• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Kova This is Spehall For You !


Dwayne*

Recommended Posts

Kova labo bugus // P.s. Draugs met sudzibu , es caur team wiever rakstu visu !

 

Kaut kads chalis man pa draugiem.lv , jeb Mike World saka ka ir jauns bugs tur kur Prizma - Talbrauceju darbs..

Iemetisu draugiem.lv saraksti un jakas atkal drosi vien visam bus RR , cerams ka pazudis nauda nobugota un darbu nonems nost :)

Jo tas trauce talbraucejiem veikt parastos darbus :) , Ka arii nav jegas veidot otru talbrauceja darbu ja viens scripits tikai ir izveidots.

 

 

 

 

Te bus dr.lv sarakste:

 

 

 

 

11:24

Elvi, sampā atkal var bug naudu lough.gif

i_4488931.jpg
11:25
 
Elvis Rancans

ka?

11:25
 

arsta?

11:25
 

vai - tirgus bugu?

i_1.jpg

Cipa zini to mafiju prizma

11:26
 

Talbrauceju

11:28
 

Tur kaut ka var bugot vakar Zigis_Asmens bugoja lough.gif

i_4488931.jpg
12:11
 
Elvis Rancans

skaidrs

 
i_1.jpg

Jau kaut kur 50playeriem pa 5miliardi lough.gifDS

i_4488931.jpg
23:46
 
Elvis Rancans

sk

i_1.jpg

Jebak ka tur visi bugo

i_4488931.jpg
23:47
 
Elvis Rancans

k.

23:47
 

tapat bus naudas rr blink3.gif

un visiem atkal majas/masinas pazudis blink3.gif

23:48
 

es tapec arii samp.lv vairs nekapaju.

i_1.jpg

Man pasham 1milliards

23:49
 

lough.gif

i_4488931.jpg
23:50
 
Elvis Rancans

pastasti kas par bugu.

 
i_1.jpg

Nu ka

23:50
 

Zini to jaunu talbr org.

i_4488931.jpg
23:51
 
Elvis Rancans

?

23:51
 

nu talak?

i_1.jpg

Ka cip panem kada cita kravu panem ar sobi uzliec vai nekrit nost piekabe aizbrauc uz to vietu kur nem kravu panem savu kravu piebtaic tev kaut ka ta krava uzbugojas panem ar sobi aizteleportejies un visulaiku ar binderi /unloadtruck 20000 un nauda bugojas

i_4488931.jpg
23:53
 
Elvis Rancans

skaidrs tavs niks ig kads?

23:53
 

Kads bij?

i_1.jpg

Pašlaik offline jo var ban

i_4488931.jpg
23:54
 
Elvis Rancans

pasaki niku savu ?

i_1.jpg

Mike_World

 

 

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Visiem jau zināms bugs, manuprāt, kad Kova sataisīs/atradīs bugu, tad arī būs rr.

Nu ja passaprotami , sataisis bugu un visiem uztaisis RR , protams atkal bus jacakarejas..

A kas ta man , es samp.lv vairs nespeleju ...

Tas ka citi atkal sabeigs sev nervus ;) 

Link to comment
Share on other sites

''PRIZMA'' ir pirktā organizācija! Bet nja, es tikko esmu godīga ceļa sakrājis normāli naudu, un atkal viss būs pa jaunu?

Kautkā savādāk nevar atrisināt? lai caur datu bāzi izdzēš tos playerus kuriem da*uja naudas, savādak kautkā netiksies spēlet!

 

 

P.s nesaprotu tos cilvēkus kam patīk bugot, jēga no tā ka uzbugo daudz naudas? Pašiem pēc tam sūdīgāk, paši jau zin ka būs naudas rr, līdz ar to paķerot līdz tos cilvēkus, kas to naudu godīga ceļa ilgi krājuši!

