• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Ahujevshijs Oskarinsh Hujetta


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Jeffrey Esposito

2. Administrātora niks spēlē : Oskar Raul Vendetta
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://imgur.com/Z7v9ZCX 1 screen par dirshanu. http://imgur.com/KcXnUdJ 2 screen kur jau jail
4. Apraksts par situāciju : Vinsh pielido sak dirst virsuu ''Davaj blje skinu pisies mainit'' Es saku skriet uz clothes veikalu nomainit tas lohs mani izkiko ok ieeju atpakalj skrienu uz veikalu ieliek Jailaa par BH ahujel vispar.

Godigi tadiem cilvekiem novelu lai vinju mates nomirst no veezha ;***** un tas esi tu Hujetta tu esi eblans. Nopirka acc tagad kruts jutas. Dalbenis sikais. Tapec no shi servera iet daudzi prom jo dazhi admini ir pisti beerniba daunji. 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Dzivnieks ne cilveks. 

 

Doma ko runa,puika! 

 

Blag,par tadiem vardiem es tevi sasistu zilu! 

 

Ej arsteties,slimais ***.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Aizmirsu piebilst jau iepriekš, izveidojot šo topiku Tu pats izraki bedri, izlasi kārtīgi foruma noteikumus.

Moderātors ir tiesīgs sodīt šo cilvēku ar 10% warna un susp līdz 14 dienām, ja nemaldos.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Godigi tadiem cilvekiem novelu lai vinju mates nomirst no veezha ;***** un tas esi tu Hujetta tu esi eblans.

 

Tev uz ielas par šādiem vārdiem redeli iznestu, tak sāc domāt ko tu raksti / runā. Pilnīgs bezpriģels.

Šādus indivīdus nahrenizēt vispār no šejienes, nevaig tādus ''varoņus'' šeit.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1.Satiku

2.Izspruka tas lamuvārds , lab tad saprati //Sačakrēts garīgais bija

3.Atteicies skinu mainīt

4.Izkikoju ar reasonu : Nemaina Skinu 1/2

5.ienaci on un taisiji BH

6.Iejailoju , jo pārkāpts noteikums

Viss , tagad te parādās Tavs low līmenis ! Es jau šo neņemšu par pilnu , bet nja , skaties , ka dzīvē pašam neiet sūri - Karma vecīt , karma! :)

Es par šo perm sups iedotu , lai iet izbauda Savu "Perfekto" Dzīvi :)

Link to comment
Share on other sites

Wnk daudzi drosmi saēdušies, pēc šī topika vien saprotu kāds velns esi,  akk tu nabadziņš :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...