• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Jon_Halsey]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Calvin_Elgrando

2. Administrātora niks spēlē : Jon_Halsey
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=wvfto0fqer795cdu30b.png
4. Apraksts par situāciju : Reāli, jūs man pasakaidrojat, kāda jēga ir no prasībām, ja cilvēkus pieņem kuriem pat nav visas prasības! Kā var paņemt līderi kuram ir 4 no atļautajiem 3 brīdinājumiem. Reāli tāpat varat ņemt visus 5 līmeņus par līderiem, like why not? Nekas ka līmenis nav, bet viss parējais ir.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kaut kāda geju huiņa , viņam nav jāatskaitās par savu darbu tev , viņa izvēle , ko ņemt , ko nē.

Link to comment
Share on other sites

Geju huiņa ir jūsu praktiski visa administrācija šajā serverī. Es nepateicu ka visa, es pateicu praktiski visa. Nu , bet tad no prasībām nav jēgas ;)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Pilnībā piekrītu šim teikumam "Geju huiņa ir jūsu praktiski visa administrācija šajā serverī" 


Tā arī ir, jo admini ir max lowaki, un neprofesionāļi savā jomā.


I don`t give a fuck, šis serveris ir izsmiekls, un totāla bedre.


  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Nu sūdzība ir arī tehniski pa manim, krč nedomā, ka levelis ir svarīgāks pa WP?



Edit:Kapec iepriekš nerakstiji šo topiku? Kapec tikai tad, ka mani jau pieņēma?

Link to comment
Share on other sites

Par tevi nē, man vispār vienalga,par to ka tu dabūji, vienkārši besī admina attieksme.

Tāpēc jo es agrāk nebiju sekojis forumam, tagad atsāku un pamaniju tādu štelli.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nuuu , bet kāda jēga no prasībām tad, comon.Labi pietiks mums ar tevi te sarunāties, lai nacionalists turpina sarunu ar mani :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Paši spēlētāji arī no vienas puses esat vainīgi. Ko liekat "rec" viņiem tad? - Ja būtu "anti, nav prasības" tad arī atteiktu,6 noteikti skatās, ko spēlētāji saka, grib (rec) / negrib (anti). Tā jau 6 ir darba līdz kaklam. + Tad bija tikai 1 - Latvietis, tagad ir 2 - Latvietis un Zaļais, uz pusi mazāk darbiņa.

 

 

Tc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...