• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Ian_Collin un Amigo_Halsey, (pārkāpumus zināsiet paši)


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : El_Gonzalez


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Ian_Collin un Amigo_Halsey


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Mierigi vizinos un tur jau šitie divi, atvainojos - tirliņi sāk šaut pa kaut kādu nevainīgu cilvēku un kad pabridināju par video un uztaisiju vēl vienu riņki pa staciju, šitie mani sāk šaut.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  


(Screenshots vai Video)

Link to comment
Share on other sites

1. Pirmajā daļā nebija dm, man un amigo tas čalis atņēma rolleri, esmu mafijā tāpēc neko citu nemāku kā tik izreiķināties. Neko citu dzīvē arī negaidītu, ja mafijai atņemtu rolleri. CS varbūt ir, bet nēē, maz cilvēku stacijā un tie paši man pazīstami, draugu loks. :wub:

2. Otrajā kur tevi apvācu, sapratu, ka neesi starp mums un vari mūs nodot policijai, tāpēc izvēlējos novākt tevi, lai nav liecinieku, kas iespējams nemāk turēt muti. Mafijas dzīve.

3 Atkārtošu vēlreiz, stacijā nebija gandrīz neviena cilvēku, tik pazīstamie IG. Neuzskatu tad to par CS.

 

 

E: Tirliņš esi tu, neviens cits.

Edited by Ziediņš
Link to comment
Share on other sites

Neraud, tirliņ, pa ļubomu spawnā nedrīkst novākt, nedalec?

Bļa, tagad atej no datora un padomā kurš te raud.

Pasaki man acīs, ka es esmu tirliņš, jeibogu, kārtējais interneta varonis.

Link to comment
Share on other sites

Bļa, tagad atej no datora un padomā kurš te raud.

Pasaki man acīs, ka es esmu tirliņš, jeibogu, kārtējais interneta varonis.

 

Labprāt pateiktu tev to acīs, bet kurā dir* tu esi? Es un interneta varonis, smejies? 

Link to comment
Share on other sites

Labprāt pateiktu tev to acīs, bet kurā dir* tu esi? Es un interneta varonis, smejies? 

Bauska vai Bolderāja, divi variani, droši dodies, nav nekādu problēmu.

Un palūgšu adminus pievērst uzmanibūbu tavam naudas daudzumam uz rokas. -

49.  Aizliegts uz rokas turēt vairāk nekā 500,000 , pretējā gadījumā Jūs tiksiet sodīts par CS uz 40 minūtēm cietumā

Link to comment
Share on other sites

1. Dzīvoju Malnavā, kura atrodas latgalē, kur man pie tada pipu** braukt, Naudiņu tērēt, nē paldies!
Par naudu neuztraucies, pec RR, tā paradijās man uz rokām, ielikšu, tikai nečīkst. Par to, ka nedrīkst turēt, es zinu.

Link to comment
Share on other sites

1. Dzīvoju Malnavā, kura atrodas latgalē, kur man pie tada pipu** braukt, Naudiņu tērēt, nē paldies!

Par naudu neuztraucies, pec RR, tā paradijās man uz rokām, ielikšu, tikai nečīkst. Par to, ka nedrīkst turēt, es zinu.

Žēl, žēl, ka tev žēl.

Labi, lai izskata admini, nav ko te postus krāt.

Link to comment
Share on other sites

Amigo Halsey tiek sodīts ar 180 minūšu cietumsodu par CS,DM

Ian Collin tiek sodīts ar 1dienas banu par Cs,Dm,Cardm

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...