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu jenotam, vajag delete tos profilus vai arī viņu naudu tikai tiem kuriem var redzēt ka ir bugota, man tas pats tiko esmu ticis pie normālas mājas, mašīnas, viss krāts godīgā ceļā, un še tev atkal kkāds rr, un ja būs rr mby arī būs mazāk spēlētāju.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

''PRIZMA'' ir pirktā organizācija! Bet nja, es tikko esmu godīga ceļa sakrājis normāli naudu, un atkal viss būs pa jaunu?

Kautkā savādāk nevar atrisināt? lai caur datu bāzi izdzēš tos playerus kuriem da*uja naudas, savādak kautkā netiksies spēlet!

 

 

P.s nesaprotu tos cilvēkus kam patīk bugot, jēga no tā ka uzbugo daudz naudas? Pašiem pēc tam sūdīgāk, paši jau zin ka būs naudas rr, līdz ar to paķerot līdz tos cilvēkus, kas to naudu godīga ceļa ilgi krājuši!

Man tas pats , vakar beidzot sakrāju Infai , godīgā ceļā .

Link to comment
Share on other sites

Tiešām negribētos naudas RR, es reali visulaiku pats visu krāju, nesen māju nopirku, tagad RR , fucked up.

 

It īpaši kā jutīsies 1-5 lvl tie vispar visulaiku strādā.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Nekādu rr es visu naudu godīgā ceļā sakrāju

Uztaisīs tādu rr es pat varbūt vairs nespēlēšu!

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Es ''Prizma'' līderis,man par šo bugu pateica Volesa_Domingo transvestīts,ar kuru runāju pa ts3,Andrejs_Quatros ar kuru arī runāju.
Es pats varu ielikt video par šo bugu šeit.

Link to comment
Share on other sites

''PRIZMA'' ir pirktā organizācija! Bet nja, es tikko esmu godīga ceļa sakrājis normāli naudu, un atkal viss būs pa jaunu?

Kautkā savādāk nevar atrisināt? lai caur datu bāzi izdzēš tos playerus kuriem da*uja naudas, savādak kautkā netiksies spēlet!

 

 

P.s nesaprotu tos cilvēkus kam patīk bugot, jēga no tā ka uzbugo daudz naudas? Pašiem pēc tam sūdīgāk, paši jau zin ka būs naudas rr, līdz ar to paķerot līdz tos cilvēkus, kas to naudu godīga ceļa ilgi krājuši!

Ari piekritu Yeenotam man ir 6 ar kko milijoni tgd bus rr 

nu ne...

Nafig es to naudu dabūju vinnejot konkursa par video ieskatu

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Padomājat loģiski, ja būs naudas vai full rr, cilvēki, tauta pazudīs vēja ātrumos. 

 

piekrītu, es vairs negribesu spelet samp, ja būs rr

Link to comment
Share on other sites

nēēē bļē ;d Tagad klajā nācis hotring A bugs, bet to zinot tikai sergejs ozols ;)  Redz kautkā var bugot.

Link to comment
Share on other sites

diendienā jau pusotru mēnesi esmu drotojis un krājis naudiņu , lai dzīvotu labāk, be tagad huj tev .

- ir citi veidi kā šo risināt, nevajag uzreiz vienkāršāko rr uzmest un viss .

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Vajag kam tās lielās naudas tad lai viņiem taisa rr, jo es tagat pats krāju naudu mājai un mašīnai esmu lai nebūtu naudas rr.

Link to comment
Share on other sites

Es saprastu ja tik traki iespringtu ja tā nauda tiktu par rl naudu pirkta, piemēram man būtu pajāt, ir vai nav rr. Es spēlēju tikai tamdēļ lai ar kādu ierēktu un kaut kā aizpildītu brīvo laiku.

Link to comment
Share on other sites

Da zajebaļi, krāju naudu un būs naudas RR? Ja būs RR mašīnām un mājām, tad 100%. ka pametīšu šo projektu, jo vakar dabūju Infu..

Link to comment
Share on other sites

Te viss ir izrunāts, un nebūs naudas rr..

 

Cik saprotu viss jau sen sačinīts!

 

 

TC!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...