• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Blaine_Steinhauer


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Ian Collin

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Blaine Steinhauer

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Hakeris + DB, tur reāli redzams, ka es viņam šauju un viņam nenāk nost HP. Nahrenizēt viņu. Nemeiģini attaisnoties, iepriekš tas pats bija. :wub:

4. Kā vainas dēļ tas notika : Nu mana vaina tur nav, labi QS, bet gribēju pieķert šo indivīdu izmantojot maģiju.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


https://www.youtube.com/watch?v=5mXjPq7raVQ&feature=youtu.be

Edited by Amaru Blatnijs
+1wp par biedru aizskaršanu. (Tag)
  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Db, nekādā gadījumā, kāds hph? Toč āpsis? Neko nejēdz no hax? :D

 

Serveris tajā brīdī nereāli lagoja, redzēji kā paslīdēju uz vienu pusi kādu pusmetru? Man nekad mūžā hph nebūtu , nemaz neliktu, nerunāsim par tavu Gvido vienu, bet mēs sarunājām ka labs puika būs viņš .

 

E: Sāksim no sākuma tavus pārkāpumus - NonRP, cs driving. QS , pamatīgs . 

 

Pārkāpums forumā - tu mani pamatīgi aizvainoji ar šo topiku jo lietoji tādus vārdus kas mani aizskāra, tapēc domāju te tikt cauri tikai ar warnu :S . 

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Db, nekādā gadījumā, kāds hph? Toč āpsis? Neko nejēdz no hax? :D

 

Serveris tajā brīdī nereāli lagoja, redzēji kā paslīdēju uz vienu pusi kādu pusmetru? Man nekad mūžā hph nebūtu , nemaz neliktu, nerunāsim par tavu Gvido vienu, bet mēs sarunājām ka labs puika būs viņš .

 

E: Sāksim no sākuma tavus pārkāpumus - NonRP, cs driving. QS , pamatīgs . 

 

Pārkāpums forumā - tu mani pamatīgi aizvainoji ar šo topiku jo lietoji tādus vārdus kas mani aizskāra, tapēc domāju te tikt cauri tikai ar warnu :S . 

Kāds serveris lago, serveris, kamēr es biju on, nevienu reizi neielagoja. Un bļa āpsis esi tikai tu, neviens cits.

Kāds te Gvido, man tak galīgi *** par viņu.

Tev tur maģija bija, DB stabili, DM arī, jo bezpriģelā sāki šaut.

Man NonRP - par to, ka stabu nonesu, OK, nenorpoju.CS driving ķipa gribi piešūt man CSN ? Par QS jau rakstiju, tikai gribēju pārliecināties par tavu melno maģiju, lai soda mani par maniem pārkāpumiem, netaisos neko attaisnoties.

Tu mani aizvainoji lietojot palīgprogrammas serverī, esmu dziļi šokēts un domāju, ka tev pienākas bans.

Forumā nevienu sliktu vārdu neuzrakstīju, foruma noteikumu pārkāpuma nav.

Lai izskata kāds administrātors.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nē , tu nemaz viņu neaizskāri , lūdzu newarnot , mēģinu noliegt Iana melus .. 

 

jJlhb7m.png

Edited by Amaru Blatnijs
Tev šeit nebija jāposto, +1wp!
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Redzu silent aim, iespējams HP hax, mby servers nolagojis un redzu neželīgu massnonRP ja pat nenobanos par hakiem dabūs banu par massnonRP

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds serveris lago, serveris, kamēr es biju on, nevienu reizi neielagoja. Un bļa āpsis esi tikai tu, neviens cits.

Kāds te Gvido, man tak galīgi *** par viņu.

Tev tur maģija bija, DB stabili, DM arī, jo bezpriģelā sāki šaut.

Man NonRP - par to, ka stabu nonesu, OK, nenorpoju.CS driving ķipa gribi piešūt man CSN ? Par QS jau rakstiju, tikai gribēju pārliecināties par tavu melno maģiju, lai soda mani par maniem pārkāpumiem, netaisos neko attaisnoties.

