• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība-Berezins ohujel


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī:Dakijs


Pārkāpēja segvārds serverī: Max Berezin


Detalizēts apraksts - Es ieeju kazino,domāju paspēlēšu uz veiksmi.Pēkšņi skatos-opā!Kazino dīleris stāv ar ieroci rokā....Kur tur loģika?Nav taču apsargs.Un pēc tam viņam pa IC čatu prosta paprasīju kāpēc izvaroja manu mājdzīvnieku...Reāli,ja RL tā galinātu tad tikai garīgi nelīdzsvarots cilvēks -_-


Kā vainas dēļ, tas notika? -Tā loha


Pierādījumi: (ss vai vēl labāk - video).


CS...


7ckh0wlj0tlxfuemokdd.png


 


...DM


 


um4memso1yj36ll28bf6.png

Link to comment
Share on other sites

Pēkšņi skatos-opā!Kazino dīleris stāv ar ieroci rokā....Kur tur loģika? TU MAZ MAN PASI PAPRASIJI , KA TIK DROSHI VARI APGALVOT , KA NEESMU APSARGS ? ARMORS IR TIKAI UN VIENIGI "APSARGIEM"

Un chalit, es nevienu nedemoju , ja ta nav pashaizsardziba, tu skreji man apkart un siti, tad paski kura cazino tadus lohus vispar laiz - ka tu

Un pēc tam viņam pa IC čatu prosta paprasīju kāpēc izvaroja manu mājdzīvnieku -NU TU TOCH ESI SALIETOJIES, KADU VEL MAJDZIVNIEKU ;DDDDDDD

Un iemacies rakstit Tavu sunzi nu toch neesmu varojis, un paskaidro kas ir sunzis ?  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

 

Tatad neesi lasijis.

 

Nu ari to neslepsim - dazi nezin ka uzvesties Cazino un , ja ir ierocis uzreiz bliez nost mani un gadas ari citus speletajus.

Tapec ierocis man parsvara bus vienmer rokas "Administracija var mani metat pa cietumu, bet nekas nemainisies kamer apmekletaji nesapratis to , ka nedrikst, vai ipashnieks neuzliks , ka nav iespejams pashaut, vai dileriem pec kill nebutu jakulas no LS uz LV - bet piedzimtu nevis slimnica, bet darba vieta

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pēkšņi skatos-opā!Kazino dīleris stāv ar ieroci rokā....Kur tur loģika? TU MAZ MAN PASI PAPRASIJI , KA TIK DROSHI VARI APGALVOT , KA NEESMU APSARGS ? ARMORS IR TIKAI UN VIENIGI "APSARGIEM"

Un chalit, es nevienu nedemoju , ja ta nav pashaizsardziba, tu skreji man apkart un siti, tad paski kura cazino tadus lohus vispar laiz - ka tu

Un pēc tam viņam pa IC čatu prosta paprasīju kāpēc izvaroja manu mājdzīvnieku -NU TU TOCH ESI SALIETOJIES, KADU VEL MAJDZIVNIEKU ;DDDDDDD

Un iemacies rakstit Tavu sunzi nu toch neesmu varojis, un paskaidro kas ir sunzis ?  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

 

Tatad neesi lasijis.

 

Nu ari to neslepsim - dazi nezin ka uzvesties Cazino un , ja ir ierocis uzreiz bliez nost mani un gadas ari citus speletajus.

Tapec ierocis man parsvara bus vienmer rokas "Administracija var mani metat pa cietumu, bet nekas nemainisies kamer apmekletaji nesapratis to , ka nedrikst, vai ipashnieks neuzliks , ka nav iespejams pashaut, vai dileriem pec kill nebutu jakulas no LS uz LV - bet piedzimtu nevis slimnica, bet darba vieta

Sāksim ar to-sakārto gramatiku un padomā ko raksti...

Tad skaidro.Un ja tu gibi teikt,ka admini ļauj tev saut cilvēkus tad  lai paši nebimbā ka RP nav.

 

 

P.S Es tā palasiju par to Sunzi,kā gribu tā rakstu.Moš manu mājdzivnieku tā sauc...Tas ka man IC ar zobiem problēmas nenozīmē ka tev uzreiz jāšauj -_-

 

A un par to apsargu.Man bļe tev kautkas jāprasa?Tur viss redzams,kā ne kā ruleti griezi.Apsargs nav tiesīgs griezt ruleti...

