• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdziba] Ben Birkin - DM//Talbraucējus


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Kamiko Hayashi


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Ben Birkin


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Mierigi braucu garam , sāku filmēt kad sāka šaut pa mani , izkāpu āra un kādu brīdi nešāva.. Tad atkal atsāka šaut pa mani ;) Es esmu talbraucējs , un pa talbraucējiem ja šauj liek 1 mēnesi zem bana , vaitad nē? -Vēll labu laiku atpakaļ tā darija..


4. Kā vainas dēļ tas notika : Atkal šī āksta dēļ.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 


https://www.youtube.com/watch?v=7trXVHU6eoA


  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zēļ, ka tev nav pilnais video kur redzams, kā tu PG manu Policijas mašinu!

Pierādiju man nav, jo grasijos iet ārā, likt sūdzību par Janis_Jaunais un izsledzu frapu.

 

http://www.bildites.lv/images/6crt4j98ib2lxx9zmmr.png

 

6crt4j98ib2lxx9zmmr.png

 

P.s video reģistrēts, un izgriezts, ka viņš manu mašīnu "Policijas" iestum ūdeni! Un video ir OOC INSULT par mani

 

 

 

Edit line

 

http://www.bildites.lv/images/bted3sipnzykh6m97szu.png

 

sakties video un redzēs ka pazūd viņa

 

bted3sipnzykh6m97szu.png

Edited by Ben_Birkin
  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Zēļ, ka tev nav pilnais video kur redzams, kā tu PG manu Policijas mašinu!

Pierādiju man nav, jo grasijos iet ārā, likt sūdzību par Janis_Jaunais un izsledzu frapu.

 

http://www.bildites.lv/images/6crt4j98ib2lxx9zmmr.png

 

 

 

P.s video reģistrēts, un izgriezts, ka viņš manu mašīnu "Policijas" iestum ūdeni! Un video ir OOC INSULT par mani

 

 

 

Edit line

 

http://www.bildites.lv/images/bted3sipnzykh6m97szu.png

 

sakties video un redzēs ka pazūd viņa

 

 

 

 

Ko?

Kāds PG - mašina jau sen tev tika iestumta uldeni..

Bet tev šeit mana video var labi saskatīt tavu DM//talbraucējus , ja nebrīnos par to liek 1mēnesi zem bana , vaitad ne?

**Vismaz agrāk tā lika , bet šoreiz varbūt pat tik lielu sodu neuzliks**

 

 

 

Kā arii tas ka viņš varēja iestumt tavu mašīnu uldenī ir lielāka iespēja , jo kad es braucu klāt tava mašīna bija iegāzusies uldeni..

Man nav ko apslēpt , jo video tika filmēts kad pamaniju kad manus biedrus - Tālbraucējus jūs atkal sodat bez RP iemesla..

**Sāku filmet video , un pamaniju atkal tevi - Iepriekš liki MG zvaigznes , bet tagad DM//Talbraucējus**

 

Neizvairies no sūdiem , video var redzēt vien kad tu DM//Talbraucēju , jeb mani..

Un tas ka Jānis Jaunais tev pa OOC Insult uztaisija - nav mana vaina bet viņa.. ;)

Laiks atšķirās par 10sekundēm + viņa mašīna arii pazuda... ;/

 

 

 

E:

Kā arii tavās bildēs pamaniju neparastu atgadījumu par tevi.. Pats bildēs baigi labi nonrp taisi + MG //soda kvītis liec ar nosaukumiem (( Es redzēju tavu pārkāpumu )) - Tas vien ir MG , jo tev bija jāraksta par ātrumu pārsniegšanu vai ka pēc numura zīmēm atšķīri .. - Nevis - ''Es redzēju tavu pārkāpumu" - Tas vien nozīmē kad vien liels Nonerperis iekš servera esi + Kārtīgs Dmeris !

Kā arii pamaniju par tevi tādu lietu kad nemāki ar RP notēmēt ieroci :) + Tas vien par tavu soda kvīti // jau sen vaidzēja izmest no SFPD ;3

 

 gpj1nfjng58ujug88kd.png

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ko?

Kāds PG - mašina jau sen tev tika iestumta uldeni..

Bet tev šeit mana video var labi saskatīt tavu DM//talbraucējus , ja nebrīnos par to liek 1mēnesi zem bana , vaitad ne?

**Vismaz agrāk tā lika , bet šoreiz varbūt pat tik lielu sodu neuzliks**

 

 

 

Kā arii tas ka viņš varēja iestumt tavu mašīnu uldenī ir lielāka iespēja , jo kad es braucu klāt tava mašīna bija iegāzusies uldeni..

Man nav ko apslēpt , jo video tika filmēts kad pamaniju kad manus biedrus - Tālbraucējus jūs atkal sodat bez RP iemesla..

