• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Inkasātoru Bugs // Kurš katrs var paņemt šo naudas čemodānu !!


Ninja

Recommended Posts

Apraksts par problēmu : 


Dodos no savas mājas ar močuku uz inkasātoru darbu , lai parādītu jums šo bugu kad katrs spēlētājs kurš nav inkasātors var paņemt čemodānu ar naudu !! Ceru ka nebugojās tādā veidā nauda , jo negribu lai taisa Naudas RR !! Video nobeigumā izlasiet visu ko es domāju par šī darba izpildi un kā varētu tikt tagad tikai inkasātori pēc čemodāna ! 


Pierādījumi par problēmu : 


Video:



 


Link to comment
Share on other sites

čemodānu varbū var panemt , bet lai tev paradītu to CP vajag iekapt taja busā ;)

Varbūt nemaz nevar aizvest .

Link to comment
Share on other sites

Rl jau katrs var panemt tadu koferiti. Bet varetu to noverst! :lol:

Link to comment
Share on other sites

čemodānu varbū var panemt , bet lai tev paradītu to CP vajag iekapt taja busā ;)

Varbūt nemaz nevar aizvest .

Nevar vinju aizvest , bet bugot naudu caur vinja , ja kāds atrastu naudas bugu no šī prikola tad atkal butu Naudas RR -- un cilvēki nebūtu laimīgi par šo ;)

Tad labāk inkasatoriem leja uzlikt citu ieju , kad durvis prieksa atrodas tāpat kā z51 , katrā pusē -- pie durvim , aiz durvim -- atrodas pikaps pa kuru var iziet/ieiet iekšā bankas nodalijuma kur paņem čemodānu ar naudu !!

Link to comment
Share on other sites

Tas ir RP, viss loģiski

Loģiski , būs tad kad uztaisis Naudas Restartu?

Tad tu ar galvu pa priekšu padomā pirms raksti jēlības..

Link to comment
Share on other sites

Pēc manām domām tas čemodāns domāts greznuma pēc, lai citi arī var papriecāties un pastaigāties. Vai arī vairāk rp mūsu serverī, kaut kas tam līdzīgs. Es jau arī varēju paņemt, kaut vai Domes līderis esmu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...