• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Stivs_Quattros


Recommended Posts

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Jūsu līmenis aug veči, tu braukāji ar viņu, cleo hackam - flycar, kas arī ir fixcar, tu vari sēdēt blakus, un ja viņam sapista maha uzspied 1, un viņa salabojas, bet tu to tikai redzi, un tā var daudzus iegāzt. Nedomāju, kad Stīvs ir tik stulbs, lai hackotu ar acc. Šeit viņu pats iegāz ar savu cleo mapīti. :DDD
Viegli atkost visādus jūsu prikolus, varat Warnot, bet Stīvs galīgi nav vainīgs, vnk viņa heiteri.

+ Ja acc uzlauzts, tev jāzin admin pw, lai nobanotu kādu, un neviens neliek admina pw tādu, kā profilam.

  • Upvote 8
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vēl kas, jēga man visiem dirst par hakošanu? Piemēram Zigim, Evanam, Tito? Ja es pats hakotu?

Ogres Interneta Centram IP nomainīt NAV iespējams, kādu gadu atpakaļ adminēju citur, bija fake bans, kad mēģināju mainīt IP, uzreiz pienāca sms, ka ķip IP mainīt nedrīkst, utt.

 

P.S. Varu parādīt, ka man nav iespējams nomainīt.

Nē nu tu esi rigtīgi dauzīts. Ip jebkurš ar vpn palīdzību var noaminīt 2sec
Link to comment
Share on other sites

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jūsu līmenis aug veči, tu braukāji ar viņu, cleo hackam - flycar, kas arī ir fixcar, tu vari sēdēt blakus, un ja viņam sapista maha uzspied 1, un viņa salabojas, bet tu to tikai redzi, un tā var daudzus iegāzt. Nedomāju, kad Stīvs ir tik stulbs, lai hackotu ar acc. Šeit viņu pats iegāz ar savu cleo mapīti. :DDD

Viegli atkost visādus jūsu prikolus, varat Warnot, bet Stīvs galīgi nav vainīgs, vnk viņa heiteri.

+ Ja acc uzlauzts, tev jāzin admin pw, lai nobanotu kādu, un neviens neliek admina pw tādu, kā profilam.

Ir redzams, ka speciāli apstājas un vainu rakstija kādu komandu lai salabo mahu vai kaut ko citu lai salabotu
Link to comment
Share on other sites

Vēl kas, jēga man visiem dirst par hakošanu? Piemēram Zigim, Evanam, Tito? Ja es pats hakotu?

Ogres Interneta Centram IP nomainīt NAV iespējams, kādu gadu atpakaļ adminēju citur, bija fake bans, kad mēģināju mainīt IP, uzreiz pienāca sms, ka ķip IP mainīt nedrīkst, utt.

 

P.S. Varu parādīt, ka man nav iespējams nomainīt.

 ja kas tu mani iegazi... nebija ta?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jūsu līmenis aug veči, tu braukāji ar viņu, cleo hackam - flycar, kas arī ir fixcar, tu vari sēdēt blakus, un ja viņam sapista maha uzspied 1, un viņa salabojas, bet tu to tikai redzi, un tā var daudzus iegāzt. Nedomāju, kad Stīvs ir tik stulbs, lai hackotu ar acc. Šeit viņu pats iegāz ar savu cleo mapīti. :DDD

Viegli atkost visādus jūsu prikolus, varat Warnot, bet Stīvs galīgi nav vainīgs, vnk viņa heiteri.

 

+ Ja acc uzlauzts, tev jāzin admin pw, lai nobanotu kādu, un neviens neliek admina pw tādu, kā profilam.

Bet reāli viņš pats atzinās, ka serverī nebija..

