• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Atkal VG....


Recommended Posts

Vēlreiz saku, nav mans vid, tāpēc sūdzību neliku kā savējo....

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Bruce_Madness

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : VG

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Stāvošu dē bē terrā taisīja...

4. Kā vainas dēļ tas notika : VG

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :

(Screenshots vai Video)

 

 

 

P.S.Vēl var redzēt aimu tam čalim kas pa mani šāva...

 

Gold gaidu no tevis video no terras....

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tur vinīgi bruce redzams cs. :D jo vecenes skins. aims neuzksatām jo tomēr daudzi par tevi šāva,ne tā? 

neizskatīšu,jo tie ir vagosi,pats tur esmu un negribu lai domājat kad savējos aizstāvu. ebt nu saku ka tā ir. + tur niks nemaz nevienam nav redzams. -_-

Link to comment
Share on other sites

Tur nav aims... Tad es tevi nošavu: D Es biju uz tā tilta,un tas vid nav derīgs nekam,nikus nevar redzēt -_-

 

 

 

P.s nedodad wp,esmu iesistīts, biju tani terra :D

Edited by Pavļiks.
Lūdzu neposto te, ok?1wp//Pavļiks.
Link to comment
Share on other sites

Tur vinīgi bruce redzams cs. :D jo vecenes skins. aims neuzksatām jo tomēr daudzi par tevi šāva,ne tā? 

neizskatīšu,jo tie ir vagosi,pats tur esmu un negribu lai domājat kad savējos aizstāvu. ebt nu saku ka tā ir. + tur niks nemaz nevienam nav redzams. -_-

1.Šāva tikai viens

 

StāvošsDB tikuntā bija, huj izgrozīsies

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nedaudz iejaukšos, uzķēru ar aci šo un to.  Rekur skats no Džefrsona skata punkta http://prntscr.com/6qfjdl  un video - http://prntscr.com/6qfkw2 . Hmmm!?Gold?Paskaties abus laikus, laiks kurš uzķerts pirmajā skrīnā, un laiks, kurš uzķerts video.Pirmajā skrīnā pasaule vēl joprojām sēž mašīnā, tātad ir stāvošs DB.Vienkārši uzmanīgi vajag ieskatīties abos skrīnos un viss skaidrs.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Esmu iesaistīts, biju tajā terrā, kā arī vadu vagosus, mans pienākums ir izteikties par vagosiem.

Vecīt, jūs terru nobugojāt, niks arī nav redzams, kā arī neredzu, ka čalis no mašīnas kādam trāpītu! Pat ja trāpija, bļad, ko tu ar šito panāci? Jailos visus ar tādu skinu? Niks nav redzams, manuprāt te var TC! :)

 

E: Iepostoju apmēram reizē ar Pavļiku, vairs neko nevaru pateikt, viss acīm redzams.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Esmu iesaistīts, biju tajā terrā, kā arī vadu vagosus, mans pienākums ir izteikties par vagosiem.

Vecīt, jūs terru nobugojāt, niks arī nav redzams, kā arī neredzu, ka čalis no mašīnas kādam trāpītu! Pat ja trāpija, bļad, ko tu ar šito panāci? Jailos visus ar tādu skinu? Niks nav redzams, manuprāt te var TC! :)

Tavējie,  tāpēc ručī cik spēka?Apskaties manus skrīnus, ne jau vienā laikā divi purni būs pie sienas, vienā skrīnā redzams kā ''neredzamais'' nošauj Brūsu, otrajā redzams Džefrsons pie mašīnas, kurā ir Pasaule un šauj stāvošajā

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

esmu GSG panelis tadel neliekat wp. Nobugojam terru  nu un paradi noteikumu kur nevar bugot terru????? Stive pasties manu sūdzību par vagosim vispar paskaiti cik sūdzības ir par vagosiem tu visapr nesavaldi savu bandu vini pat nemāk ghetto manos vid var redzet cik labi vini ghetto taisa tev jau sen vajadzētu lideri off paršo sūdu kadas 10 sūdzības ir par vagosime tevi vnk vel žēlo un bob vai frank nav redzējuši jusu ghetto ja redzētu tur visus varētu likt jaila.  UN par terru tur ir tieši un skaidri redzams ja stavoš db Ne pirmo reizi.

 

Pec šis sudzības saksu ari filmēt katru terru un tad redzēsim cik parkāpumi jums ir.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Sūdzība patiesa, pasaulei hana ka es saku...

Vispār lielākās huijņas no VG rada costa, pasaule un pa retam edijs, citi ar...

Un tad vēl ir golds, kurš pie pirmās izdevības speco un met jail gsg, a savējos tik ņem ārā no jail..malacis..

Iesaku adminiem pavērot VG ja kāds reporto lai to dara...

 

P.S.paldies pavļikam, gudrs, karoč šerloks

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

esmu GSG panelis tadel neliekat wp. Nobugojam terru  nu un paradi noteikumu kur nevar bugot terru????? Stive pasties manu sūdzību par vagosim vispar paskaiti cik sūdzības ir par vagosiem tu visapr nesavaldi savu bandu vini pat nemāk ghetto manos vid var redzet cik labi vini ghetto taisa tev jau sen vajadzētu lideri off paršo sūdu kadas 10 sūdzības ir par vagosime tevi vnk vel žēlo un bob vai frank nav redzējuši jusu ghetto ja redzētu tur visus varētu likt jaila.  UN par terru tur ir tieši un skaidri redzams ja stavoš db Ne pirmo reizi.

 

Pec šis sudzības saksu ari filmēt katru terru un tad redzēsim cik parkāpumi jums ir.

Tagad nedirs, reāli, pats kā pamani, kā kāds brauc ghetto, iemūc afk, pēc tam tik dirs, ka mēs neko nejēdzam. ;) Kā arī lielākā daļa sūdzību ir nepatiesas, vai arī viena sūdzība atkārtojas piecas reizes, takā nesanāks! :) Un rly? Nevar bugot? Cik man zināms, par bugošanu pienākās bans. ;)

Link to comment
Share on other sites

Tagad nedirs, reāli, pats kā pamani, kā kāds brauc ghetto, iemūc afk, pēc tam tik dirs, ka mēs neko nejēdzam. ;) Kā arī lielākā daļa sūdzību ir nepatiesas, vai arī viena sūdzība atkārtojas piecas reizes, takā nesanāks! :) Un rly? Nevar bugot? Cik man zināms, par bugošanu pienākās bans. ;)

Es teikšu ahujennā bugošana, vnk terra ievilkās, nejau mēs ar heļiem virs zonas lidojām

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...