• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Tito , moš 1337?


Recommended Posts

 

Paklausies šito dziesmu , ja jau neesi ''bad at ingliš'' un iedziļinies vārdos.

 

Tātad , mūsu pašu dārgais Tito Zambrotta . Daudzi sūdas,kas , un kā , šis tik atmazgājas.

Moš pietiks ? Pietiks Kova , baidīties no kautkādas policijas,ar kuru draud Tito , maksimums ko viņš var , ir aiziet līdz iecirknim , iejiet iekša,un aiziet kā napaleons . Fīča tāda ka mentenē par viņa sūdzību ierēks,kur nu vēl te,latvijā , kur menti tik pat atsaucīgi kā admini (daži naži). 

 

Tātad 

Tito baigais nazēns , 4:26 (ieklausaties,uzdirsiens kovēnam) Kova protams neko nezin .

 

Dievojies, tu mums skick pro , neviens tā nemāk - http://prntscr.com/5li4zq

 

http://www.bildites.lv/images/83xy7q568hf7km5nlmq.png - Ou :( jābeidz ''zīmēt '' tekstus ne?

 

http://www.bildites.lv/images/qtyrydb5mk98x9nqpoh.png - Feiks,traki , traki

 

Skrīnu man kā teikt ''pilna dirsa,špaļiem '' slinkums likt,Kova cepsies,ja ir velme,k :) 

 

Kova,vnk ierubī smadzenes un novelc saulenes,nekas nav tā,kā šķiet :( 

  • Upvote 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Šeit jau laikam neviens nedrīkst postot, bet nu jā par to uzdirsienu kovam smējos, kova tur pat tajā topikā bija iekomentējis :DD // Atvainojos par postu!

Edited by // Yeenots //
Lieks posts // +1 wp
Link to comment
Share on other sites

tūlīt log paskatīšos un bus edit:

 

[18:15:30] Speletajs Tito_Zambrotta tiko izmantoja komandu "/skick 19" 19 id ir Pauls_Hujova

[18:18:54] Speletajs Riffa_Mendez tiko izmantoja komandu "/skick" ???? :D

[18:20:21] Speletajs Riffa_Mendez tiko izmantoja komandu "/skick 7" ???? :D

Pēc Stīva pieprasījuma tālāk: 

[18:21:56] Speletajs Tito_Zambrotta tiko izmantoja komandu "/skick 51" 51 id ir Rikixx_Layer

[18:23:34] Speletajs Tito_Zambrotta tiko izmantoja komandu "/skick 72" 72 id ir Crosby_Splash

[18:23:52] Speletajs Tito_Zambrotta tiko izmantoja komandu "/skick 16" 16 id ir Raitis_Blumentals

tālāk vairāk nav...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

tūlīt log paskatīšos un bus edit:

Beidzot sāc rīkoties.  //Piedodiet ja nevarēja post. :(

Edited by // Yeenots //
Lieks posts // +1 wp
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

tūlīt log paskatīšos un bus edit:

 

parādi arī kādu ss 

 

un jā , nebaidies no policijas un vēl visādām tur kiberpolicijām , tas viss ir fufels , jo kā jau augstāk minēts , viņi pasmiesies par to Tito 

 

PS. tavi logi tā nemaz neizskatās , lūdzu ss 

Edited by // Yeenots //
Lieks posts // +1 wp
Link to comment
Share on other sites

Tie SS jaubija šajā topikā - http://www.samp.lv/index.php?/topic/47083-s%C5%ABdz%C4%ABba-par-tito-zambrotta-apkopojums-nr-2-kova-ieskaties/&do=findComment&comment=401979

Bet par tēmu, keep runin', pats ta rēcu kad ieklausījos tajā vidārā, čist, normāls uzdirsiens. :D :D

Arī mani kādu laiku atpakaļ /skick no servera, varu pameklēt SS vecajā pc, bet tie jau veci. Domāju ka Tito šī slimība jau izārstēta, bet laikam nav.

 

P.S. Tak izskaties, nemīžat. Palūgšu modus, newarnojat šī topika postotājus!

