• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Viktors un velviens no prizmas stavos Db


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Mark Berzins


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Vid būs


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Čiloju stacija atbrauc viktors un saka lai db mani.


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņu


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


https://youtu.be/9FGlLinMGeM


(Screenshots vai Video)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tādus pedarasus aprakt, nevis vienkārši novākt no mašīna loga, čau.Un jā, vispār ideja bija tāda, ka mauksim cauri, bet priekšā, kā pats redzi, bija mašīna.Man *** arī par to, ko tu teiksi.IC iemesls tai padarīšanai bija, jo arĪ DB taisa ar iemeslu.Tavi kolēģi, nezinu kurš, viņam atņēma tiesības, līdz ar to, viņš normāls cilvēks būdams attīrija zemi no lopiem.

Link to comment
Share on other sites

Tādus pedarasus aprakt, nevis vienkārši novākt no mašīna loga, čau.Un jā, vispār ideja bija tāda, ka mauksim cauri, bet priekšā, kā pats redzi, bija mašīna.Man *** arī par to, ko tu teiksi.IC iemesls tai padarīšanai bija, jo arĪ DB taisa ar iemeslu.Tavi kolēģi, nezinu kurš, viņam atņēma tiesības, līdz ar to, viņš normāls cilvēks būdams attīrija zemi no lopiem.

Tu saki ka es esmu pedars??? Vai viņi ???? Es nezinu kurs atņēma tiesības viņam , bet *** vajag stavos Db.... UN kāds sakars tur ar mani vispar ja nezin kurs atņema tiesības tad visapr *** vajag ardīties aizej un noliec jaunas.......

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pff, tad jau sanāktu MG.Ne viņš vārdu viņam būtu zinājis, ne ko.Mēs negalinam konkrētus cilvēkus, vnk pa vienam visus 

Skkk....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tam šoferim īsti DB līdzdalības nebūs, jo video nav tik garš un pluss tas ka viņš rakstīja čatā. 

 

Tādus pedarasus aprakt, nevis vienkārši novākt no mašīna loga, čau.Un jā, vispār ideja bija tāda, ka mauksim cauri, bet priekšā, kā pats redzi, bija mašīna.Man *** arī par to, ko tu teiksi.IC iemesls tai padarīšanai bija, jo arĪ DB taisa ar iemeslu.Tavi kolēģi, nezinu kurš, viņam atņēma tiesības, līdz ar to, viņš normāls cilvēks būdams attīrija zemi no lopiem.

DriveBy - šaušana no auto, no jebkuras vietas - šofera, blakus sēdētāja, vienalga. Tas ir aizliegts!

Atļauts tikai bandu karos, kā arī mafiju karos no braucoša auto. Šoferis DB taisīt nedrīkst, un no moča arī tas ir stingri aizliegts!

Kāda starpība vai IC iemesls bija? 

 

Gusts_Vaivods - DB 5 dienu bans. 

 

TC 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...