• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jimmy Willmer


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Santino Casanova


2. Administrātora niks spēlē : Jimmy Willmer


3. Pierādījumi par pārkāpumu : Kāds sakars no CS? Man video stāv kur mierigi braucu gar domi uz banku , bet pēkšņi kaut kādi smirdeļi stāv priekšā , akdievs labāk būtu pastijies viņu RP -- tā kā dieviem vienkārši kolosāli Rperi , video visu labi var redzēt kad nonrp tēmē , a tev jau pie dirsas , nu zinot tevi tu sevi aizstāvēsi te un kaut kā ataisnosies.. Bet ta vai ta , kādreiz pieķeršu kad dmo atkal mani , bet šoreiz nofilmēšu .. Bet tas neatiecas par taviem DM , bet par nepatiesiem cietuma sodiem.. Braucu uz Banku , pēkšņi kaut kādi smirdeļi priekšā , cenšās nonrp nošaut bet netaisa dm , karoč divos vardos sakot -- RP DIEVI ;)


4. Apraksts par situāciju :


Screan par nepatieso jailu:


7pwr7ok0i5d07uazotpa.png

 


 


 


Video:


Augšupielādēšu un iemetīšu blakus kā pierādijumu (( nesmakas no cs , braucu  uz banku un šie āksti stāvēja )) Iemācies adminet yolo & Anti Swag biatch..



Sakars no CS? Ja tur arminiekiem & Policsitiem nav RP , yolo & iemacies adminēt..


  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Iemācies spēlēt,tev apkārt stāv policija tēmē uz tevis ar ieročiem.A tev pilnīgi ***,RL tu bikses piemīstu un darītu ko gribi...

Link to comment
Share on other sites

Iemācies spēlēt,tev apkārt stāv policija tēmē uz tevis ar ieročiem.A tev pilnīgi ***,RL tu bikses piemīstu un darītu ko gribi...

Vispar jau ne, bet pasties uz sevis ..

Tu saki kad es nemaku spelet , ok es nemaku spelet..

Bet atdzisti savu vainu -- kad nemaki adminet.. ;//

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Māku es adminēt,tu spēlēt nemāki +beigās uztaisīji police Abuse,un dirsies pretī policistiem.Kāds te sakars ar admina darba nemācēšanu?Uz tevi ar ieročiem tēmēja tu nodirs policiju Nē nu jā tas jau nav CS...Iemācies RP likumus un tad spēlē...

Link to comment
Share on other sites

Māku es adminēt,tu spēlēt nemāki +beigās uztaisīji police Abuse,un dirsies pretī policistiem.Kāds te sakars ar admina darba nemācēšanu?Uz tevi ar ieročiem tēmēja tu nodirs policiju Nē nu jā tas jau nav CS...Iemācies RP likumus un tad spēlē...

Gribi meiby aprauties?

Tulit video augšupielādēšu kur tu teleportējies uz LSPD lai tev mehāniķis ielietu bendžu tava lidaparātā , wnk tāds admins kam patik acc sava labā paspēlēt..

Gaidi video un sapratīsi pats , varēji uz lidostu izsaukt mehāniķi nevis teleportēties klāt , lai ielejot bendžu..

Editā būs video !

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Gribi meiby aprauties?

Tulit video augšupielādēšu kur tu teleportējies uz LSPD lai tev mehāniķis ielietu bendžu tava lidaparātā , wnk tāds admins kam patik acc sava labā paspēlēt..

Gaidi video un sapratīsi pats , varēji uz lidostu izsaukt mehāniķi nevis teleportēties klāt , lai ielejot bendžu..

Editā būs video !

Tu laikam esi atsities ? 

Nu un kad kādreiz kāds savā labā izmanto administrātora statusu .

Viņi nav to pelnījuši ? 

Viņi sargā tavu pakaļu lai haxori neizārda to , viņi aizsargā lai tevi nedēmotu .

Viņi vienmēr ir izpalīdzīgi .

Nu un ja kādreiz viņi salabo auto ar /fixveh , vai ielej degvielu , vai teleportējas uz bbendzīntanku .

So what ? I just pee in my pants ?

Veikalā pārdodas dzīve manliekas , ja atceros šodien kad gāju garām ieraudzīju , liekas kad vēl bija . 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu laikam esi atsities ? 

Nu un kad kādreiz kāds savā labā izmanto administrātora statusu .

Viņi nav to pelnījuši ? 

Viņi sargā tavu pakaļu lai haxori neizārda to , viņi aizsargā lai tevi nedēmotu .