Tu mani aizvainoji lietojot palīgprogrammas serverī, esmu dziļi šokēts un domāju, ka tev pienākas bans.

Forumā nevienu sliktu vārdu neuzrakstīju, foruma noteikumu pārkāpuma nav.

Lai izskata kāds administrātors.

Atkal aizvainoji mani, pirms manis sodīšanas jāsoda arī šis. Par qs, un arī par šiem necenzētajiem vārdiem . Db nebija, neizšāvu neko, vienkārši pa logu izliecies bija, nav zinām vai ar RP vai bez, jo tu atbrauci kad biju izliecies , un tu vēl gribi teikt ka neaizskāri? Totāli aizskāri, tev warningam obligāti. 

 

Redzu silent aim, iespējams HP hax, mby servers nolagojis un redzu neželīgu massnonRP ja pat nenobanos par hakiem dabūs banu par massnonRP

Nu nopietni?:D kāds vēl silent aim? Nav tur aims, būtu ievilcis pirmās divas, varu parādīt visu datoru izrakņāt ka nekas pēc cleo nesmird. 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Atkal aizvainoji mani, pirms manis sodīšanas jāsoda arī šis. Par qs, un arī par šiem necenzētajiem vārdiem . Db nebija, neizšāvu neko, vienkārši pa logu izliecies bija, nav zinām vai ar RP vai bez, jo tu atbrauci kad biju izliecies , un tu vēl gribi teikt ka neaizskāri? Totāli aizskāri, tev warningam obligāti.

Kas tu smīdini ? Ten par melošanu var warnu iedot, tak video skaidri redzams, ka izšauj, bet, lai visi labāk redzētu, ielikšu bildes.

 

k3z4mspqxvoia5besh.png

 

 

3b82i5wq47gdshi8y4nb.png

Nē , tu nemaz viņu neaizskāri , lūdzu newarnot , mēģinu noliegt Iana melus ..

 

jJlhb7m.png

 

Tag biju domājis par visiem hakeriem, bet nu ok, ja Blaine uzskata, ka adresēts viņam, tad nav nekādu problēmu.

 

E: Amaru, par katru hakeri varu pateikt lohs, peģikš, kas piš spēlēt prieku :/

Edited by Ziediņš
Kāpēc tad tag ir vienskaitlī ja reiz esi domājis par visiem hakeriem?
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kas tu smīdini ? Ten par melošanu var warnu iedot, tak video skaidri redzams, ka izšauj, bet, lai visi labāk redzētu, ielikšu bildes.

 

k3z4mspqxvoia5besh.png

 

 

3b82i5wq47gdshi8y4nb.png

 

Tag biju domājis par visiem hakeriem, bet nu ok, ja Blaine uzskata, ka adresēts viņam, tad nav nekādu problēmu.

Es nevaru šito... Kāds DB? Mēs piestājām tieši jo redzējām ka tu izbrauci, viņs izkāpj no busa, nepaspēju vēl izkāpt, stāvošais tur toč nav. Par db te nemaz strīdēties nav ko. Bet aizvainot tu mai aizvainoji gan . 

Kur Krūgers redz aimu toč ņepoņel. 13 sekundē var redzēt kā bik serveris iefrīzoja, nedaudz, video garumā ir redzams kā Lee White slidinās dēļ servera lagiem. Par aimu, būtu aims, būtu ievilcis no sākuma jau divas reizes. Par hph var strīdēties, bet to ka man vispār haxi bija neatzīstu, agrāk jā, nedaudz bija, bet nesmu haxoriņš .

Ieliktu animācijas kur normāli asinis šķīst tad varētu pateikt uzreiz, ir hph vai nē, tu tur labi ja divas reizes man iešķēli . 

 

Iesaku labāk netrupinam postus krāt, okey? Gaidam adminus normālus kas izlems beigas šim strīdam .

 

E: Kā tu mani aizvainoji pamatīgi :S .

 

http://prntscr.com/6nqblc

http://prntscr.com/6nqbrf

jJlhb7m.png

 

Sad lajf :S

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...