• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

SF Mašīnu Bugs


^KeNeT

Recommended Posts

Sveiki.


Rakstu šeit sakarā ar SF mašīnu bugu, kurš jau ir otro dienu.


Kā redzams bildē, mašīnas ir izmētātas pa ceļu, nevis tur kur viņām ir


paredzēts stāvēt.


Piebildīšu to ka, serveris jau sāk virzīties uz TRAĢISKA stavokļa pusi.


Jāsāk strādāt puiši, jāpadara darbs un varat būt brīvi!


uc900w6w0lz9v2x1e7e6.png


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

mošk tas nav bug jo varbut ir tadi cilvēki kuriem nav ko daīt un nostum visas mašīnas leja jo kad es tur emsu tur viss ir nomāli

Edited by Mr_kiwie
Tev šeit nav jāposto! +1wp // Mr_kiwie
Link to comment
Share on other sites

mošk tas nav bug jo varbut ir tadi cilvēki kuriem nav ko daīt un nostum visas mašīnas leja jo kad es tur emsu tur viss ir nomāli

 

Man caur turieni sanāk braukt diezgan bieži, jo man māja atrodas netālu no turienes un pēdējas šis 2 dienas kad braucu, māšīnas mētājas tur zemē.

Lai kāds visu laiku dotos uz turieni, lai tās mašīnas samestu lejā ir jābūt DIEZGAN slimam cilvēkam, vai arī viņam nevaidzētu vairs atrasties starp mums.

Link to comment
Share on other sites

Man caur turieni sanāk braukt diezgan bieži, jo man māja atrodas netālu no turienes un pēdējas šis 2 dienas kad braucu, māšīnas mētājas tur zemē.

Lai kāds visu laiku dotos uz turieni, lai tās mašīnas samestu lejā ir jābūt DIEZGAN slimam cilvēkam, vai arī viņam nevaidzētu vairs atrasties starp mums.

Nu es nezinu,es arī bieži tur braucu,bet man mašīnas vienmēr ir augšā,Visticamāk kāds 1-2 lvl geimeris izstumdījis,jo man parasti augšā ir izmētātas,nevis apakšā

Edited by Mr_kiwie
Tev šeit nav jāposto! +1wp // Mr_kiwie
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...