Link to comment
Share on other sites

Esi cilvēks Kova , ko logi dos?Ko?Mēs tevi cienam jau tā , cienīsim vēl vairāk , kad būsi Titam noņemis admini un parādijis durvis uz balkonu , lai iet prom,zinu ka neko nedarīsi tā pa pliko , bet kas brīvi nāk tas brīvi iet . Domāju ka šādi rīkojoties tu iegūtu MEŽONĪGI daudz reputācijas , kā arī tautas ,moš tev mani postiņi nepiš bet vnk padomā , padomā 

Link to comment
Share on other sites

Nepostojam nekādu huiņu, ja būs galīgs off topic or huiņa, saņems wp, kaut ko norm jau iepostot var.

Link to comment
Share on other sites

tūlīt log paskatīšos un bus edit:

 

[18:15:30] Speletajs Tito_Zambrotta tiko izmantoja komandu "/skick 19" 19 id ir Pauls_Hujova

[18:18:54] Speletajs Riffa_Mendez tiko izmantoja komandu "/skick" ???? :D

[18:20:21] Speletajs Riffa_Mendez tiko izmantoja komandu "/skick 7" ???? :D

CIK VIŅŠ TEV MAKSĀ??????? http://prntscr.com/5li4zq

TAS KO TU MUMS TE PIEPIS IR CHATLOG?Vai tad Riffa ir spēlētājs?Iedod ss , es pat zinu kā čatlogam jaizskatas,esmu savu laiku ar 1337 mēnešprojektā notupējis,neesmu boķara bez rubīšanas,redzu tak -_-

Link to comment
Share on other sites

tūlīt log paskatīšos un bus edit:

 

[18:15:30] Speletajs Tito_Zambrotta tiko izmantoja komandu "/skick 19" 19 id ir Pauls_Hujova

[18:18:54] Speletajs Riffa_Mendez tiko izmantoja komandu "/skick" ???? :D

[18:20:21] Speletajs Riffa_Mendez tiko izmantoja komandu "/skick 7" ???? :D

Pagaappgapagapaga, Riffinieks? :DDD Noskaidro ja vari, kam tas id 7 bijis ;)

Edited by // Yeenots //
Lieks posts // +1 wp
Link to comment
Share on other sites

tūlīt log paskatīšos un bus edit:

 

[18:15:30] Speletajs Tito_Zambrotta tiko izmantoja komandu "/skick 19" 19 id ir Pauls_Hujova

[18:18:54] Speletajs Riffa_Mendez tiko izmantoja komandu "/skick" ???? :D

[18:20:21] Speletajs Riffa_Mendez tiko izmantoja komandu "/skick 7" ???? :D

Bļē Riffa, nopietni? Vaitad viņš vispār ar 4. lvl var? Jeb tikai centījās to izdarīt :D:D

 

Pauls_Hujova :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

Edited by // Yeenots //
Lieks posts // +1wp
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

bļec, tu izkickoji LM lai mēs nepaņemtu fermu, ja mēs paņemtu tavi "Itālīši" nevarētu iespamot...

Nevainīgs un debīls 20+ gadu vecumā, jo nezinu cik tev tur to gadu, gribētos jau teikt 12...

Jūs tāpat nepaņemtu :) 

Link to comment
Share on other sites

Pēc Stīva pieprasījuma tālāk: 


[18:21:56] Speletajs Tito_Zambrotta tiko izmantoja komandu "/skick 51" 51 id ir Rikixx_Layer


[18:23:34] Speletajs Tito_Zambrotta tiko izmantoja komandu "/skick 72" 72 id ir Crosby_Splash


[18:23:52] Speletajs Tito_Zambrotta tiko izmantoja komandu "/skick 16" 16 id ir Raitis_Blumentals


tālāk vairāk nav...


 


Un vispār ņemšu ara šito komandu ara! Vairāk nebūs skick


  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Galīgi NE manās interesēs RM vs LM kko pisināties. :)

Es uz ostu jāju ar moci . Tu - tupi pie fermas,pazūdi,es wtf?Tad daleca ka speķī aizgāji. Vēlāk,(pēc momenta) skatos ka atnāc , man skaipā uzraksta :''ZB TITO,SKICK,BRAVO,BRAVO'' //anonīms.

