• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Es sūdzos par Zeltu un Džeimsonu


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Pauls Stīflers

2. Administrātora niks spēlē :Zelts un Džeimsons
3. Pierādījumi par pārkāpumu :Nav :( F lockers nojāts ,ne jau es vainīgs
4. Apraksts par situāciju :Karoč. LCN mudaki atripo uz fabriku palamāties. Es protams uzdevu jautājumu vai par vārdiem atbild ,sāka mani sūtīt uz dzimumlocekļa galu. Es protams niknis zvēris šim ielaidu lodi dupsī.Džeks uzreiz noraudāja reportā ka šo noslepkavo. Iemet mani ķurķī par ''DM''. Admini , kur Jums acis?IC iemesls bija , moš es esmu psihiski nelīdzsvarots (IC tēlā) , un man nepatīk šitādi fujaki kas dirš un neatbild par vārdiem.Visvairāk piedur tas ka admins pasaka ''Tu vinu bez rp novaci'' bļe kāds rp???? Tagad jau /me un /do būs IC iemesls????Pats nesen staigāji pa staciju un teici ka tu swageris , man nav swaga un beztolkā ko dirsi.Kā dabuji adminu paliki lecīgs ,yo. 

A zelts pateica ka tas lieks reports (zin ka savejie tak jaaizstav bl* )

Zbisam twks jums te , ne?

Link to comment
Share on other sites

DM nesastāv tikai no IC iemesla. Tev gan jābūt IC iemeslam un rp komandas. :)

Enšteins meties?Dirst gribas 

 

Deathmatch (turpmāk DM) ir cita spēlētāja nogalināšana bez IC  iemesla. Proti, ja Jums IC nav nekāda iemesla nogalināt citu  spēlētāju, tad Jūs to nedrīkstat darīt, jo tas skaitīsies kā  termina pārkāpums. Nogalināšanas iemesls var būt tikai un  vienīgi IC, nevar būt OOC iemeslu, piemēram: "Viņš ir mans  draugs reālajā dzīvē, tāpēc pakaušos ar viņu prikola pēc,  mēģināšu nosist." vai "Viņš forumā vislaik kaitina mani, laiks  atriebties spēlē."

 

Kopēts no - https://rp.exs.lv/read/exs-lomu-speles-pamaciba

 

Sanāk mentus liek džailā nepamatoti ne?Viņi arī ar /me un /do Nogalina.

Tu vispār zini kas ir /me un /do? Tā ir tikai situācijas noslīpēšana rp līmeni , vākt vajag ar ieroci nevis /me un /do

/Me apraksta tavas kustības , notiekošo

/do Apraksta īpašības , krāsas or smth. Kas te nesaprotams???

 

 

 

 

* /me - svarīgākā komanda, kas tiek lietota veidojot RP situācijas. Ar /me komandu tiek parādītas darbības.

* /do - arī ļoti svarīga komanda, veidojot RP situācijas. Ar /do komandu tiek parādītas kāda tēla vai priekšmeta īpašības, kā arī izmanto dažu jautājumu uzdošanai, parasti, lai uzzinātu darbības sekas.

 

 

Kopēts no - http://nightlife-rp.latvianforum.net/t3-roleplayrp-terminu-skaidrojumi

 

 

Un vēl DeathMatching(DM) - ir fiziska uzbrukšana spēlētājiem bez laba RP iemesla. Lai uzbruktu spēlētājam, nepietiks vien ar to, ka viņš Jūs ir nosaucis sliktā vārdā, vai par Jums runā aiz muguras, jo reālajā dzīvē par tādiem niekiem Jūs taču nenogalinātu - tieši šādi ir jādomā, kad Jūs spēlējat RP. Par ieročiem vispār būtu jādomā, kā par lietu, kuru izmanto ārkārtas gadījumos un kura ir pieejama tikai retajam. - arī kopēts no tā paša saita

 

 

 

 

 

Kā redzi augstāk viss paskaidrots.

Link to comment
Share on other sites

Enšteins meties?Dirst gribas 

 

Deathmatch (turpmāk DM) ir cita spēlētāja nogalināšana bez IC  iemesla. Proti, ja Jums IC nav nekāda iemesla nogalināt citu  spēlētāju, tad Jūs to nedrīkstat darīt, jo tas skaitīsies kā  termina pārkāpums. Nogalināšanas iemesls var būt tikai un  vienīgi IC, nevar būt OOC iemeslu, piemēram: "Viņš ir mans  draugs reālajā dzīvē, tāpēc pakaušos ar viņu prikola pēc,  mēģināšu nosist." vai "Viņš forumā vislaik kaitina mani, laiks  atriebties spēlē."

 

Kopēts no - https://rp.exs.lv/read/exs-lomu-speles-pamaciba

 

Sanāk mentus liek džailā nepamatoti ne?Viņi arī ar /me un /do Nogalina.

Tu vispār zini kas ir /me un /do? Tā ir tikai situācijas noslīpēšana rp līmeni , vākt vajag ar ieroci nevis /me un /do

/Me apraksta tavas kustības , notiekošo

/do Apraksta īpašības , krāsas or smth. Kas te nesaprotams???

 

 

 

 

* /me - svarīgākā komanda, kas tiek lietota veidojot RP situācijas. Ar /me komandu tiek parādītas darbības.

* /do - arī ļoti svarīga komanda, veidojot RP situācijas. Ar /do komandu tiek parādītas kāda tēla vai priekšmeta īpašības, kā arī izmanto dažu jautājumu uzdošanai, parasti, lai uzzinātu darbības sekas.

 

 

Kopēts no - http://nightlife-rp.latvianforum.net/t3-roleplayrp-terminu-skaidrojumi

 

 

Un vēl DeathMatching(DM) - ir fiziska uzbrukšana spēlētājiem bez laba RP iemesla. Lai uzbruktu spēlētājam, nepietiks vien ar to, ka viņš Jūs ir nosaucis sliktā vārdā, vai par Jums runā aiz muguras, jo reālajā dzīvē par tādiem niekiem Jūs taču nenogalinātu - tieši šādi ir jādomā, kad Jūs spēlējat RP. Par ieročiem vispār būtu jādomā, kā par lietu, kuru izmanto ārkārtas gadījumos un kura ir pieejama tikai retajam. - arī kopēts no tā paša saita

 

 

 

 

 

Kā redzi augstāk viss paskaidrots.

Sūdi tie. Pameklē citos.

Link to comment
Share on other sites

Sūdi tie. Pameklē citos.

Visur vienādi , visur sūdi. Tavas smadzenes ķipa gudrākas ja? :loL: . Ja džeks nezin rp jēgu , lai nepiesakās uz adminu , *** viņam tas vajadzīgs?

Link to comment
Share on other sites

Visur vienādi , visur sūdi. Tavas smadzenes ķipa gudrākas ja? :loL: . Ja džeks nezin rp jēgu , lai nepiesakās uz adminu , *** viņam tas vajadzīgs?

PS man te sakara nav. Es tev pa /rr čatu tik atbildēju. I vsjo. Džeisons tevi iesēdināja. :$ i mani te nepiesaisti.

+ reāli.. kur erpē pueluetojums pazuda? :$

Link to comment
Share on other sites

Tu rp palasi cītīgāk :(

 

Kā minēju /me un /do NAV ic iemesls , un bļee. Tas ir rp serveris (nu cik bet tomēr ir) un RP ir dzīves attēlošana iekš spēles. Dzīvē ir visādi , arī šādi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...