• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Actez hackeri .


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī: Jakey Makaveli


Pārkāpēja segvārds serverī: Allew Howard


Detalizēts apraksts - Tātad, aizgājam iespamot teru, čalis ar hp haku spaidot nevarēja mūs izšaut , nāca talkā ar citiem hakiem 


Kā vainas dēļ, tas notika? - viņa , un viņam ip ir bugots, unbanojat un tad nobanojat vellreiz !


Pierādījumi: https://www.youtube.com/watch?v=yKlF3NLy39U&feature=youtu.be

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par postu, bet kāpēc tev hp neiet nost, vai man tikai izlikas? :blink:

Edited by SoulshakerLV
Servera laggi noteikti bija vainīgi, pašam kas līdzīgs gadījies. Nevārnot
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par postu, bet kāpēc tev hp neiet nost, vai man tikai izlikas? :blink:

Es pats nezinu , pats nebiju saprašanā, visticamāk ka tāpec ka serveris lago.

 

 

šas iemetīšu savu video, es hackoju, jo jums nevienam hp negāja nost  :D  :D  :D Visi draudzīgi zem bana sēdēsim  :wub:

 
Gribēšu redzēt kā man negāja hp nost, no tā ka šāvi .
Link to comment
Share on other sites

šas iemetīšu savu video, es hackoju, jo jums nevienam hp negāja nost :D :D :D Visi draudzīgi zem bana sēdēsim :wub:

Muģila tu mani novāci, ko tu te dirs tagad?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lūgums nevarnot , ir video , kurā skaidri un gaiši redzams HPH by Rifas , nevajag atmazgas mest ka nets pie vainas , ja lago - nespēlē!

 

 

P.S Video filmēja apsūdzētais , kurš pašlaik ir zem suspenda ;) Iedeva video lai ielieku 

 

 

Visi kas tur nomira, tas nebij no lodēm bet gan no hacka kas izdara lielu damege, tādejādi neviens hp hax viņam nestāv pretī. //Allew 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lūgums nevarnot , ir video , kurā skaidri un gaiši redzams HPH by Rifas , nevajag atmazgas mest ka nets pie vainas , ja lago - nespēlē!

 

 

P.S Video filmēja apsūdzētais , kurš pašlaik ir zem suspenda ;) Iedeva video lai ielieku 

 

 

Visi kas tur nomira, tas nebij no lodēm bet gan no hacka kas izdara lielu damege, tādejādi neviens hp hax viņam nestāv pretī. //Allew

 

Ir tāds vecs teiciens: No hakeriem sūdzības nepieņemam.

 

pls newarn, bet ja warn, tad maigo warn.

Link to comment
Share on other sites

Ir tāds vecs teiciens: No hakeriem sūdzības nepieņemam.

 

pls newarn, bet ja warn, tad maigo warn.

Nevajadzētu aizstāvēt Kosķu un kalpus , ja hako , pats vainīgs. ''No hakeriem nepieņemam'' man jau patīk ... džeks ar Fugu laida , redzēji to , ka tikai viens no lodēm atsprāga?Pārējos fuga bēra -_-

Link to comment
Share on other sites

Visi kas tur nomira, tas nebij no lodēm bet gan no hacka kas izdara lielu damege, tādejādi neviens hp hax viņam nestāv pretī. //Allew 

čali tu nošāvi Chris_Dark. Un vēl šāvi vienkārši pa mašīnām nevis pa characteru :DD
Neviens hp hacks nestāv ceļā :D:D:D:D:D: :D:D:D:D:D:D:D rēcigs esi

edit: mos huinja tavs hacks,samp.lv anticheats labāks.tapēc tās zvaigznītes kas tev lidinājās apkārt nevarēja novākt nevienu haha Jo reāli tu ar deagle tikai trāpiji Chris_Dark un viņš arī nomira, bet tas suds hacks kas tev ir kā redzi nesūda nevar izdarīt neko. :D
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=632p7s4ds4jfiagl07e.png
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=bui0re04lkcvrkjddhr.png

nav viņa niks bet nu salīdzinot ar video var pateikt ka tas ir viņš.

Link to comment
Share on other sites

 

Visi kas tur nomira, tas nebij no lodēm bet gan no hacka kas izdara lielu damege, tādejādi neviens hp hax viņam nestāv pretī. //Allew 

 

čali tu nošāvi Chris_Dark. Un vēl šāvi vienkārši pa mašīnām nevis pa characteru :DD

Neviens hp hacks nestāv ceļā :D:D:D:D:D: :D:D:D:D:D:D:D rēcigs esi

 

edit: mos huinja tavs hacks,samp.lv anticheats labāks.tapēc tās zvaigznītes kas tev lidinājās apkārt nevarēja novākt nevienu haha Jo reāli tu ar deagle tikai trāpiji Chris_Dark un viņš arī nomira, bet tas suds hacks kas tev ir kā redzi nesūda nevar izdarīt neko. :D

 

Tu labi zini kam tu dirs?Tas haks ir kā pieci lidojoši minīguni , viņa nes no ceļa nost (fuga) , es DM serveros esmu ar viņu maucis kā arī te mani ar viņu slaktēja , tici man , mani aizmeta , tad nošāva , nedirs šitā 

Link to comment
Share on other sites

Allew_Howard - 365 dienu bans - hack
Daniel Crosby lagi, var redzēt viņš vnk tev skrien garām itkā tevis tur nemaz nebūtu, ne reizi nešauj tava virzienā, pārējiem tur hack nav.
TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...