CS drīzāk . Jo Bandu "Hoodos" ja kāds bez atļaujas iebrauc var DM (: es saprastu ,ja es brauktu uz citiem hoodiem dmot tad jā , bet nu šoreiz .. 

LOL , ko visi saka ,ka man tur aims ? :D Jūsu zināšanai uz mašīnām/riteņiem/rolleriem aimi nedarbojas ^^ Pašam skatoties video ar tā liekas , bet youtube pačekojiet vai jebkur kā aims strādā . Tur man nebija aims , es vienkārši šaut nejēdzu :D.   

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu nezinu .. Liekas kad riktīgs Aims . ! 


To redzēsim ko teiks augstākie spēki .! 


Var samelot, cik uziet .. 


Link to comment
Share on other sites

 

Nu nezinu nezinu .. Liekas kad riktīgs Aims . ! 

To redzēsim ko teiks augstākie spēki .! 

Var samelot, cik uziet .. 

 

Tiešām ? Palasi forumus citus ,ka aims nedavelk uz transportiem ! 

Plus + servera bugi arī ir cik uziet.. Kā jau GSG līderi nobanoja par to mašīnu , cjipa hp hax .

sad but true.

Kāda jēga būtu lietot Aimu uz kādu botu ar rolleri, kuram pašam wepu nav :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Te Raivis_Bruklene raksta no masas profila! Vispar barukt bandu hoodos nav CS! tu ari dzivo tak parasti cilveki netikai bandas! LOL, FAIL!

Edited by Tony^s
+10% warn,lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Te Raivis_Bruklene raksta no masas profila! Vispar barukt bandu hoodos nav CS! tu ari dzivo tak parasti cilveki netikai bandas! LOL, FAIL!

 

Te Raivis_Bruklene raksta no masas profila! Vispar barukt bandu hoodos nav CS! tu ari dzivo tak parasti cilveki netikai bandas! LOL, FAIL!

nu vienkārši iebraucot CS tas nav.. bet ja iebrauc un nodmo .. sudzibu nav jēgas likt , tas ir pašsaprotami ;d

Lel , membertitle ^^ 

Link to comment
Share on other sites

nu vienkārši iebraucot CS tas nav.. bet ja iebrauc un nodmo .. sudzibu nav jēgas likt , tas ir pašsaprotami ;d

Lel , membertitle ^^ 

Un uztaisa QS, to tu aizmirsi pateikt 'n tev bija aims veci, nerausties . :)

Edited by Tony^s
+10% warn,lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Cs Tur čista nav ,bet uz Aima man velk lol :D

Edited by Tony^s
+10% warn,lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Tevi tur noteikti nošaus, jo Tu iebrauc viņu īpašumā.  :D

Edited by Tony^s
+10% warn,lieks posts
Link to comment
Share on other sites

nu vienkārši iebraucot CS tas nav.. bet ja iebrauc un nodmo .. sudzibu nav jēgas likt , tas ir pašsaprotami ;d

Lel , membertitle ^^ 

Piedodiet bet CS vabūt ir bet bez RP tikunta DM jo realaja dzīve viņi izvilktu ieroci un noņemtu drošinātāju bet šet to atelo ar RP komandam tev bija jaraksta RP un aims riktīgs tev tur ir 

 

Atvainojos par postu ludzu neliekat Warn 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...