• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Kennth_Supreme ((DM))


Recommended Posts

Šajā sadaļā [sūdzība par spēlētājiem] ir iespēja apsūdzēt Spēlētājus, kuri ir pārkāpuši Servera Noteikumus!


 


Virsrakstam, rakstot sūdzību, ir jābut obligāti - [sūdzība]Kenneth_Supreme Apsūdzētā vārds, Niks, Iemesls.DM


Piemēram: [sūdzība] Kennth_Supreme, DM.


 


Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Mike_Washington


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Kenneth_Supreme


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Neka nievkārši braucu nodēvu kravu. Un viņč saka pa mani šaut. ((DM))


4. Kā vainas dēļ tas notika :viņa 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu 


(Screenshots vai Video)


4h5pe1bh4ly6js9tpug.png


t229n6rkpv7q1c5nw9a2.png


g84sfr5lx8kazd6h6xf5.png


Link to comment
Share on other sites

Izkatas ticami pa dm vajag sodit! 

Edited by Amaru Blatnijs
Tev te nav jāposto, +1wp.
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

54.  No policijas nedrīkst bēgt, ja redzi policiju ar sirēnām obiglāti jāapstājās ( Izņēmumi ātrā palīdzība, mafbizz, gangwars ), kā arī,ja policija, ātrā palīdzība.. nesās ar sirēnām, tāpat kā dzīvē samazini ātrumu un nobrauc malā, lai ir vieglāk tev tikt garām.
Man pašam arī video ir, bet ar viņa SS pietiek

https://www.youtube.com/watch?v=lwxDwnxYDuU&feature=youtu.be
 

Tātad... pēc servera noteikumiem viņam bija jāpstājas, jo es biju ieslēdzis sirēnu + caur megafonu pavēlēju apturēt auto(3x, bet SS var tik 1x redzēt((nav svarīgi cik reizes)))
Auto netika apturēts, es no IC viedokļa sajutu draudus, ar RP izvilku ieroci un brīdī, kad viņš kāpa ārā(iespējams bruņots), to pielietoju
Tagad admini izvērtē situāciju

 

Link to comment
Share on other sites

Sūdzība aplama.

Noteikumi ir domāti, lai tos ievērotu. Saprotu, ka gangbanger tiek meklēts par slepkavibu neapstāsies, bet tu esi civilais, značit jāapstājas.

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...