 

Un ar psihi tev arī diez ko nejiet...Lieta tāda,ka tu nevarēji zināt,esmu dzēris vai neesmu.Man tev obligāti nebija tas jāerpo.Ja piekasījos ar sunzi tad prosta varēji ignorēt,jo tevi nedz šāvu,nedz situ nedz savādāk fiziski aizskāru -_- Vispār jau tu mums izlutināts,nepatīk kulties no pilsētas uz pilsētu...Tas taču ir roleplay serveris,nav tev nekāds FR...

Edited by Suncītis.
Link to comment
Share on other sites

Tu jav neko citu nemaki , ka tikai krat postus  :lol: 

A un par to apsargu.Man bļe tev kautkas jāprasa?Tur viss redzams,kā ne kā ruleti griezi.Apsargs nav tiesīgs griezt ruleti Ka tu to vari zinat ja nereizes neesi bijis spelu zale?

 tevi nedz šāvu,nedz situ nedz savādāk fiziski aizskāru Paprasi chalim kas bija pie manis , ka tu neadekvati uzvedies

Vispār jau tu mums izlutināts,nepatīk kulties no pilsētas uz pilsētu...Tas taču ir roleplay serveris,nav tev nekāds FR Nezinaju ka servaka ir tikai 1 slimnica

CHALIT DEL TADIEM KA TU, ES VAIRAKAS REIZES H PEROS NO LS UN LV  :@ 

Link to comment
Share on other sites

Tu jav neko citu nemaki , ka tikai krat postus  :lol: 

A un par to apsargu.Man bļe tev kautkas jāprasa?Tur viss redzams,kā ne kā ruleti griezi.Apsargs nav tiesīgs griezt ruleti Ka tu to vari zinat ja nereizes neesi bijis spelu zale?

 tevi nedz šāvu,nedz situ nedz savādāk fiziski aizskāru Paprasi chalim kas bija pie manis , ka tu neadekvati uzvedies

Vispār jau tu mums izlutināts,nepatīk kulties no pilsētas uz pilsētu...Tas taču ir roleplay serveris,nav tev nekāds FR Nezinaju ka servaka ir tikai 1 slimnica

CHALIT DEL TADIEM KA TU, ES VAIRAKAS REIZES H PEROS NO LS UN LV  :@ 

Oj oj oj.Dzīve ir skarba un pierodi pie tā.

 

 

 

p.s Postus nekrāju,bet gan izsaku savas domas...

Link to comment
Share on other sites

Postus nekrāju,bet gan izsaku savas domas... KA TAD NU NEKRAJ, MEKLE TIKAI SERVAKA PAR KO PASUDZETIES, KAUTGAN TAS NEMAZ NEATTIECAS UZ TEVIM

Link to comment
Share on other sites

Kas attiecas uz noshaushanu, ta bija pasaizsardziba.  cik reizes mani kill kazino, un kautkadam loham nelaushu sevi vel kill, pats uzprasijies un tagat te raudi

Ta ta bija pedeja sudziba ko tu tur uzrakstiji;  :P  :P  :P  :P  :P  :P 

Link to comment
Share on other sites

Kas attiecas uz noshaushanu, ta bija pasaizsardziba.  cik reizes mani kill kazino, un kautkadam loham nelaushu sevi vel kill, pats uzprasijies un tagat te raudi

Ta ta bija pedeja sudziba ko tu tur uzrakstiji;  :P  :P  :P  :P  :P  :P 

Točna daudzīts esi...Sanāk RK.Es tevi nogalinu,tu iznāc no slimnīcas un atceries kurš tevi sašāvis?It īpaši galva... -_-

Link to comment
Share on other sites

Ta tu *** esi , vai par tadu izliecies ? 

Kas attiecas uz noshaushanu, ta bija pasaizsardziba.  cik reizes mani kill kazino, un kautkadam loham nelaushu sevi vel kill, pats uzprasijies un tagat te raudi Kur tur rakstits, ka tu mani kill un es atceros tevi ? ABLOMA PARAVI  :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Es tev saku.Tu taisi RK...Tu čista debīls esi?Ja nejēdz RP terminus tad ieej google(ja zini kas tas tāds) un paskaties....

 

Bļe es tevi novācu.Tu pēc tam mani.Kā?Kā tu vari atcerēties pēc smagas komas KURSH tev ir šāvis?Vot ja kāds aprāvās tad tas esi tu,prosta rausti mēli ķipa baigi gudrs,pat nesaprot KO es tev skaidroju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...