• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzos par Jimu Mendezu


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Max Black

2. Administrātora niks spēlē : Jim Mendez
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Nebūs, jo nepaspēju paņemt.
4. Apraksts par situāciju : Es vakar mierīgi sēdēju serverī, gaidīju kad būs terra. Piebeidzos un braucu no slimenes. Iebraucu hoodā skatos stāv lielā SWAT mašīna, blakus arī Jims. Es atnāku, ja nemaldos kaut kāds Benjamins man ar RP iebelza pa žokli, es to nepamanīju nemaz, jo Jims man prasīja vai esmu salietojies, vai esmu lo*s u.t.t. Vēlāk viņš sāka kaut ko muldēt par bandām, tikmēr man kaut kāds cits ments pūta acīs ar baloniņu. Ar manu paneli darīja to pašu, kamēr viņš bija nogājis no PC. Jims viņu iesēdināja par RP avoid, pēctam kad viņš atgriezās pie PC, loģiski ka bija dusmīgs, jo kā var jailot cilvēkus kuri ir AFK. Tad viņš ar cenzētiem lamuvārdiem šo, to uzrakstīja Jimam. Rezultātā tika banots par ''Admin Abuse''

Bet kur ir loģika, LSV es esmu pasniedzis kā ''BMX'' klubu, a viņi iegāžas ar visu smago tehniku un saka ka esmu narkomāns, ka esmu bandā, sit man u.t.t. Es gan izgāju no spēlēs dēļ sašutuma bet viņi jau sāka bērt pa mani no tiltiņa. Tas ir pilnīgs nonRP kalngals, manuprāt iepriekš tas pats notika Riffu hoodā. Administrators atradies!

Link to comment
Share on other sites

Ja tu nezinaji,sporta klubs ir tikaij tāds nosaukums.Un policija zin ka tā ir banda tas pats ar mafijām...

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Viņš nebija AFK .Viņs Benjmina atbildeja /b čāta ,ja kas un pectam Benjamins ar RP viņam iesita divas reizes un tavejais nenoerpoja.

2.Es tev neprasi vai tu esi salietojies.

3. Tas nebiju es kas par tevi bēra no tiltiņa tie bija LSPD darbinieki ,jo mes ar Benjaminu jau bijam ceļa uz iecirkni.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tev laiks līdz 18:00  iemest SS ja nebūs tad sudzība būs aplama

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...