• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Raivis Pakalns - Rp//Avoid


Recommended Posts

1. Laikam esi Latviešu valodas stundas bastojis . Sexīga gramatika .

2.Tu laikam tiešām esi galvā sists , ja šitādā veidā krāj postus ,katru vakaru ieliekot ap 10 sūdzībām . Es arī varu tagad iet pie katra bota teikt , kāp mašīnā nāc. Aizvest uz kādu kanalizāciju un beigās teikt ,lai Rpo , kaut vai viņs ir iesācējs un mācās. Priecājies ,ka cilvēks īsā laikā ir iemācijies nemixot . Varu derēt ,ka tev pašlaik nerūp ,vai tam cilvēkam būs bans vai nebūs par "RolePlay avoid" , jo tu vienkārši šādā veidā krāj bezjēdzīgus postus . 
Tev noderētu flags uz kādu laiku . 
Izteicu domas ,jo man šis cilvēks maximāli krīt uz nerviem kā arī domāju , pārējiem cilvēkiem . Lielais "Rperis" atradies . umņiks .
Edits:
Ablomījies ,nebija tik daudz ko šoreiz pateikt ,ne ? Lai moderators paskatās un dzēš manu postu ārā , vienkārši gribu ,lai citi izlasa manu tekstu un padomā ,kāds tu esi un vispār zini ,ko nozīme "GL" ? Izskatās ,ka nē , jo reāli gandrīz katra vārda beigās tik to vien lieto . Priekš tevis Santino - GoodLuck , ja kas (:

 

Edited by Keɪsɪjs.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Laikam esi Latviešu valodas stundas bastojis . Sexīga gramatika .

2.Tu laikam tiešām esi galvā sists , ja šitādā veidā krāj postus ,katru vakaru ieliekot ap 10 sūdzībām . Es arī varu tagad iet pie katra bota teikt , kāp mašīnā nāc. Aizvest uz kādu kanalizāciju un beigās teikt ,lai Rpo , kaut vai viņs ir iesācējs un mācās. Priecājies ,ka cilvēks īsā laikā ir iemācijies nemixot . Varu derēt ,ka tev pašlaik nerūp ,vai tam cilvēkam būs bans vai nebūs par "RolePlay avoid" , jo tu vienkārši šādā veidā krāj bezjēdzīgus postus . 

Tev noderētu flags uz kādu laiku . 

Izteicu domas ,jo man šis cilvēks maximāli krīt uz nerviem kā arī domāju , pārējiem cilvēkiem . Lielais "Rperis" atradies . umņiks .

 

Sie nav bezjedzigi posti varoni , es vismaz nofilmeju tas kas kratijas klat GL , pats lida masina ka filmeju..

Nelieku nepavelti sudzibas , GL ..

+Tev noderetu wp par to ka tu te nedriksti postot.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...