• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Darīt nav ko?


Recommended Posts

Tavs niks spēlē :Paul_Howard

2. Administrātora niks spēlē :Stīvs Makgerets
3. Pierādījumi par pārkāpumu :
http://prntscr.com/56nwqj
4. Apraksts par situāciju :Bija tā.Kārtejais hūda bugs,izkritu,nomiru.Eju ārā no slimnīcas,un mani iemet cietumā par NEKO,ķipa CS  skaitās , ka iekāpju mašīnā pie diviem džekiem...

Butu kaunējies Stīv,man Megija pateica,ka tāds greizsirdīgs un nikns esi.Labāk izej ārā un pakausti koku,nevis rādi savu ''varu'' serverī,Gūd geim ;)

Link to comment
Share on other sites

Tu dzīvē arī iekāptu random mašīnā? Neko nepaskaidrojot, vnk tāpat, ar tekstu - "Aizved. Vedīsi gan"

 

E: No manis neizspruksi, vienmēr esi bijusi Svētā Nevainība, vairs nē. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pff, greizsirdīgs... :D :D :D :D Ar mani nejokot, to jau daži purni RL ir sapratuši.

 

Parasti notiek kāds RP, pieklauvē pie loga, ļauj iekāpt, vai vēl hz ko, Tu reāli iekāpi un prost prasīji lai aizved, reāls CS. Tūlīt pat varu attiecīgajiem džekiem paprasīt vai Tevi zin. :)

Link to comment
Share on other sites

Varat mani vārnot, bet es aizstāvēšu pafliņu.

 

Reāli, kāds tēls viņš ir IG? - Mafijnieks. Ko mafijnieki dara? - Nolaupīšanas , slepkavībās, zādzībās utt. Piespiest aizvest kautkur, mafijniekam ir tīrākais nieks. Piemēram, viņš iekāpj mašīnā, klusi no kabatas izņem ieroci, piespiež pie vēdera un saka lai aizved. Tur atkal ir cita problēma. - ka nenoRPoja.

CS tur ne smakas šoreiz.

 

ajajaj, jāmācās rp termini.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Varat mani vārnot, bet es aizstāvēšu pafliņu.

 

Reāli, kāds tēls viņš ir IG? - Mafijnieks. Ko mafijnieki dara? - Nolaupīšanas , slepkavībās, zādzībās utt. Piespiest aizvest kautkur, mafijniekam ir tīrākais nieks. Piemēram, viņš iekāpj mašīnā, klusi no kabatas izņem ieroci, piespiež pie vēdera un saka lai aizved. Tur atkal ir cita problēma. - ka nenoRPoja.

CS tur ne smakas šoreiz.

 

ajajaj, jāmācās rp termini.

Tieši tā!Un jā!Lieta tāda,ka pats PG taisīji,ja nemaldos skrīns ir.Plusā vēl man šujies par stāvošo klāt Stīv,bet pats hakerus piesedz,tev tiešām derētu pakoriģēt stautusus 

Link to comment
Share on other sites

Tu nenoRP'oji, tātad tu prost iekāpi, ja RP'otu ka kko dari, tad jā, viss ok, mafiozi, bet bez wepa, bez jebkāda RP, reāls CS.

Link to comment
Share on other sites

ef ef stīv tu jau bišku nepārspīlē ?? kā dabūji 3 lvl acc vispār tāds nice vecis palicis  :O


 


Nevajag izrādīt varu ,bet vajag gluži pretēji palīdzēt un radīt citiem cilvēkiem vēlmi spēlēt, nevis riebumu...


 


Vajag likt jail pārkāpējus, bet nevis par iekāpšanu mašīnā uzreiz uz 1 h... Sāk palikt par traku ! 


 


Un vel kas tu esi mazss tak izej izbaudi bērnību ! 


 


Es mazss ārā tik skraidīju, spēlēju spēlītes, bet jūs tagad ka tik ātrāk pieaugt, Tēlojat baigos jākļus, raudami kulākā uz kkādām prono filmiņām ':D 


 


Nu bišku aizrakstījos :D 

Link to comment
Share on other sites

Par šo runāju ar vienu citu administratoru, tas skaitās CS. Ja mafiozi visu dara diezgan noslēpti, lai neviens nezin, bandas visu dara pēc iespējas nežēlīgāk, no sava viedokļa neatkāpšos.

 

P.S. Vitālij, pats neesi labāks, arī savu attieksmi stipri mainīji kops vispār dabūji acc, man dzīve saiet dēlī, tāpēc pie visa piesienos, lvl tur nav vainīgs. Labot to vairs nevar, jā, varbūt man ir mazāk kā lielai daļai šeit spēlējošo, bet esmu pietiekami daudz piedzīvojis...

 

E:http://www.bildites.lv/viewer.php?file=7qckg27b8qzmrprwipsl.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...