Nu , galu galā viss ir kā ir , locīties nevajag, RM piemaksāja,to droši zinu 

Link to comment
Share on other sites

Kova , pasties vai 18:30 - 19:00 bija kāds /skick , jo no RM arī sudzejās ka viņiem bija server closed..

Edited by // Yeenots //
Lieks posts // +1 wp
Link to comment
Share on other sites

 

Pēc Stīva pieprasījuma tālāk: 

[18:21:56] Speletajs Tito_Zambrotta tiko izmantoja komandu "/skick 51" 51 id ir Rikixx_Layer

[18:23:34] Speletajs Tito_Zambrotta tiko izmantoja komandu "/skick 72" 72 id ir Crosby_Splash

[18:23:52] Speletajs Tito_Zambrotta tiko izmantoja komandu "/skick 16" 16 id ir Raitis_Blumentals

tālāk vairāk nav...

 

Un vispār ņemšu ara šito komandu ara! Vairāk nebūs skick

 

 

 

Pēc Stīva pieprasījuma tālāk: 

[18:21:56] Speletajs Tito_Zambrotta tiko izmantoja komandu "/skick 51" 51 id ir Rikixx_Layer

[18:23:34] Speletajs Tito_Zambrotta tiko izmantoja komandu "/skick 72" 72 id ir Crosby_Splash

[18:23:52] Speletajs Tito_Zambrotta tiko izmantoja komandu "/skick 16" 16 id ir Raitis_Blumentals

tālāk vairāk nav...

 

Un vispār ņemšu ara šito komandu ara! Vairāk nebūs skick

 

 

Tač ar šo pašu pietiek , lai tam Tito atņemtu visu + vēl nobanotu 

Edited by // Yeenots //
Lieks posts // +1 wp
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ajjjj :D :D :D Visi sāka reportā sūdzēties, ka tito skick, tad bija vēl mafbizz LM pret RM, nu, es ar savējiem F čatoju, ka Tito tur visus skick, Amārs (Bijušais admins) teica, ka es arī varot to darīt, netikai 6lvl, jo agrāk bija arī 4lvl /skick, tapēc pamēģināju, nekā nebija..... neņemat ļaunā, es jau neesmu padonaks, kurš darīs skick <_<

 

Nebiju pat domājis, ka viss parādās log, pat ja komanda nedarbojas :huh:

Link to comment
Share on other sites

Tagad serverī nebūs nevienas komandas, /sellzone, /skick , kas tālāk??? Dēļ viņa arī kaut kādas wh paroles tika uzliktas! Tikai tāpēc , ka viņš huiņas dara, un darīs.

Edited by // Yeenots //
Lieks posts // +1 wp
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pagaappgapagapaga, Riffinieks? :DDD Noskaidro ja vari, kam tas id 7 bijis ;)

Es saku, sākās reporti, ka tito skick, es ar savējiem a /f čatu bazaru dzinu, ka tito skick... Amārs (Amaru_Shakur) teica, ka 4lvl admini arī varot skick, tapēc, nolēmu pamēģināt vai var un ID 7 bija 1lvl, Amārs teica, lai iztestēju uz 1lvl :D :D

Link to comment
Share on other sites

tūlīt log paskatīšos un bus edit:

 

[18:15:30] Speletajs Tito_Zambrotta tiko izmantoja komandu "/skick 19" 19 id ir Pauls_Hujova

[18:18:54] Speletajs Riffa_Mendez tiko izmantoja komandu "/skick" ???? :D

[18:20:21] Speletajs Riffa_Mendez tiko izmantoja komandu "/skick 7" ???? :D

Pēc Stīva pieprasījuma tālāk: 

[18:21:56] Speletajs Tito_Zambrotta tiko izmantoja komandu "/skick 51" 51 id ir Rikixx_Layer

[18:23:34] Speletajs Tito_Zambrotta tiko izmantoja komandu "/skick 72" 72 id ir Crosby_Splash

[18:23:52] Speletajs Tito_Zambrotta tiko izmantoja komandu "/skick 16" 16 id ir Raitis_Blumentals

tālāk vairāk nav...

Nepieteik?

Edited by // Yeenots //
Lieks posts // +1 wp
Link to comment
Share on other sites

Kova!Tauta ir runājusi .Tito acc off :D

Edited by // Yeenots //
Lieks posts // +1 wp
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...