• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

PROBLĒMA - ''Parole ir ievadīta parāk ilgi, recconn.....''


Recommended Posts

Problēma: tātad ievadu savu pw - ielogojos spēlē, pēc spēlē pavadītām 10-15sec izmet uzrakstu, ka ''Parole ir ievadīta pārāk ilgi, recconnect'' ,protams, mēģināju iziet / ieiet spēlē no jauna, bet problēma paliek! 

 [bildes]

y7ajmqz03m3b7quc7mgn.png

 

vcjfrkckh260sxchxkz.png

 

dzofyw446b1q9htkuw38.png

 

Varbūt kāds zina, kas par vainu? Varbūt, tas ir kāds jauns servera bug or smthin like that, nezinu :O  !

 

 

 

Random memberiem šeit nepostot, tikai administrācija, moderi vai Mr.Kova

:uglylol:

Ceru uz atsaucību!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kaut kas tev ar netu čakarējas. Vēl pameiģini parinstalēt GTA

Edited by Enšteins
Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.
Link to comment
Share on other sites

Nē tas ir kautkāds servera bugs, man arī tāpat ir un vēl spidometrsa ir nocakaējies un man ar internetu viss kartībā!

Edited by Enšteins
Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.
Link to comment
Share on other sites

Man arī tā bīja! Kaut kas hvz! A un kāds tev neta pieslēgums varbūt tas ir no tā!

Edited by Enšteins
Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.
Link to comment
Share on other sites

Man arī šis ir, man arī ar internetu viss ok. Kaut kāds servera bugs. Vajadzētu restartēt Kovam serveri, ja šovakar viņš vēl ienāks on.

Link to comment
Share on other sites

Man ari sodien ta bija,vnk izzeju no majas aizeju kadu gabalu pec 15sec paradas ievadijat paroli parak ilgi,bet pec kadam 15min vis aizgaja

Edited by Enšteins
Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.
Link to comment
Share on other sites

Šis manuprāt ir  dēļ tā kaa tev nets bišķ lagoja!

Edited by Enšteins
Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...