• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Pasaule - sev pati naba


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Pauls Hovards

2. Administrātora niks spēlē :Jon World
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
pmq13levqwf5p1caq014.png
4. Apraksts par situāciju :Tātad.Viss sākas ar to, ka Pasaule nepārtraukti pārkāpj RP manā virzienā, ietriecas manī, kaut ko ne tā izdara, bet neizmanto rp, nemaz.Šodien, piemēram, pie baznīcas ielidoja manī ar mašīnu, un pats izlec ārā.Es cenšos pielietot rp, bet mani sanikno viņa vienaldzība, tas, ka viņam ir galīgi vienalga.Es rakstu lai sāk domāt par rp, ja ir admins, bet viņš saka lai es ... skrīnā redzams.

Kopsavilkums primitīvs - slinks admins, nebaidīšos teikt - slikts admins.Neievēro rp, vakar arī, ietriecas manī un aizmūk ar visu bābieti blakus.Okey, nosūtu reportu, kāpēc tu neko negrasījies rpot.Atbilde:Gadās.Sapratu, ka viņa attieksme ir ļoti vienaldzīga pret rp, bet tad kāpēc nāc par RP adminu?

Būsim reālisti.Daudz ir bijuši administratori, kuri nevēlas rpot, bet tēlo pasaules nabu... Bet kāpēc tad spēlētājiem būtu jāsūdzas par rp?Tā ir arī administratoru vaina!

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Un tiko teica -Nekas ka no tevis erpe neredzu,kautvai ieveroju 10x vairak ka vins :D

Paldies par WP  :wub: 

Edited by sound
Lūdzu, tikai nesapratu tavu domu.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

A ko darīt,dzīve grūta katrs erpo kā māk,nu ja nemāk tad vispār neerpo.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bija momenti,kad neesmu ieverojis RP,atzisos.

 

Es centos darit savu darbu labi,vismaz man ta skiet.

 

Es aiziesu no administratora amata,ja jus ta velaties.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Tev šķiet, tev šķiet.Ko tu vari liekuļot?Vienkārši tev vienalga par visu kas notiek, tā arī pasaki, nevis te lokies, tā sanāk, šitā sanāk.Ja tu tik tiešām censtos .. nebūu šī - http://prntscr.com/77hx4t . Attieksme pret citiem tev ir graujoša.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tev šķiet, tev šķiet.Ko tu vari liekuļot?Vienkārši tev vienalga par visu kas notiek, tā arī pasaki, nevis te lokies, tā sanāk, šitā sanāk.Ja tu tik tiešām censtos .. nebūu šī - http://prntscr.com/77hx4t . Attieksme pret citiem tev ir graujoša.

 

Man nav vienalga,es biju aiznemts taja bridi.

 

Es vinam vienreiz teicu,ka to cilveku nebanosu,bet vinam nepieleca.

 

Vinam bija jasaprot,ka man taja bridi nebija laika,lai gaiditu vina speletaju un banotu vinu.

 

Attieksme man ir normala pret speletajiem,ka ari administratoriem.

 

Ko es tadu izdariju,ka jus man sita brauciet virsu? 

 

p.s OpelX,kapec tev tas ir jadara? Kauns nav par to,ka uznem screenus par savu kolegi?

 

Uzvedies ta ka mikstais,jo pielien citiem,teiksu ka ir.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pasaul neņem galvā šitos mazos retardus...Labāk ej no acc prom , būs mazāk problēmu....Pirmais moments ir zbis , kad dabū acc , bet tad ir vienalga ;)

Idioti un Retardi apceļ Pasavli :@

Link to comment
Share on other sites

Man nav vienalga,es biju aiznemts taja bridi.

 

Es vinam vienreiz teicu,ka to cilveku nebanosu,bet vinam nepieleca.

 

Vinam bija jasaprot,ka man taja bridi nebija laika,lai gaiditu vina speletaju un banotu vinu.

 

Attieksme man ir normala pret speletajiem,ka ari administratoriem.

 

Ko es tadu izdariju,ka jus man sita brauciet virsu? 

 

p.s OpelX,kapec tev tas ir jadara? Kauns nav par to,ka uznem screenus par savu kolegi?

 

Uzvedies ta ka mikstais,jo pielien citiem,teiksu ka ir.

kkā jau admina lvl jādabū

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...