• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Oskaru


Recommended Posts

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Enstein_Tenorss

2. Administrātora niks spēlē : Oskars_Raul_Vendetta
3. Pierādījumi par pārkāpumu :  
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=s6vhei978jaigwtin1lr.png
4. Apraksts par situāciju : tikko paspēju ieiet serverī, un iemet jailā, vispār, es pat nezinu, skrēju vienkārši uz hood,

Link to comment
Share on other sites

EHhh , skatos patīk melot!

Vakar ar 1lvl braukājāt , tas laikam bija haxors ! Viņš visus DBoja , tu tik teici , lai shauj !

Kr4 ieliku vinju jail par DB , taisijos jau tevi jailot par līdzdalību , skatos tevis vairs nav , paspēji iziet no servera!

 

P.s Shodien Elliot_Quattros teica , ka nerādīsies serverī kamēr esmu on , jo gribi izbēgt no jail !

Pateicu , lai pasaka , ka DBoji , bet teica , ka neteiks , jo vinsh esot tev draugs !

P.s par jail pierādījumus nevajag

Link to comment
Share on other sites

EHhh , skatos patīk melot!

Vakar ar 1lvl braukājāt , tas laikam bija haxors ! Viņš visus DBoja , tu tik teici , lai shauj !

Kr4 ieliku vinju jail par DB , taisijos jau tevi jailot par līdzdalību , skatos tevis vairs nav , paspēji iziet no servera!

 

P.s Shodien Elliot_Quattros teica , ka nerādīsies serverī kamēr esmu on , jo gribi izbēgt no jail !

Pateicu , lai pasaka , ka DBoji , bet teica , ka neteiks , jo vinsh esot tev draugs !

P.s par jail pierādījumus nevajag

pag pag, vakar vispār biju on tikai vakarā, ko tu te murgo, parādi kaut vienu ss, kur es kko dmoju, es pilnībā neko nezinu bļed, un kāds log off, njam, pat nezinu par ko ieliek jailā, netaisos 3h sēdēt nepatiesā jailā, tik tiešām, paņemt vienu ss ir par daudz prasīts adminam, redzētu ss, zina'tu par ko iet runa, apjucis esmu :(

 

 

Edit: Kāds vecs teksts, tagad taisnību nevar teikt, uzreiz kkadi veci teksti, zbis zbis,

Edited by creature.
Šie tavi teksti ir jau veci , izdomā kko jaunu!
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Shoreiz būs unjails , nākamreiz gaidi banu !

Edited by creature.
Labi, beidzot taisnība uzvar, paldies :*
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...