• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Riffa gang zog terr...


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī:David_Winston


Pārkāpēja segvārds serverī: huvz kroč riffa līderis


Detalizēts apraksts - gipstop


Kā vainas dēļ, tas notika? - protams viņu


Pierādījumi:


9w5q82fn9wq57z4u04q.png 


mmld3wzfj26q7wm6q31k.png 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Terra bija stacijā ja nemaldos,un prosta stacijā čiloju,un man parādijās,ka mēs ieguvām zonu!

Taka tas nebija ar nodomu!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lords, on 20 Jan 2015 - 7:40 PM, said:

 

Terra bija stacijā ja nemaldos,un prosta stacijā čiloju,un man parādijās,ka mēs ieguvām zonu!

Taka tas nebija ar nodomu!

Man šodien bija lidziga situacija , mani cardm es vinu kill nezinu ka terra un ieņēmu.
Link to comment
Share on other sites

Man šodien bija lidziga situacija , mani cardm es vinu kill nezinu ka terra un ieņēmu.

Plika diršana!

Edited by Jesica_Cookie
Lieks posts. +1wp//Jesica_Cookie
Link to comment
Share on other sites

Terra bija stacijā ja nemaldos,un prosta stacijā čiloju,un man parādijās,ka mēs ieguvām zonu!

Taka tas nebija ar nodomu!

Bet nu tavs teksts ir diršana , jo mes sedejam terra un tu iemauci ar DB ar savu riffu un kill mūs un nozagat zonu , žēl ka bandicam nebija on.

Link to comment
Share on other sites

Terra bija stacijā ja nemaldos,un prosta stacijā čiloju,un man parādijās,ka mēs ieguvām zonu!

Taka tas nebija ar nodomu!

Sēžot spawn, tu nejiegūsti terru, Tev ir visi jāpšauda, lai iegūtu terru. + Tā terra neskāra spawnu, tākā nedirs. Pats tajā brīdī biju blakus.

 

P.s. David_Winston nav nemaz labāks, DM'o visus civilos, kas ir zonā. pipec.

Link to comment
Share on other sites

Sēžot spawn, tu nejiegūsti terru, Tev ir visi jāpšauda, lai iegūtu terru. + Tā terra neskāra spawnu, tākā nedirs. Pats tajā brīdī biju blakus.

 

P.s. David_Winston nav nemaz labāks, DM'o visus civilos, kas ir zonā. pipec.

ko kādus civilos ???? vispar kas tev atļāva tev te iepostot? vispār ne paķeksi sparastu ja tu uzliktu sodu par terras zagsanu, bet najau krat postus .! LOwaks...............bet ok vismaz aizstavi mani :D

 

un jakas es blavu terra!  un Tu lowak Evan_Price biji on kad iespamoju nevareji neredzet ka tur terra! !! 

 

+tu mani Dm speciali vairakas reizes taka nedirs!

Link to comment
Share on other sites

ko kādus civilos ???? vispar kas tev atļāva tev te iepostot? vispār ne paķeksi sparastu ja tu uzliktu sodu par terras zagsanu, bet najau krat postus .! LOwaks...............bet ok vismaz aizstavi mani :D

 

un jakas es blavu terra!  un Tu lowak Evan_Price biji on kad iespamoju nevareji neredzet ka tur terra! !! 

 

+tu mani Dm speciali vairakas reizes taka nedirs!

Pats vien tu esi Lowaks, tu baigais zadrots 24/7 skaties kad es rr, jo taja brīdī es pēc terras rr un vel šāvat pa mani.

Newarnojat, jo mani šeit aizskara, vienkārši nevar neatbildēt

Edited by Jesica_Cookie
Lieks posts. +1wp. //Jesica_Cookie
Link to comment
Share on other sites

Up up up up up up up up up tak izskatāt un, jā piespriežat sodu besi jau gaidīt man!!:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...