• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Pauls_Stiflers Hāpē


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī:Gvido_Zeltins


Pārkāpēja segvārds serverī:Pauls_Stiflers


Detalizēts apraksts - Hp Hax


Kā vainas dēļ, tas notika? - hvz


Pierādījumi:


nesaskati no SS hp hax iemetīšu vid iekšā, ja būs nepieciešams!


http://failiem.lv/u/ssamldp#


  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

nu hvz 

bet mēs tev šāvām 1min iepriekš tāka nu nezinu.! bet tpt +1Wp jāliek gsg līderim! mēs bijām iespamojuši riffas un, ko jūs tur darījāt?

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

nu hvz 

bet mēs tev šāvām 1min iepriekš tāka nu nezinu.! bet tpt +1Wp jāliek gsg līderim! mēs bijām iespamojuši riffas un, ko jūs tur darījāt?

 

Skatās zilo pulksteni , bija tā.Es maucu no hūdā un jūs mani beztēmā špaļijāt,es hz,es padomāju ka MUMS terra,kā ne kā tikko ienācis un neviens neko nesaka,daudzi tanī virzienā no manējiem vālēja un jā,es domāju ka ar mums iet vaļa,es sāku šaut un iekārās tad kad maucu uz tiltu,viss,es maucu uz tiltu un skatos jūsējie vnk noraustās un stāv.Es domāju moš kkād huiņ,izkāpju un jā , iekāries :(

 

Tāpēc jā,es 24.minūtē esmu tur,jūs 25.pāri šāvāt man,tad jā,es biju iegļukojis ne pa jokam :( atvainojos :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Skatās zilo pulksteni , bija tā.Es maucu no hūdā un jūs mani beztēmā špaļijāt,es hz,es padomāju ka MUMS terra,kā ne kā tikko ienācis un neviens neko nesaka,daudzi tanī virzienā no manējiem vālēja un jā,es domāju ka ar mums iet vaļa,es sāku šaut un iekārās tad kad maucu uz tiltu,viss,es maucu uz tiltu un skatos jūsējie vnk noraustās un stāv.Es domāju moš kkād huiņ,izkāpju un jā , iekāries :(

 

Tāpēc jā,es 24.minūtē esmu tur,jūs 25.pāri šāvāt man,tad jā,es biju iegļukojis ne pa jokam :( atvainojos :D

Iegļukojis? Tu nebiji afk, tas bija tīrs hp hax, pēctam izkāpi un skrēji prom, tāpat hp neņēmās nost. Ajaj.

K A U N S

Link to comment
Share on other sites

Pavl. cik tev reizes teicu nokačā hp hax kuru var arī izslēgt, nevis bugo hp ar surfly ! :D

Link to comment
Share on other sites

Suns kastrētais bļ* ,nebija haka , *** man tupa sēdēt mahā un ļaut lai pa mani piļī?Da tu pulksteņus paskaties un tad runā  :D

 

Jums ar loģiku viss normāli?Salīdzini pulksteņus , kā , kā  es varēju 24 pāri būt tur , un 25 jūs mani šaujat , vot dafuq - http://prntscr.com/5y9sgb un skaties uz zilo pulksteni,salīdzini abus.Man jau vispār garlaicīgi ne , sēdēt un ļaut , lai mani šauj..Es piss

 

Sanāk , es skrienu,jūs visi man iekārušies -  http://prntscr.com/5y9t18 un es pēc tam eju sēdēt mašīnā?Pff

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acīmredzams, ka čalim lago. Turklāt viņš jau nenozaga, bet paskrēja garām. Bļ*, noskaties discoverijā par bandu kariem n shit, tad sapratīsi, kas tur notiekās. Šits ir rp serveris, nu ķipa rp, kāds tur rp te sanāk tas tā, bet vajag atspoguļot dzīves situācijas. Nu es nevēršu ciet, jo sūdzās par manu biedru.

Link to comment
Share on other sites

Līderi šoreiz pabrīdināsim mutiski..

Pauls Stiflers tiek sodīts ar 120 minūšu cietumsodu par terras traucēšanu..

PS ir redzams kad pavļikam ielagoja,tādēļ arī sods tika mīkstināts.

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...