• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Zigis_Mixeris


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Pauls Howards

2. Administrātora niks spēlē :Zigis_Asmens
3. Pierādījumi par pārkāpumu :
cpzbwd8h2ra8gd0lhx85.png
4. Apraksts par situāciju : Nu mums ievilkās neliels dialogs ooc čatā par nepareizu rp pielietojumu un bija arī cits temats , galu galā šis atbildēja IC. Nu admini , atkal ručīsiet?Neapnīk ne?Reāli , ja ir vainīgs kolēģis tad arī atzīstat to , bet nē , neviens jau nav vainīgs... Atkal tā būs mana vaina ja?Nu bet protams ,es tikai nesaprotu  ,kādā sakarā pastāv sadaļa ''Sūdzības par administrātoriem'' ja no neviena topika nav jēgas,visos viss tiek izručīts.Un jā , ja ir vajadzība Jenots iedos papildus skrīnus kur redzams Zigja mix.

 

 

P.S Ir skrīns ar smagu RP avoidu , kad lieku visiem nogulties uz krūtīm un pastumt manā virzienā šis pasaka ''Aj atpsies,es eju spec'' . Normāls ne?Es NEVIENU neesmu tik liela mēra lowaku redzējis , pat ar pirmo līmeni..

 

ā , Amandaškin , dzēs ārā to topik , kas man .. uz desktopa man dahuja kopiju kā parasti :$

 

 

rs78vjvafn3vy445y7ph.png

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

gg, ar šādiem smirdīgajiem asmeņiem servera līmenis vien krītas.

Davaj, auģik, suspendo vēl šo profilu, mīzal.

Edited by Zigis_Asmens
1wp//lieks posts
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

RIP server.

Asmeņi ieradušies. Uzmet vèlvienu warn, rp Dieviete.

Edited by -North
Lieks posts, +1wp. // -North
Link to comment
Share on other sites

Pēc screen nav mix redzams, jo filmēt video var arī IG. 

Ko domā citi admini?

Tu nezini kas ir mix???? Nē labs ne , vēl viens :uglylol: Es saku , Jenotam ir skrīns kur iet vaļā dialogs OOC. Šis atbild IC un ar frāzi ''ON'' , kā ne kā nekāds žargons tas nav , un Zigis kā zinu nav anglis

 

Un par RP avoidu runājot - Tas ka viņš to saka OOC neko nemaina , nu i?Tāpat izvairas no erpošanas...Njā ,dimanta gabals ZIGINIEXX

Link to comment
Share on other sites

Tu nezini kas ir mix???? Nē labs ne , vēl viens :uglylol: Es saku , Jenotam ir skrīns kur iet vaļā dialogs OOC. Šis atbild IC un ar frāzi ''ON'' , kā ne kā nekāds žargons tas nav , un Zigis kā zinu nav anglis

 

Un par RP avoidu runājot - Tas ka viņš to saka OOC neko nemaina , nu i?Tāpat izvairas no erpošanas...Njā ,dimanta gabals ZIGINIEXX

Vecīt, tas ir bejzēdzīgi, tāpat mums šeit teikšanas nav.

Edited by -North
Lieks posts, +1wp. // -North
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 labi ja sakat ka mix tad eju nosedet 20min pa mix   

apnik ka pa lieku posto un kraj postus.

 

TC

Link to comment
Share on other sites

 labi ja sakat ka mix tad eju nosedet 20min pa mix   

apnik ka pa lieku posto un kraj postus.

 

TC

Kas tu esi, lai vertu ciet sudzibas par sevi? Tev lika iemacities RP, tu to izdariji? Protams, ka ne, vienkarsi kadu laiku negaji samp'a. Bye, bye. Lai skatas Kova.

 

Un sudzibu atveru.

Link to comment
Share on other sites

Kas tu esi, lai vertu ciet sudzibas par sevi? Tev lika iemacities RP, tu to izdariji? Protams, ka ne, vienkarsi kadu laiku negaji samp'a. Bye, bye. Lai skatas Kova.

 

Un sudzibu atveru.

 ja kas es  es sevi jau ieliku sevi pa mix a kas ? es taisiju ciet  lai neposto visi pa liekam. 

es otru x nesedesu jaila. 40 min

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...