• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Džo Barbao


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Pavļiks (Viktor Pcholkin)

2. Administrātora niks spēlē :Džo Baobabs
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
r5u73rhx3yhr2ibj98u.png 

tkvjajmtovzjt9jkqdzc.png
4. Apraksts par situāciju :Karoč čalis man uzmet čata banu, toties bābietim nē.Nekas, ka bābietis mixo, ka pati runā pa trubu, karoč tas tā, sūdzība mazsvarīga, vienkārši jāsaprot, ja nav spēka līdz galam darīt kaut ko bļe, ta arī nedari, nevis vienu sodi, otru ***, pusratā atstāj.Ja dari, tad dari, man *** vai tev adminu čats spamojas, nemaz tas tā nevar būt, te tikai 30+ purni, Jūs, adminus jau te neviens nežēlo utt.Karoč tēma tāda, ka nespēj normāli paadminēt, tikai pa roku galam kaut ko izdari un viss.

 

Link to comment
Share on other sites

Kā lai es zinu ka viņa runā,man rādijās ka katrs viņa nav tavā kamerā,un /report bija par tevi ierakstīts tikai ka runā pa telefonu cietumā...

Link to comment
Share on other sites

Kā lai es zinu ka viņa runā,man rādijās ka katrs viņa nav tavā kamerā,un /report bija par tevi ierakstīts tikai ka runā pa telefonu cietumā...

Skrīnu parādi veci.Tas jau arī nekas, ka man viņa blakus bija bļe.Jebal ar tavu domāšanu

Link to comment
Share on other sites

Nu bieži rādās vienam tā un otram tā. 

 

Te vainu ir tā ka viņš ātri uzspecoju, jo bija reports, kā viņš teica un redzēja tevi runājam pa telefonu un attiecīgi sodīja. 

 

Un otrs variants, ka viņš ilgāk jau vēroja, redzēja abus un tad, ja viņam viņa nerādījās cietumā to jau varētu saprast pēc čata. Un jāsoda būtu pa rMIX, ja viņš tik un tā nezinātu, ka cietumā. Bet nu es domāju, ka pirmais variants varētu būt. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...