• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sūdziba] Jon_Vendetta(admin) un Gedwill_Quattros


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Jill_Underwood


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Jon_Vendetta (admin) un Gedwill_Quattros


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Mierigi sežu sava mashina pie savas majas te pekšņi piebrauc zaļa krasa džips un sak shaut knapi paspeju uztaisit SS parkapa visu kovien var DM CS CARDM DB


4. Kā vainas dēļ tas notika :vinju


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :http://www.bildites.lv/viewer.php?file=tv1gpwkab7vsznslzgei.png


 


  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ta metat wp bet man ir vid par sito un par to man uzmeta ban ka piedrauseju mest sudzibu.

nu normalie mums tie admini kadiem lol rp iedod viss ok un taisniba vienmer bus vinu pusu ka neka admini. joe vel on bet vid pa ban jau kadu stundu gaidu

Edited by Amaru
+1wp par lieku postu, ja reiz ir pierādījumi, liec sūdzību!
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Man ar rp piedraudēja,teica,ka ubju,ka es nestūrēšu.A Osim akounts nogopits,laikam. Tātad,tc :)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Tu man šķiet gribi visu safabricēt. Joe bija izsaukums, ka tu esi nošāvusi kaut kādu cilvēku un Joe lika Gedwilam braukt un sekot tev, Joe ar rp izliecās pa logu un ar rp atklāja uguni, sākotnēji biju blakus, bet neilgi pirms tevi atrada izgāju laukā no spēles. Gedwils kā godīgs pilsonis palīdzēja policistam veikt pakaļdzīšanos un tevis notveršanu. Varēji uzņemt arī savu DM un bēgšanu no policijas arī, sūdzība ir nepatiesa. Viss tika darīts ar rp, nedomāja neviens, ka mēģināsi šādi iegāzt cilvēkus, tāpēc arī pašiem nav ss. Kauns, ka šādi apmelo citus.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

nu ko tu neteiksi. kautvinu ss ieliec, kur es bēgu. es sēdeju mashina pie savas mājas taka nevajaga te locities. vainigs esi paskaties komentarus augstak.

ja vajaga varu iemest (chatlog)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

nu ko tu neteiksi. kautvinu ss ieliec, kur es bēgu. es sēdeju mashina pie savas mājas taka nevajaga te locities. vainigs esi paskaties komentarus augstak.

ja vajaga varu iemest (chatlog)

Tak met ko gribi,kaut vai savu kailbildi,man poxuy.Nepiešūsi ne man ne viņam neko.Viss tika darīts ar rp un pa smuko.

Šo topiku var vērt ciet.

Link to comment
Share on other sites

7. Ieroču izmantošana, šaudīšanās, personāža nogalināšana.

Ieročus serverī drīkst izmantot tikai nelegālās organizācijas un policija. Pie sevis līdzi var nest pistoles, nažus.. Automāti būs izmantojami tikai maffbizz vai terras, viņus drīkstēs atstāt mašīnā vai pielietot tikai blakus mašīnai. Bez kārtīga IC iemesla jūs nedrīkstat nošaut kādu no spēlētājiem, kā arī nederēs debīli IC iemesli ka piemēram "Es esmu rasists, Viņš izvaroja manu sievu, utt." Atceraties, šis ir RolePlay servers un roleplay nozīmē Attēlošana no īstās dzīves, respektīvi pirms izdomājat kādu nogalināt padomājat vai tomēr jūs to spētu izdarīt kādam dzīvē..

 

Ja tiek nogalināts spēlētājs bez IC iemesla jūs varat tikt sodīts ar :

Cietumsodu uz ilgu laiku

Banu uz pārs dienām

Ja jūs esat RP situācijā kur vajag nogalināt kādu cilvēku ir jāpielieto visas RP komandas, un jāpadomā kā jūs to darīsiet. Ja jums nav pierādījumi un kārtīgs IC iemesls jūs adminisrātors var sodīt ar (Ja jūs nogalinat ar IC iemeslu jāņem pieradījumi, vēlams Video materiāls):

Cietumsodu uz ilgu laiku

Banu uz pārs dienām
Link to comment
Share on other sites

 

7. Ieroču izmantošana, šaudīšanās, personāža nogalināšana.
Ieročus serverī drīkst izmantot tikai nelegālās organizācijas un policija. Pie sevis līdzi var nest pistoles, nažus.. Automāti būs izmantojami tikai maffbizz vai terras, viņus drīkstēs atstāt mašīnā vai pielietot tikai blakus mašīnai. Bez kārtīga IC iemesla jūs nedrīkstat nošaut kādu no spēlētājiem, kā arī nederēs debīli IC iemesli ka piemēram "Es esmu rasists, Viņš izvaroja manu sievu, utt." Atceraties, šis ir RolePlay servers un roleplay nozīmē Attēlošana no īstās dzīves, respektīvi pirms izdomājat kādu nogalināt padomājat vai tomēr jūs to spētu izdarīt kādam dzīvē..
 
Ja tiek nogalināts spēlētājs bez IC iemesla jūs varat tikt sodīts ar :
Cietumsodu uz ilgu laiku
Banu uz pārs dienām
Ja jūs esat RP situācijā kur vajag nogalināt kādu cilvēku ir jāpielieto visas RP komandas, un jāpadomā kā jūs to darīsiet. Ja jums nav pierādījumi un kārtīgs IC iemesls jūs adminisrātors var sodīt ar (Ja jūs nogalinat ar IC iemeslu jāņem pieradījumi, vēlams Video materiāls):
Cietumsodu uz ilgu laiku
Banu uz pārs dienām

 

Jēga šim postam ?

Link to comment
Share on other sites

Bet vai ir vai nav iemesls, dm talbraucejus dod banu uz 7dienam. Bus jamaina noteikumi saistiba par talbraucejiem. Lai bans ka minimum ir 21 d

  • Upvote 5
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Bet vai ir vai nav iemesls, dm talbraucejus dod banu uz 7dienam. Bus jamaina noteikumi saistiba par talbraucejiem. Lai bans ka minimum ir 21 d

Wtf,kas tur tik īpašs,ka pis nost tālbraucējus?

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...