• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Lamar_Mendez un Skyer_Castellano QS Dm


Recommended Posts

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 


820898_m.png


 


[sAMP.LV] Sūdzības par spēlētāju


 


 


Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Pārkāpēja segvārds]


 


Tavs segvārds serverī:Van_DIesel


Pārkāpēja segvārds serverī: Skyer_Castellano,Lamar_Mendez


Detalizēts apraksts -Aizbraucam uz fabriku vini iznak un saka saut 


Kā vainas dēļ, tas notika? Protams ka vinu


Pierādījumi: (ss vai vēl labāk - video)http://failiem.lv/g/esyoezm#aa/gta_sa+2014-11-21+23-25-47-83.avi.


 


 Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, ModerātorsAdministrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.


Link to comment
Share on other sites

Esmu tas kas tika ievainots šeit. Jūs nekādā gadījuma nevarējāt mūs DM, jo nav jūsu fabrika un QS ir tur DM,carDM,PG,CS, un QS!!Jāsoda jūs, jo AM palika baigi lielie.!

Esmu tas, jeb Kriss_Turner

Edited by Enšteins
Sūdzību topiku postošana Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn. //Enšteins
Link to comment
Share on other sites

Es normali gribeju braukt apcolet vai nau lm tu sarunat pa lic bet ka var aizbraukt ja jus vislaik dm

Edited by Enšteins
Sūdzību topiku postošana Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn. //Enšteins
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vienreiz atbrauca albāņi, pasutijam dirst, otreiz atbrauca, pasūtījām dirst, trešo reiz apnika un nodmojām.

Ja mēs tur esam, tad jums mūs ir jāklausa. Stiprākie uzvar.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...