• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdziba] Deins Cub - Aim/Wallhack []


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :


Dominic Keethon


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :


Deins Cub


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :


Ierodāmies fabrika taisit ieročus iekš sava biznesa , pēkšņi caur skype sarunu Ilmars Keethon saka kad Deins Cub ar aimu šaudas , okey - saku filmēt video.. Uzliku dažās vietas palēlinājumu & pāatrinājumu lai vieglāk saskatīt viņa aimu vai wallhack.. Kā jau zināms kad līderi vakar nobanoja par hakiem , un šodien varētu šo personu nobanot , kā nekā ar līderi ir labākie draugi..


4. Kā vainas dēļ tas notika :


Šī mudaka..


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


Video:



  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Tak viņš ir lohs bļe . :*

Edited by Jilla
kas tie pa izteicieniem
Link to comment
Share on other sites

Sveiks Ninja, mēs visi zinam ka tu esi dirsā līdējs. Kad tu biji pie mums AM tu dirsies ķipa liksi fake sūdzības pa mums un redzams tas ir tas. Pirmkārt kāds WH? Es tevi visur redzēju tāpat kā tu mani redzēji. Aims? Pat tur kur tu uztaisiji lēnu video nav redzams nekas, Ninja labāk lien tālāk visien Analy, bet tagad tev neizdevās sataisīt fake sūdzību, jo tur nekur nav redzams aims. Tavu niku redzējās, tāpat kā tu manu redzēji. :)

 

 

+ Kur beigās tu ieliki screen tur tavējais ievāca pie sienu ibio. Bezsakars. Un tur kur tev video Matrica tur es shavu tam kursh ir tev aizmugure tavejam otrajam. :) Sudziba aplama nav tev pieradijumi. Melis.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sveiks Ninja, mēs visi zinam ka tu esi dirsā līdējs. Kad tu biji pie mums AM tu dirsies ķipa liksi fake sūdzības pa mums un redzams tas ir tas. Pirmkārt kāds WH? Es tevi visur redzēju tāpat kā tu mani redzēji. Aims? Pat tur kur tu uztaisiji lēnu video nav redzams nekas, Ninja labāk lien tālāk visien Analy, bet tagad tev neizdevās sataisīt fake sūdzību, jo tur nekur nav redzams aims. Tavu niku redzējās, tāpat kā tu manu redzēji. :)

 

 

+ Kur beigās tu ieliki screen tur tavējais ievāca pie sienu ibio. Bezsakars. Un tur kur tev video Matrica tur es shavu tam kursh ir tev aizmugure tavejam otrajam. :) Sudziba aplama nav tev pieradijumi. Melis.

 

Man tev jautājums ! - Kā tu mani tik tālu varēji redzēt? 

Biju pie jums - lai palīdzētu kara , bet nošavu tevi.. Tad sākāt Dmot , bet līderi jums nobanoja par hakiem..

Tur kur uztaisiju lēno pātrinājumu var redzēt kad tev lode aiziet šķibi gar tās ēkas stūra pusi uz manim..

Manējais cipa iešāva pa to sienu šķībi ? + Lode lidoja no tavas puses..

Nevaig izlikties , ka tev nav aima , domā tā ir pirmā reize kad sūdzās par tevi?

 

Tu saki kad sūdzība aplama? - Pagaidam kad izteiksies par šo administrācija.. 

 

kaut aiz manis uz būdas sēdēja -- Ilmars Keethon , uz moča aizbrauca manējais pie tevis lai nosistu..

+Mēs fabrikā bijam tikai 3 cilvēki.. Kurš tad varēja pa mani iešaut šķībi?

Padomā ar galvu , nevis sit dir*su pret zemi :)

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Lool es vsp kat tu pieskreji aiz karbas es saudiji taja kurs vistalak staveja

Link to comment
Share on other sites

Lool es vsp kat tu pieskreji aiz karbas es saudiji taja kurs vistalak staveja 

Jā protams , nepūt pīlītes..

Es šaudiju? - Gramatika kur?- Man ieroča nebija ,es filmeju ibio..

A un kā tu zināji kas mes esam? Varbūt mes varējām būt pa visam kas cits - iznemot Eiropiešu mafiju.. (( Tak video labi var redzēt kad viņa šķība lode izlido no vinja Deagle , akdievs - ja teiks te kads no adminiem pateiks -- "TC - aplama sūdziba" -- tad nebrīnās kāpēc hakeri šeit uzturas? Un cilvēki negrib spēlēt ar hakeriem ))

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ninja beidz melot, kad tu skrēji virsū tu aizmirsi ka tev aizmugurē ir tavējais? Un tu gonī ķipa es tev šāvu? Nē, es tev sāku šaut tikai tad kad es tevi redzēju, vai tu pateiksi, ka tev neviena mugurā nebija? Bezsakars. Ja šeit būs bans patiess, tad es saprotu kur pazūd samp.lv tauta. Nebija te aims. (Gramatiski pareizi es gribu un rakstu, tā ka Zigis)    Te ir redzams, ka man nav aims!

Link to comment
Share on other sites

Ninja beidz melot, kad tu skrēji virsū tu aizmirsi ka tev aizmugurē ir tavējais? Un tu gonī ķipa es tev šāvu? Nē, es tev sāku šaut tikai tad kad es tevi redzēju, vai tu pateiksi, ka tev neviena mugurā nebija? Bezsakars. Ja šeit būs bans patiess, tad es saprotu kur pazūd samp.lv tauta. Nebija te aims. (Gramatiski pareizi es gribu un rakstu, tā ka Zigis)    Te ir redzams, ka man nav aims!

Man aizmugurē čalis brauca ar roleri - ibio..

Skaties video uzmanīgi ..

Tu man šāvi , manam draugam un tam kas ar roleri brauca..

Ai nevaig lieki izteikties.. -- Zini kas notiek ar postu krājējiem , pie tam lieku postu krājējiem? - (( wp vai suspis ))

Samp.lv tauta pārstāv no hakeriem un neloģiskiem cilvēkiem - Zigis - nemāk gramatiski rakstit ;/ - Nothing Spešall ..

Te ir redzams kad tava lode lido šķībi man virsu , pat paņēmu screen no tas vietas kad tu man šāvi..

 

 

Administrātori izskatat sūdzibu , pietiks tač lietot aim/wallhack..

Tā vai tā visi zin ka tu izmanto .. 

Gaidu administrācijas izteikumus par šo personu..

 

Zigi ja izsakies tad nenoliedz patiesibu ;) -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...