• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Stīvelis ''NEmeklē pierādijumus'' :D


Tito.Z

Recommended Posts

Stīvelis Trakais Šerloks Holms!! Šitā svilties dēļ spēles nav nācies redzēt nevienu. :D 

http://www.bildites.lv/images/fawh59704ribo3ijppx8.png            <----- Te viņš nevienam neprasa pierādijumus! 

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=0v8ex168bbt99c1f36bk.png <--------- Te viņš akal neprasa nevienam pierādijumus. :D 

Tu tak esi zemisks pumpains jaunietis.! :D 


 

  • Upvote 1
  • Downvote 11
Link to comment
Share on other sites

So what? Jā, diviem kadriem paprasīju, un? Iemest SS kur man paši sūta?

Bullshit, nekas vairāk...

Nu jā jā, es jau neko nesaku, bet melot nav labi. :(:D 

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Warno 1 vien warn point neko nedos man .

Tito tagad uzvedies kā mas bērns , reali tu teici kad patik kad heito bet noteikti mes aizgajam tikt talu kad tu tagad noželo visus savus darbus Stivs vismaz velas patiesibu un lai šitads lohs ka tu netiktu par adminu jo nau jau verts spēlet ja tu to dari tikai sev pašam intresanti dari dari vell tā un paliksi viens pats serveri ar savu 6 acc . Es tev pateikšu priekša nauda neatrisinās visas tavas problemas izbaudi labāk savu dzīvi jo tu jau esi pieaudzi spēles ir jaspēle tēņiem , bet man liekas kad tu esi piedaudzis sac domat pa sievieti sev blakus varbut vel uzbursi sev sievieti no 6 lvl acc . Es ceru kad runaju visu varda . Un veci var tak redzēt kad esi izniekojis savu bernību jo ja tu nebutu izniekojis viņu tad tagad nebutu spelejis speles tīņu vecuma man tava vieta butu kauns 26 gadu vecuma spēlet bernu speles es pateicu visu ko domaju pees .

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Warno 1 vien warn point neko nedos man .

Tito tagad uzvedies kā mas bērns , reali tu teici kad patik kad heito bet noteikti mes aizgajam tikt talu kad tu tagad noželo visus savus darbus Stivs vismaz velas patiesibu un lai šitads lohs ka tu netiktu par adminu jo nau jau verts spēlet ja tu to dari tikai sev pašam intresanti dari dari vell tā un paliksi viens pats serveri ar savu 6 acc . Es tev pateikšu priekša nauda neatrisinās visas tavas problemas izbaudi labāk savu dzīvi jo tu jau esi pieaudzi spēles ir jaspēle tēņiem , bet man liekas kad tu esi piedaudzis sac domat pa sievieti sev blakus varbut vel uzbursi sev sievieti no 6 lvl acc . Es ceru kad runaju visu varda . Un veci var tak redzēt kad esi izniekojis savu bernību jo ja tu nebutu izniekojis viņu tad tagad nebutu spelejis speles tīņu vecuma man tava vieta butu kauns 26 gadu vecuma spēlet bernu speles es pateicu visu ko domaju pees .

 

Nu jāā jāāā. :D Poh ka man tavs viss augstāk minētais jau ir sasniegts. :):D 

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai autors atļauj, tāpēc aizkrāsošu datus, atstāšu tikai "Old-School", lai redzi.

http://prntscr.com/5j1j0r Varu iedot lielāku SS, ja netici par to, ka autors neesmu es.

 

E: Un kur rakstīts ka nekad? Pirmais apkopojums bija uz manu roku taisīts, nevienam neko neprasīju. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...