• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Atkal parāda savu varenību


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Paul Howard

2. Administrātora niks spēlē :Stivs Makgerets
3. Pierādījumi par pārkāpumu :Em,neuzspēju uzņemt skrīnu,tāda ir lieta.Taču banlistā viss redzams.
4. Apraksts par situāciju :Tātad.Es biju pasažieris mašīnā un sanāca izkārties pa logu un uztaisīt DB.Novācu divus cilvēkus.Man par to uzliek banu , uz trim dienām.Kur sakars?Parasti liek ķurķī.Es tā pavēroju.Kad Stīvs neignorēja mani tad par tādām lietām prosta lika cietumā uz trim stundām(tad pat atvācu vairāk seju) tagad,par DIVIEM purniem bans,reāli Stīv,heitot arī jāmāk ;) Laikam neko citu izņemot aizmonitora spēku nespēj parādīt,būtu labāk izgājis ārā.

 

Link to comment
Share on other sites

Es ar viņu sēdēju mašīnā, respektīvi es biju pie stūres, mums bija privātās darīšanas ar Riffām, jo viņi tā teikt ''skidavaļi'' Pavļikam IG lietās, tapēc aizbraucām uz Riffas hoodu, nebrīnot ielaidām lodi mugurā, es pateicu pa /w čatu lai pārkāpj, lai huiņa nesanāk, bet Stīvs uzmeta bālo, uz 3 dienām ir takā pa daudz jā, bet nu ko padarīsi. 

Bļe nebija ar RP, bet nu jā, nedomāju, ka te vajag likt 3 dienas 

Link to comment
Share on other sites

Noteikumu sadaļā ir topiks: "Sodu sistēma", tur var iepazīties ar piemērojamo sodu par katru pārkāpumu! Lielākoties gan admini liek maigākus sodus nekā tur norādīts!

Link to comment
Share on other sites

Es ar viņu sēdēju mašīnā, respektīvi es biju pie stūres, mums bija privātās darīšanas ar Riffām, jo viņi tā teikt ''skidavaļi'' Pavļikam IG lietās, tapēc aizbraucām uz Riffas hoodu, nebrīnot ielaidām lodi mugurā, es pateicu pa /w čatu lai pārkāpj, lai huiņa nesanāk, bet Stīvs uzmeta bālo, uz 3 dienām ir takā pa daudz jā, bet nu ko padarīsi. 

 

Bļe nebija ar RP, bet nu jā, nedomāju, ka te vajag likt 3 dienas 

Nu tas jā.Pateica man par Stīvo , bet lieta tāda. Ka DB tas pats kas DM (tikai ar savādāku fizisko pielietojumu) un tam arī ir IC iemesls.Tu labāk būtu paskatījies kā Rifas dirsa augumā,nezinu.Nekad tu nesaredzi galveno stīv...

Link to comment
Share on other sites

Nu čalīt,tas tas pats,kas bez pierādijumiem.To ko tu saki,jau visi klausīs,jo tu tak visuvarenais admins.Nē nu jā,video tas ir redzams kas kā..Bet lieta tada,ka ir jāpierāda,nevis tik tā jābanāno pa priekam.

 

 

 

 

Haters gonna hate :)

 

http://prntscr.com/58m4ar

 

Video vajag? Ā un, jūs šāvāt pa visiem, bet video sāku filmēt vēlāk...

E: UN man bļeģ zadalbala , zajos gaidīt KAD VIENREIZ BUS VIDEO,TUKSHAS MUCAS RIBINASHANA,JA IR ,TAD SAKI,NEVIS BLA BLA BLA,MAN VIDEO ,MAN VIDEO,TAD LIEC 

Edited by Suncītis.
Link to comment
Share on other sites

Nu čalīt,tas tas pats,kas bez pierādijumiem.To ko tu saki,jau visi klausīs,jo tu tak visuvarenais admins.Nē nu jā,video tas ir redzams kas kā..Bet lieta tada,ka ir jāpierāda,nevis tik tā jābanāno pa priekam.

 

 

 

 

Haters gonna hate :)

Pats vien to attieksmi pret sevi bojā, Tu visiem bendē nervus, trīs dienas serverī būs miers... Kā jau esmu tev teicis, vairs neizspruksi, nebūsi vairs svētā nevainība. Zināju ka taisīsi DB arī otru reizi, tāpēc nebeidzu specot, bet gan ieslēdzu fraps... Tlt būs edits.

 

E: http://failiem.lv/u/xlqhhpo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...