• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Bots starp lowakiem


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Viktor Pcholkin

2. Administrātora niks spēlē : Administratora*, iemācies tak rakstīt. Andrew Williams
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
50403336415815506297.png
4. Apraksts par situāciju :Paklau.. Ja es teiktu visu, kas uz sirds, es sen būtu banots permā, tāpēc paklusēšu ar lamuvārdiem. Tātad, es braucu blakus Jakobam Mendezam. Šis ietriecas stabā ar sāniem. Būsim loģiski - ko tur dos josta? Josta ļauj neatsist seju pret stūri, ja tu bremzē strauji, vai samazinātu triecienu gadījumā, kad tevī kāds ietriecas no priekšas vai aizmugures. Sāni jostai nav nekas. Okay, šis uzmet vienu komandu ar bindu, kaut gan tas arī nebija īsti pareizi. Pabraucam simts/divsimts metrus, un 13 gadus jaunais .... (nepalaidīšu muti) izdomāja iemest cietumā mani. Par ko? Nonrp driving. Pag, pag, pag. Nonrp driving - nonrp situācija BRAUCOT ar transportu, izvairoties no rp izmantošanas atrodoties pie auto stūres. Kāds man sakars ar triecienu, kuru saņēma šoferis? Iemācies adminēt, tad arī sāc man muti līmēt ciet. Tev ir 13 gadi, tas ir skaidrs visiem. Un zini... mēs domājām - Zigis - tas ir gals visam RP, bet nepareizi domājām - viņš kaut meta gramatiski nepareizi, bet ar iemesliem, kuri bieži vien bija patiesi, tu, retard mazais. Ņemsim šito situāciju vērā no cita rakursa - es spēlēju wc rp - west coast rp. Nē, nav tā reklāma, minēšu piemēru. Ir bijušas tādas situācijas. Ko tās rp komandas maina??? Neko. Ja tur, serverī, kura reitings ir simtiem reižu augstāks kā šeit, neviens neliek cietumā par to, ka nones stabu, un izvairies no rp situācijas aizbraucot prom, tad kas šeit ir? Vergu serveris? Admini ir Staļini, mēs kulaki, kuri jāiznīdē? Būsim taču loģiski arī skatoties to tā - šoferim NEBIJA traumu, jo viņam nostrādāja jota. Labi, nostrādāja viņam. Kas man varēja notikt? Kāpēc vispār jāerpo, ka viss ir labi? Ka traumu nav? Ja mums tā būtu jāerpo, tad klaviatūra būtu pa dirsu, vecīt. Rpot lieki nav  vērts. Lowaki varbūt tam arī uzmetīs aci, bet nu... Te ir īpašs gadījums. Ko vispār darīt? Mest vienreiz tādus sodus, lai tie admini beidz tēlot no sevis nevainīgas princeses. Īsāk sakot - nevarēja man būt iemesla rpot, jo šoferis norādīja, ka viss ir labi. Tā jau nepareizi darīja - kas tas stabs ir? Kaut kā pats tu rp neproti ne vella', toties mūs māci rpot. Ej izgulies, padomā loģiski un tad posto te.

 

 

P.S Tavu dirsā līdēju tekstus es negrasos lasīt. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...