• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba // Andrew Taylor , jeb Diego Taylor !


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī: Foruma sudziba kas saistita arii par IG


Pārkāpēja segvārds serverī:  Diego Taylor , jeb Andrew Taylor 


Detalizēts apraksts - Aprakstit so personu varu vairakos veidos - multi acc un tas ka Tito jau zin un par to negribeja rikoties lidz sanema vinjs uz sava viltus profila banu par wallhack !! Ieprieks tad ka Vitalijs Tenoris vadija Grove Street Gang , tikmer skatijos pa Tab'u kas ka notiek ieraugot to ka neviena nav onlline iznemot tikai Diego Taylor & Gvido Amaro , jau nopratu ka sitajam personam ir kaut kas aiz adas , nevaresu dabut pieradijumus par skype sarunuu , bet viena ir ta ka ja diego taylor izveido jaunu foruma profilu prieks sava viltus profila - Andrew Taylor , tad ludzu ieteiktu jums parbaudit ip adresi no kuras rakstita sudziba & registreta !! Tas ir kovai , jaizdara !! Tas tach nav vairs jau godigi citu laba , vins taisa jeb nozog citiem accountus un pec tam censas zonas pizdzit vai chitot.. Ir jau zinams , tagad kamer ir bans Diego Taylor netiek ieks servera ;) Lidz ko nomainis savu Ip Addresi :) , Iesaku Kovas kungs tev parbaudit ip kura ir registrets forums & IG .. Paldies par uzmanibu !


Kā vainas dēļ, tas notika? nu , vinja protams - zog accountu no citiem un pec tam spele ar multiku ..


Pierādījumi: (ss vai vēl labāk - video).


Abi screani ( Foruma Accounts & Foruma sudziba )


9bxkx45d9leucw1nirx1.png


ajxf400tdd0jc43unqcz.png


 


P.s. 


 


Atcerejos vienu faktu..


Kova - izdari to steidzami , jo ko var zinat varbut Tito saniezesies rokas un gribes unbanot savu draugu - Andrew Taylor , jeb Diego Taylor - hakeriti !! Sudziba ir patiesa & vaig ludzu izskatit sudzibu , jo visi zin ka Diego Taylor nav no tiem tirakajiem kadriem & tas ka izmanto profilus vairakus !! 


Tas ka arii tevi tagad cipa aizstaves lielais Tito , kas drosi vien tevi jau ir unbanojis un nomainijis niku!


Ka neka Tito zbal tevi ka unbano visus hakerus un pec tam sudzies ka tev zog mafbizus ;) 


 


 


Link to comment
Share on other sites

TU IDIOT! es nesu diego taylor! tu lomik! kadi vel mutlti acc? galvu saspiedis? zb ta jau dusmas ir ka nepaties banc ne vel tu te sac dirst ka es ar diego esam multi! DVJ RADI PIERADIJUMIS IBIO BLE!

+es izveidoju foruma profilu lai ieliktu bana apelaciju!

E: ja nesi pamanijis es ar diego esam ari abi online! es vakar karoju mafbiz bet vins tak rupejas par savam ballam!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

TU IDIOT! es nesu diego taylor! tu lomik! kadi vel mutlti acc? galvu saspiedis? zb ta jau dusmas ir ka nepaties banc ne vel tu te sac dirst ka es ar diego esam multi! DVJ RADI PIERADIJUMIS IBIO BLE!

+es izveidoju foruma profilu lai ieliktu bana apelaciju!

E: ja nesi pamanijis es ar diego esam ari abi online! es vakar karoju mafbiz bet vins tak rupejas par savam ballam!

P.s mošk no diviem PC valēji, ka jau  viņš raxtija nav pierādijumi...... Kova ganjau parbaudīs ;)  Bet tāpat zinam ka no 2acc spēle :P

 

 ((Paldies par 1wp :) ))

Edited by Enšteins
Nav par ko + 10% wp.
Link to comment
Share on other sites

P.s mošk no diviem PC valēji, ka jau  viņš raxtija nav pierādijumi...... Kova ganjau parbaudīs ;)  Bet tāpat zinam ka no 2acc spēle :P

 

 ((Paldies par 1wp :) ))

Lai parbauda un aprausies jo es zinu Diego un vins talu no manis dzivo:D

E: no kadiem vel 2 acc?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...