 

Par tēmu, nu hz, nedomāju tomēr ka Stīvs ir tik stulbs lai ar acc hakotu, laigan viss tagad liecina, ka hako. :/

Link to comment
Share on other sites

Ir redzams, ka speciāli apstājas un vainu rakstija kādu komandu lai salabo mahu vai kaut ko citu lai salabotu

Vbt apstājās, lai k.ko ierakstītu frakcijas čatā? Jo līderiem visu laiku piepišas, vnk nevajag iegāzt sakarīgus adminus. 

 

 

 ja kas tu mani iegazi... nebija ta?

Tak iemācies rakstīt normāli, ja tev 20 pāri gadi, ko tu vēl pie datora sēdi? Ej strādā

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt: https://www.youtube.com/channel/UCJWG8KO0_RWvt8PyPcu_yeg/channels Visi kanāli ir hakeru kanāli

Otrkārt: Moskvich, domāju ka old-school zin, ka esat hakeri.

Treškārt: VPN noslēpj, nevis nomaina IP, ja grib - var atmaskot IP redzot īsto.

Ceturtkārt: Kurš var būt tik tups, lai hakotu acu priekšā? (Neskaitot manus heiterus)

Piektkārt: Ja tas būtu es - man nerādītos mans iepriekšējais chat-log, bet gan tas. Domāju, ka kāds admins var apliecinat to, ka izgāju off ap 21:35.

Piektkārt: Man atsūtija video, kur var uztaisīt ķip fake skin & nick, ja vajadzēs, parādīšu tos. (PM autoru noslēpšu, moš Kovam tik parādīšu)

Link to comment
Share on other sites

Tak Stīvam nav pat esp, kur nu vēl car fix.

Paļubom blakussēdētājs visu to izdarīja. Davaj parādi pilno video.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt: https://www.youtube.com/channel/UCJWG8KO0_RWvt8PyPcu_yeg/channels Visi kanāli ir hakeru kanāli

Otrkārt: Moskvich, domāju ka old-school zin, ka esat hakeri.

Treškārt: VPN noslēpj, nevis nomaina IP, ja grib - var atmaskot IP redzot īsto.

Ceturtkārt: Kurš var būt tik tups, lai hakotu acu priekšā? (Neskaitot manus heiterus)

Piektkārt: Ja tas būtu es - man nerādītos mans iepriekšējais chat-log, bet gan tas. Domāju, ka kāds admins var apliecinat to, ka izgāju off ap 21:35.

Piektkārt: Man atsūtija video, kur var uztaisīt ķip fake skin & nick, ja vajadzēs, parādīšu tos. (PM autoru noslēpšu, moš Kovam tik parādīšu)

1. Punkts neredzu nevien kanālu.

4. Punkts tu esi tups lai hackotu acu priekšā. Varbūt metīšam uzspiedi?

5. Punkts parādi visiem lai visi redz.

Tagad tad sanaks tā ka admini varēs hackot un darīt ko grib. Acc off nost ar evi gaili

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tak Stīvam nav pat esp, kur nu vēl car fix.

Paļubom blakussēdētājs visu to izdarīja. Davaj parādi pilno video.

Rīt ja būs laiks ielādēšu un parādišu. Nav grūti
Link to comment
Share on other sites

Vispār IG Stīvs nav bijis uz 22. Ļoti iespējams, ka Vm panelis ir pieņēmis multi ACC, kuram ir pēc izskata vienāds nick, bet i vietā ir L. Iespējams šoreiz ir tā pat.

Stiv? Tu uzticamam čalim iedevi paneli?

Link to comment
Share on other sites

Man arī patīk ka tu dirs un dirs un tik mahas labot māk. Mosh tu tp arī uz izsaukumiem?
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vispār IG Stīvs nav bijis uz 22. Ļoti iespējams, ka Vm panelis ir pieņēmis multi ACC, kuram ir pēc izskata vienāds nick, bet i vietā ir L. Iespējams šoreiz ir tā pat.

Stiv? Tu uzticamam čalim iedevi paneli?

Neticu, ka Pavļiks mani iegāzīs, vismaz ceru ka nē.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Neticu, ka Pavļiks mani iegāzīs, vismaz ceru ka nē.

