• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Skyr_Makaveli


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Shawn_Scofield


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Skyr_Makaveli


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Stacijā DM, CS + Manuprāt HP haks, bet višs saka ka hp iebugojas vnk. Bet liekas ka haks jo 1reiz ieliku šito pirms kādas stundas un višs momentā izdzēsa un nobanoja mani forumā, bet Mērs palīdzēja un atguvu kontroli par profilu.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 


 


 


EDIT: Liek vēl aizdomāties. 


5rhb4pdcoe3stfa6jyo.png


  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

HP bija nobugojies, tapēc arī skrēju prom, beigās uztaisīju rr, viss bija čotka.

Man hakši nav, jau labu laiciņu, crasho nost. :D

 

Jā, izdzēsu, jo zinot šo administrāciju viņi neko neņems vērā, uzreiz būtu ''TC, haki, bans''. Un banu forumā es tev neliku speciāli, gribeju spiest ''display name history'' bet netīšām noflagoju tevi. :D

Link to comment
Share on other sites

HP bija nobugojies, tapēc arī skrēju prom, beigās uztaisīju rr, viss bija čotka.

Man hakši nav, jau labu laiciņu, crasho nost. :D

 A bet, ss vai kaukkads vid ir? Un kapēc pie stacijas šaudijies? CS much?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 A bet, ss vai kaukkads vid ir? Un kapēc pie stacijas šaudijies? CS much?

 

kādu SS? :D

Tapēc ka no turienes man kkāds ments sāka šaut, es tak neesmu dalbajobs un nestāvēšu, loģiski ka šāvu pretī. :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

kādu SS? :D

Tapēc ka no turienes man kkāds ments sāka šaut, es tak neesmu dalbajobs un nestāvēšu, loģiski ka šāvu pretī. :D

Tur menta nebija, no infernusa tie čaļi šaudijās, es ar kolēģi no spawn puses skrējam tevi novaldīt. Tāpat kaukāda servera ig vēsture pastāv, jo tad pārbaudītu tev lago vai nē, nebanotu uzreiz. Nav admini tik slikti šeit, it īpaši vecie admini vnk zajbiss ir, nav kur piekasīties.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tur menta nebija, no infernusa tie čaļi šaudijās, es ar kolēģi no spawn puses skrējam tevi novaldīt. Tāpat kaukāda servera ig vēsture pastāv, jo tad pārbaudītu tev lago vai nē, nebanotu uzreiz. Nav admini tik slikti šeit, it īpaši vecie admini vnk zajbiss ir, nav kur piekasīties.

 

Tur bija ments, ja nemaldos Edijs Krasa un vel kkads civilais čuvaks.

Logos nevar pārbaudīt vai man lago vai nē, kā arī neviens ar to nenoņemsies. :D

Varu derēt, ka tāpat nobanos mani. :S

Link to comment
Share on other sites

Skyr_Makaveli tiek sodīts ar 180 minūtēm cietumā par CS, DM @Unity

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...