**Sāku filmet video , un pamaniju atkal tevi - Iepriekš liki MG zvaigznes , bet tagad DM//Talbraucējus**

 

Neizvairies no sūdiem , video var redzēt vien kad tu DM//Talbraucēju , jeb mani..

Un tas ka Jānis Jaunais tev pa OOC Insult uztaisija - nav mana vaina bet viņa.. ;)

Laiks atšķirās par 10sekundēm + viņa mašīna arii pazuda... ;/

 

 

 

E:

Kā arii tavās bildēs pamaniju neparastu atgadījumu par tevi.. Pats bildēs baigi labi nonrp taisi + MG //soda kvītis liec ar nosaukumiem (( Es redzēju tavu pārkāpumu )) - Tas vien ir MG , jo tev bija jāraksta par ātrumu pārsniegšanu vai ka pēc numura zīmēm atšķīri .. - Nevis - ''Es redzēju tavu pārkāpumu" - Tas vien nozīmē kad vien liels Nonerperis iekš servera esi + Kārtīgs Dmeris !

Kā arii pamaniju par tevi tādu lietu kad nemāki ar RP notēmēt ieroci :) + Tas vien par tavu soda kvīti // jau sen vaidzēja izmest no SFPD ;3

 

 gpj1nfjng58ujug88kd.png

 

 

Lūdzu beidz vienreiz melot !

Tā!  Viņš nevarēja iestumt, jo bija miris.

Tavā video redzams, ka mašīna ripo lējā un pazūd, neviena cita tur nav!

Nevis iegāzusies ūdenī!

Jā DM ir no manas puses tapēc, kā  no tavas puses ir PG

 

Es sodus rakstu visiem ar esmu nevainīgs Play komandām un vispār jums jāklausa policija

 

 

Update #1

 

No policijas nedrīkst bēgt bez IC iemesla, ja redzi policiju ar sirēnām, obligāti jāapstājās ( Izņēmumi ātrā palīdzība, mafbizz, gangwars ), kā arī,ja policija, ātrā palīdzība ātri brauc ar ieslēgtām sirēnām, tāpat kā dzīvē samazini ātrumu un nobrauc malā, lai ir vieglāk tev tikt garām.

Noteikumu neivērošanas gadījumā saņem sodu: 120 minūšu cietumsods līdz 1 dienas banam par MassCS

 

Tavs Video ir OOC Insult, Jūs apvainojat mani par NonRP un MG zvaigznes bez pierādijumiem

Nu man pretī bija nonrp , Viņs man pasi bez rp es atri sodu bez rp  Un  bija /report adminiem bet viņi bija aizņemti laikam

 

Šeit ss ka protu rp , ja neprastu admins būtu mani nobanojis

[Link]

 

Degle man bija rokā!

Visi sreverī man kladzina, ka priekš DEAGLE  nevaiga rp kaut vai man ir

 Pielietoju kur saskatu, ka ir nepieciešams! Kāda jēga man pielietot notēme Ja es pa /m  Vai šaušu bez brīdinājum

 

P.s viss gaidu adminu lemumus

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tavs Video ir OOC Insult, Jūs apvainojat mani par NonRP un MG zvaigznes bez pierādijumiem

Šeit ss ka protu rp , ja neprastu admins būtu mani nobanojis

[Link]

 

 

 

Ā , un prikols - pēc stundas iemest šo bildi kur mētā erperi? - Kaut tāds nēēsi?

Pff - tagad ar savu rp nenoliesi savu nonrp (( video + pārējos screen kurus pats meti foruma + es sarakstiju tavus pārkāpumus))

 

 

Mans video ir ooc insults? :D - Tu zini kas ir loģika?

Es nofilmēju kur tu atklāti šaudies + ja nezini kas ir RP , tad labāk tinies no SFPD kamēr nēēsi izmests āra..

*Kam man tavu ss kurš ir pec tam taisits , ttas pie kajas -- uz tās vietas nebija rp takā..

Beidz izteikties lieki , jo tā vai tā par tevi ir dahuja sūdzību kur liec MG zvaigznes + pats taisi sūdus..

 

Gaidu administrācijas atbildi par tavu Dm//talbraucējus -- video pašā sākuma stāv..

Tāpēc palūgšu moderātoriem , lai ar tavu nākamo postu tevi soda ar +wp par bezjēdzīgiem postiem..(( par tavu DM//talbraucējus video var ļoti labi saskatit - nošāvi mani - kaut es par talbraucēju strādāju )) - Tāpēc gaidu administrācijas nobeigumu , kur tevi sodis ar banu vai cietumu par šo pida*ismu :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

p20q3ljjpvp5g4mqk5c3.pngredzama vieta, kur stāv policijas mašīna!

 

jts473nwx1ycct6ez60s.png

 

redzama smagās mašīnas atrašanās vieta. vietā kur iepriekš bija policijas mašīna!

 

 

zem ši posta vairs nepostot! Tikai administrācija kas iskata!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...