Ko var zināt? Moš Tito piesolija labo piķi.

P.S. Šodien vakarā redzeju vienu 3lvl spēlētaju, kas ir VM. Aizdomīgi...

Link to comment
Share on other sites

Sanāk es arī tagad varēšu hakot un man par to nekas nebūs?

Gan kāds gudrāks palīdzēs pierādīt, ka tas neesmu es. :)

Un Tu hako, ša atradīšu tos, kurus Moskvich suspendoja tad, kad nonesa forumu. :)

 

E: Sūdubedres? Tas jau pierāda, ka Tu kko dirs,.

http://prntscr.com/5hn303

Link to comment
Share on other sites

Gan kāds gudrāks palīdzēs pierādīt, ka tas neesmu es. :)

Un Tu hako, ša atradīšu tos, kurus Moskvich suspendoja tad, kad nonesa forumu. :)

Da man tak pilnīgi *** ko tu tur meklēsi. Ne jau es šeit turpināsu šaja voņā pilnu ar sūdiem spēlēt.
Link to comment
Share on other sites

tātad teikšu kā ir pietiks šito visu diršanu Evans,Tito,Moskvic jūs labi zinat ka šīs vis ir uztaisīts lai iegāztu stīvo un dabūtu viņam acc off, jo viņs vienkārši jums nepatīk. es zinu ka tas nav Stivo, jo viņš tajā brīdī nebija nemaz on, Evan es zinu ka tev patīk taisīt šādus vidio lai iegāztu adminus. kā es to zinu? tiko kā mayers dabuja acc tu uztaisiji vidio ka viņš ķipa ar hakiem salabo mahu bet to vidio tu taisiji pizdringulu serverī kopā ar vel pāris cilvēkiem es toreiz visu to zināju vienkārši stāvēju klusu. un šeit ir tas pats gadijums tikai šoreiz moskvič viņu ir ielicis. tā pēkšņi izdomāji filmēt kā brauci ar adminu kopā? neviens normāls cilvēks prota tā pat nesāk filmēt tātad tu zināji ka viņš salabos mahu jo tas nebija īstais stivo. 

 

P.S. nekādus WP stivais atļāva poustot 

 

E:

Vispār IG Stīvs nav bijis uz 22. Ļoti iespējams, ka Vm panelis ir pieņēmis multi ACC, kuram ir pēc izskata vienāds nick, bet i vietā ir L. Iespējams šoreiz ir tā pat.

Stiv? Tu uzticamam čalim iedevi paneli?

 
viņš jau var dot kam grib tito ir 6lvl un viņš var /ainvite
Edited by Hitman
Bez WP!!!//?Stivelis
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es pret ACC OFF.  Čist kurš lohs hakotu ar acc no sava profila ? Kā tu zinaji ka viņš taisis mašīnu vai braukājies līdzi ? Nu vecīt RĒALS CS Kur gan bomzis braukātu arstiem līdzi?  Ar arstiem braukāties kad viņi izsaukuma . Un čist kautkas uzlauza viņja pw . Es Gunču labi pazīstu labi ar viņu skypaa čatojam. Ja viņš nav vainigs . Tada gadijuma es pieradišu ka viņš ir nevainigs .  

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tātad.. šoreiz arī izteikšos es.. jo esmu ar šīm video montēšanām nodarbojusies..  WARN NELIKT, TIKA DOTA ATĻAUJA IEPOSTOT!

Sāksim ar to, ka neviens parastai sūdzībai speciāli netaisītu video!

Vēl ir lieta tāda, ka, neviens neliktu šos dīvainos tekstus- http://prntscr.com/5hnqef un video nosaukumu -  http://prntscr.com/5hnqta

Hmm, vēl daži mani novērojumi, kas likās ļoti dīvaini... 