Viņi vienmēr ir izpalīdzīgi .

Nu un ja kādreiz viņi salabo auto ar /fixveh , vai ielej degvielu , vai teleportējas uz bbendzīntanku .

So what ? I just pee in my pants ?

Veikalā pārdodas dzīve manliekas , ja atceros šodien kad gāju garām ieraudzīju , liekas kad vēl bija . 

Sargā muguru no hakeriem?

Šodien bija ienācis tāds niks ar sākumu - Unban_*****_***** hzz , adminiem bij pie dirsas ;)

/report sūtijām bet neatbildēja , tāpat kā šodienas izdarības spawn vidu - Arminieks  vs Policisti -- Dmojas // admini neatbildēja ..

Nu jā tu sev dzīvi nopērc , kad nākošreiz iesi garam , oky?

 

Nav labi /tp & /goto pie mehanikiem -- Liels Nonrp , CS , Acc savā labā...

Lai lemj augstāk stāvošie administrātori.. Tač pietiks , huiņas vārīt..

Ja nemāk atbildēt pa /report un ignoru uzmet , tad kam šādu sūdaiņu administrāciju vaig?

Jimmy Willmer tas attiecās uz tevis , šodien iemeti mani par Cs , ja sapratu biju vainīgs , bet nedomāju ka administrātors kurš augšā apliecinājis ka zin RP , un tagad video var ko citu saskatīt , peace dude .. ;//

Link to comment
Share on other sites

Šajā projektā tevi visi heitos dēļ kā šāda , lai izskata Zigis .
Tieši tajā laikā bija konkurs un ļopeni vajadzēja piepildīt tādēl arī tā notika nesmuki. 

Vienvārdsakot , tē cē tāpat .

Link to comment
Share on other sites

Šajā projektā tevi visi heitos dēļ kā šāda , lai izskata Zigis .

Tieši tajā laikā bija konkurs un ļopeni vajadzēja piepildīt tādēl arī tā notika nesmuki. 

Vienvārdsakot , tē cē tāpat .

Vaidzēja piepildīt ,mmm , kapēc tad nesauca mehāniķi uz Lidostu?

Vai tas nebutu erpiski? - Izsaukt mehaniki? Nevis teleportēties pie vinja? :D

Padomā pirms ko raksti , ja man vaidzetu mehaniki es vinju izsauktu , ja realitate man masinai nebutu bendzina - Ietu ar kajam lidz tuvakajam bendzintankam ar kannu , lai pielietu sev paris litrus , lai tiktu uz bendzintanku un pārējo piepildītu.. 

 

Lai izsakās kāds augstām stāvošais administrātors un beidzam lieku bazaru -- ta vai tā puse servera domā , kad Jimmy Willmer -- izmanto acc priekš savām vajadzībām , kā nekā dmo - bez rp ;// Žēll , kad video neuzmočiju pie VLA hooda ;/ 

Link to comment
Share on other sites

Jimmy Willmer ACC savā labā! + viņam tak cs nolaisties pie LSPD lai uzpildītu bendzīvu ļotenei :D

Bet vienalga, viņš var! Katru deinu aizsargā serveri no Gosūda pediņiem, un uzturot serveri kārtību! Viņš ir pelnījis atpūtu no darba! ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Bet vienalga, viņš var! Katru deinu aizsargā serveri no Gosūda pediņiem, un uzturot serveri kārtību! Viņš ir pelnījis atpūtu no darba! ;)

Tu saki kad viņš serveri uztur kārtību?

-Tad pasaki man , kad viņš iekšā ir VLA pie Oscary Williams -- aizstāv savējos lai nebutu cietuma sodi , pat video var redzēt kad viņš VLA atrodas , vaitad nebija minēts kad administrātori nedrikst atrasties nelegālāš organizācijas? Vismaz iepriekš visi administrātori sēdēja pa legālajām organizācijam , lai nevarētu aizsargāt dmerus u.c. cilvēkus kas nezin RP ;/ Ja jau viņš uzturētu kārtību kad viņam /report uzraksta kadi 5 cilvēki par to kad spawna hakeris sēž un spēlētāji dmo , tad viņš neatbild .. Tad kad liek sūdzību par viņu foruma -- tad veikur augšā jau redzat , pieskrien kā apdirsies ;// Nu jā , te jau tev jaizstāvās par savu ACC , bet vari nenoliegt , ka neizmantoji ACC savā labā ..

 

 

Pietiks te lieki izrunāties , lai augstām stāvošais lemj visu par šo nelaimes putniņu ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...