Skatoties video, protams, sānā ir redzams laiks.. video laikā ievēroju to, ka, tieši tajā brīdī, kad tiek salabota mašīna dīvaini pārslēdzās sekundes.. no >22:00:57 uz 22:00:59< (šis ir laiks, kads notika mašīnas salabošana) ,  un uzreiz pārlecās >22:01:00< (laiks pēc mašīnas salabošanas) . !!!

Vēl dīvainais , ko ievēroju ir straujās kvalitātes maiņas, kas notika laikā no 22:00:56 līdz 22:00:57 !!!

Šis pagaidām ir viss, ko esmu ievērojusi, ja atradīšu vēl ko, iepostošu! 

Tā kā, gaidu heitojošās replikas. :)

Editoju, un iemetu vēl ko, par ko īsti neesmu pārliecināta, bet cenšos saprast.. Manuprāt, ka pie nika ir garais ''ī''  http://prntscr.com/5ho3hg un  http://prntscr.com/5ho4ss !!!

Edited by Una.*
newarnojat, es ar O.R.V. atļauju postot//Stivelis
  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Tak tas ir fake acc, paskaties tas viss ir safabricēts , pirmkārt čalim uz bankas stāv 50 eiro , tikpat cik sākumā reģistrējas un uz rokas iztērēti 100 eur tikai , kautkā neticas , ka tas būtu normāls spēlētājs , kurš aktīvi spēlē serverī .

Easy noviltot niku , samainot lielos L ar I l <-- mazais L , bet šoreiz nav tas gadījums.

Sorry ka šeit rakstu , bet kautkā neticas , ka Stīvs varētu būt tas , kurš hako , galīgi nē <_< Piekrītu useram Una.* http://prntscr.com/5ho45b

 

 

Paldies !

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Nu es kā viņa bijušais panelis iejaucos...Līdz kādam laikam tupējām serverī ar viņu , jā mēs čatojām n šit . Pēc kāda laika (šitā) viņs pazuda.Un no tā laika līdz pusē vieniem es biju serverī un ik pēc minūtes iečekoju cik un kādi spēlētāji ir iekšā,viņa - nebija. 

 

Un jūs bļe pizdringas vēl zinat mazbērneļi dirst, es nevienu neesmu pieņemis,Kovo var skatities pa DB ;) tas ir iespējams. Pieņēmis tiešām neesmu nevienu , jo maz nopanelēju,srazu paņema pa z51 līderi.Dirst nav malku cirst,alt un x un vis,maha salabota.Es takš zinu,man pašam tā ir bijis,braucu,ielaižu bomzi praktiski kūpošā mahā un hopā!Maha salabojas...Kur problēma?Stīvs NAV tas kurš hakos,ja ir velme izēst viņu tad varat skriet priedē.

Un vispār mazie dornēni,es DM un TDM serveros esmu savā bērnībā athakojies,ļoti labi zinu kas un kā ...

Lieta tāda ka čist lohi esat,kvalitātes čendžigs ir īzi šit.Blakussēdētājs var salabot,šaubu nav un nav ko dirst.Es te kapāju krietnu laiku 2013.17.07 vot tā,un nehakoju jo te patīk.Moskvičš dirsā pisējs no mpsūda to tik dara kā piepiš savu pipsi mūsu lietām,gan Lekse samaksāja lai te paraudi.Moš i pēc tam atļaujs šokolāes caurumā izļurkāt,bļe jūs čista esat tik naivi lai padomātu ka Stīvāis teļs ies hakot?  <_<  :huh:  Viņš te spēlē ilgi,kāds pizdrings šim hakot tagad,ja varēja srazu jau to darīt,jums čist anāls smird tik tāl ka sevi nesaprotat.Un jā , orgos pieņemu parasti tādus kas paši atvelkās,noerpo,un ja nav 6 lv tad lai piš taisni.

Stīvs nav gailis kurš labo vāģus,tad jau pa meha lai iet rukāt,nevis dakterēties,ko varat dirst vispār ampļi?Nospied 1 un darīts,tēma ciet ujoba... :@

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...